Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 29.01.2007 o 22:27, Mroku21 napisał:

Czedwik
Jeśli miałbym zgadywać, to ty byłeś WC coś tam. Mam rację ? :D

BTW fajnie się grał, gdyby jeszcze nie te bugi, ehh ;/

Tak, tak zgadza się. Grało się fajnie szkoda tylko, że tyle bugów było. No i lagowało strasznie pod koniec :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 22:27, Mroku21 napisał:

> Grałem 3v3 ostatnio jeden kolo ode mnie miał w 5 minucie kilka dredów a chwile potem termosy
Budo grasz QS? Nieeee!!!!!! Proszę powiedz, że to nie prawda :P


Żeby było zabawnie to nie był quick start. Miał koleś skill, co nie? 80% zwycięstw ;]
Btw z qs też czasem gram, ale to nie to samo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.01.2007 o 22:49, Mroku21 napisał:

To się nazywa tech - no skill :P


Jak tam wolisz, każdy sposób jest dobry, liczy sie zgranie i końcowy efekt ;]
Chociaż ja tak nie gram, robię w kącie mapy bramę osnowy i portal wsparcia i jak nadejdzie odpowiedni moment to robię a kuku przeciwnikowi, bronie sie u siebie pojazdami, a jemu rozwalam baze smokami :)
Nawet jak nie zniszczę od razu, to przynajmniej jest zabawa, a zawsze częśc bazy pójdzie z dymem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 22:49, Mroku21 napisał:

> Żeby było zabawnie to nie był quick start. Miał koleś skill, co nie? 80% zwycięstw ;]

To się nazywa tech - no skill :P


w sumie to dobrze ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.01.2007 o 22:51, Krzysztof111177 napisał:

Na czym to polega??


Wytechowanie szybciej niż przeciwnik (dużo szybciej) do jednostek typu drednot, żeby rozwalić przeciwnika zanim on zrobić sobie pojazdy- ta metoda ma wadę, mianowicie Twoja baza jest praktycznie niebroniona, bo całą kasę przeznaczasz na rozwój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale jest dobra jeżeli przeciwnik nie rushuje tylko łazi po mapce i nie robi nic co by mogło zniszczyć twoją bazę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 23:16, Mroku21 napisał:

Tech ma sens tylko na w team''ówkach i w grach na większych mapach. Jeśli zazwyczaj ktoś techuje,
a drugi gracz zrobi udany harras o już jest raczej po meczu :)


hahahaah:) Jak sie umie to sie da. ja sie nie umie obronić tylko przed frontalnym rushem w powiedzmy 3 minucie. jeśli ktoś atakuje później, to ma przerąbane, Iroks wie o czym mówie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Techując oczywiście... Bo jak zrobie Przekaźnik Pojazdów i MB to mi można zadać co najwyżej lekkie straty(powiedzmy 4 skyraye rozwalone), ale najlepsze jest to, że gdy ja atakuje Skyrayami na początku to ja sobie spokojnie techuje, a ktoś zużywa wszystkie surowce na rozpaczliwą obronęm która itak nie przynosi skutku:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 22:53, Budo napisał:


> Na czym to polega??

Wytechowanie szybciej niż przeciwnik (dużo szybciej) do jednostek typu drednot, żeby rozwalić
przeciwnika zanim on zrobić sobie pojazdy- ta metoda ma wadę, mianowicie Twoja baza jest praktycznie
niebroniona, bo całą kasę przeznaczasz na rozwój.


Ale Hero zawsze się przyda do obrony i zawsze można ulepszyć Lpki żeby zabezpieczyć się przed piechotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem że jestem noob ;-) jak chcecie to obejrzcie ten rep i powiedzcie mi jak mogę sobie radzić z tymi zinfiltrowanymi CSM (byłem TAU) w pewnym momencie(jak pewnie zauważycie) CSM rozwalili mi chyba 3 czy squady piechoty :/ Jak można ich wykryć (chodzi mi nie tylko o Tau ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 00:37, Kubacube90 napisał:

wiem że jestem noob ;-) jak chcecie to obejrzcie ten rep i powiedzcie mi jak mogę sobie radzić
z tymi zinfiltrowanymi CSM (byłem TAU) w pewnym momencie(jak pewnie zauważycie) CSM rozwalili
mi chyba 3 czy squady piechoty :/ Jak można ich wykryć (chodzi mi nie tylko o Tau ;-)

Mój DC coś mi nie chce w ogóle znaleźć tego repa.
No ale u Dominium Tau to za detektora niewidzialnych jednostek masz Vespidów oraz Pathfinderów , których musisz mieć przynajmniej jeden oddział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 01:02, Łukasz 666 napisał:

Mój DC coś mi nie chce w ogóle znaleźć tego repa.


Może masz jakiegoś moda który się "gryzie" z grą? Ja kiedyś też tak miałem i jak go wyrzuciłem to repki mi zaczęły z powrotem działać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Multi w DC jest fajne :D chociaż brakujemi kilku rzeczy :) ale trudno :p
Jeżeli ktoś chce to moge pograć przez net, tylko musze poczekać aż nowy komp wróci z naprawy bo mi siorka po 3 dniach dysk spaliła :/ i grać nie moge x(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 14:14, PredAtor360 napisał:

EJ ludzie! Nie wiecie skąd mogę ściąnąc bannery do DC??? Albo niech ktoś opisze mi dokładnie
jak zrobic własny banner... DOKŁADNIE... :P
Z góry dzięki.


Sprawdż dobrze w wyszukiwarce na forum. Ten temat było już poruszany wiele razy. Wiem ze cos znajdziesz koło 250 strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować