Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Woot Woot.Od czego są tzw. spotterzy??

Bierzesz stealth suita na przód żeby wskazywał cele dla Firewarriorów.Jakiś problem??Ja tak zawsze robię np jak gram SM to rzucam ukrytych spotterów którzy wskazują pozycje dla moich whirlwindów do ostrzelania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 10:19, Adamido napisał:

Woot Woot.Od czego są tzw. spotterzy??

Bierzesz stealth suita na przód żeby wskazywał cele dla Firewarriorów.Jakiś problem??Ja tak
zawsze robię np jak gram SM to rzucam ukrytych spotterów którzy wskazują pozycje dla moich
whirlwindów do ostrzelania.



Tau potrzebują spotterów, ponieważ ich piechota ma OGROMNY zasięg, ale małe pole widzenia. Za spotterów robią Pathfinderzy, którzy są szybcy, mają duże pole widzenia, no i marketlighty ;] Bez Pathfinderów armia Fire Warriorów jest praktycznie ślepa, i bardzo podatna na ogień snajperów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 21:40, gorczak-christo napisał:

a kim bedziecie grac po polskiej premierze?

Ja Tau, bardzo mi przypadła do gustu ich idea, ale także sam wygląd ;] No i na drugim miejscu SM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie to na forum Relica ludzi narzekają, że Tau są za słabi ;]. Jest problem z Hammerhead''ami które nie celują w środek, oraz ogromny problem z CS.....jedni narzekają, że są za słabi i nie mają regeneracji hp, inni, że ich miotacz ognia jest skopany (w sensie celowania).

Dnia 24.10.2006 o 22:01, Grond napisał:

Bez Pathfinderów armia Fire Warriorów jest praktycznie ślepa, i bardzo podatna na ogień snajperów.

Pathfinderzy są dość słabi i ciężko będzie ich wysyłać przodem....wg mnie sensownymi "spotterami" będą SS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 14:11, Skwarek pl napisał:

Jak narazie to na forum Relica ludzi narzekają, że Tau są za słabi ;]. Jest problem z Hammerhead''ami
które nie celują w środek, oraz ogromny problem z CS.....jedni narzekają, że są za słabi i
nie mają regeneracji hp, inni, że ich miotacz ognia jest skopany (w sensie celowania).


Uhaha, n00bki z Relica się odezwały ^^

Dnia 25.10.2006 o 14:11, Skwarek pl napisał:

Pathfinderzy są dość słabi i ciężko będzie ich wysyłać przodem....wg mnie sensownymi "spotterami"
będą SS


Taaa... Z ich kosmiczną liczbą hp, uber pancerzem i obrażeniami? Bardzo przydają się ich granaty elektromagnetyczne, ponieważ największym problemem Tau jest brak dobrej jednostki AV. XV88 są powolne, ogromne, i co gorsza, tworzą oddział złożony z trzech jednostek. Często zdarza się, że jeden zapląta się gdzieś po drodze, i całą drużyne możesz równie dobrze skasować. Dmg ich wyrzutni takiet nie jest rewelacyjny, a po rozłożeniu Railgunów, nie można celować, a i zasięg się zmniejsza (chyba). I gdy tylko się rozłożą, wszystko co jest szybkie/lata/walczy w zwarciu leci do nich jak muchy do g*wna (porównanie to doskonale odzwierciedla charakter tego zjawiska). A Crisis Suity? Ich miotacze są imba na HQ, ale mają "kartonowy" pancerzyk, więc np. orka bazy nie pokonają ;P Wielkim imbalansem można nazwać drogę rozwoju Mont''ka (Hammerheady i Crisis Suity). Oprócz tych dwóch jednostek, droga ta nie ma ŻADNYCH ulepszeń dla pozostałych jednostek. Kayuyon daje ulepszenie dla FW i Krootów, które doskonale skaluje ich do T3. No i Krootoxy ;) Bestie z dużą ilością hp i pancerzem demona ;) Oni podbno są imba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, czy w DC bendzie jakiś nowy film na początku gry? W podstawce bardzo mi się podobał :D SM vs Orkowie. W WA troche się zawiodłem bo spodziewałem się ujrzeć Gwardzistów w zimowej scenerii ale żadnego nowego filmiku niestety nie było. Czy zatem w DC dane nam bendzie zobaczyć jakiś nowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 15:30, GerBeer napisał:

Jak myślicie, czy w DC bendzie jakiś nowy film na początku gry? W podstawce bardzo mi się podobał
:D SM vs Orkowie. W WA troche się zawiodłem bo spodziewałem się ujrzeć Gwardzistów w zimowej
scenerii ale żadnego nowego filmiku niestety nie było. Czy zatem w DC dane nam bendzie zobaczyć
jakiś nowy?

niestety chyba nie, w demku nie było nic nowego pod względem intra, może to ich tradycja czy cuś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 15:30, GerBeer napisał:

Jak myślicie, czy w DC bendzie jakiś nowy film na początku gry? W podstawce bardzo mi się podobał
:D SM vs Orkowie. W WA troche się zawiodłem bo spodziewałem się ujrzeć Gwardzistów w zimowej
scenerii ale żadnego nowego filmiku niestety nie było. Czy zatem w DC dane nam bendzie zobaczyć
jakiś nowy?


Tak, jest. Krąży nawet po necie, przedstawia starcie marinesów i necronów. Jeśli nie chcesz sobie psuć niespodzianki, to nie oglądaj. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.10.2006 o 15:40, Jaracz napisał:

Tak, jest. Krąży nawet po necie, przedstawia starcie marinesów i necronów. Jeśli nie chcesz
sobie psuć niespodzianki, to nie oglądaj. ;)


Ooo.. Bardzo fajnie :D Nie obejrzę go teraz napewno. Wole poczekać aż będę miał własną wersję. Nie chcę sobie popsuć niespodzanki jak mówisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 15:44, GerBeer napisał:


> Tak, jest. Krąży nawet po necie, przedstawia starcie marinesów i necronów. Jeśli nie chcesz

> sobie psuć niespodzianki, to nie oglądaj. ;)

Ooo.. Bardzo fajnie :D Nie obejrzę go teraz napewno. Wole poczekać aż będę miał własną wersję.
Nie chcę sobie popsuć niespodzanki jak mówisz ;)

hmmm, no niespodzianka to będzie napewno, ale czy pozytywna ? ;] To już sam zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 15:44, GerBeer napisał:


> Tak, jest. Krąży nawet po necie, przedstawia starcie marinesów i necronów. Jeśli nie chcesz

> sobie psuć niespodzianki, to nie oglądaj. ;)

Ooo.. Bardzo fajnie :D Nie obejrzę go teraz napewno. Wole poczekać aż będę miał własną wersję.
Nie chcę sobie popsuć niespodzanki jak mówisz ;)


Nowe "intro" jest beznadziejne -.- Kiepsko zrobione, brak w nim jakiejkolwiek logiki... Ehhh... Szkoda było im kasy na Blura ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 15:56, Grond napisał:

>
> > Tak, jest. Krąży nawet po necie, przedstawia starcie marinesów i necronów. Jeśli
nie chcesz
>
> > sobie psuć niespodzianki, to nie oglądaj. ;)
>
> Ooo.. Bardzo fajnie :D Nie obejrzę go teraz napewno. Wole poczekać aż będę miał własną
wersję.
> Nie chcę sobie popsuć niespodzanki jak mówisz ;)
>

Nowe "intro" jest beznadziejne -.- Kiepsko zrobione, brak w nim jakiejkolwiek logiki... Ehhh...
Szkoda było im kasy na Blura ;P

skąd ściągneliście to intro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podzielam zdanie Reseta.SM powinni rozwalić ich wszystkich.Necroni mieli dużą przewagę liczebną a SM było kilku.
Gdyby dostali wsparcie w postaci oddziału ASM i whirlwinda oraz FC mogło by być inaczej.Tylko ten Monolith na końcu ech.3 Predatory z Lascanonnami i papa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomyślcie w ten sposób, mamy nowa rasę która na dzień dobry w intro dostaje po tyłku od SM. Jakby to wyglądało ? A tak widzimy że nasi pupile (jak ktoś gra SM), dostaje bary od "kawałku metalu" i z miejsca mamy ochotę pokazać blaszakom kto jest the best :D
Mi intro początkowo też się nie podobało, ale im więcej razy je oglądam tym coraz bardziej łapie ten klimat trudnej walki z Nekronami, a to wsparcie Ściagaczy Lanada ma swój niepowtarzalny urok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować