Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

zgadzam sie z ja33no...chociaz na 100% nie można być pewnym jaka bedzie rasa w dodatku którego jeeszcze nie znamy a naszą teorie opieramy na podstawie kampani którą przechodzimy....ale czas pokaże co będzie w następnych dodatkach....które raczej będą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 16:42, lukmistrz napisał:

> Mam pytanie zna ktoś jednostki które zostaną dodane do staryck frakcji ??

Tutaj na gram.pl ktoś dał linka z nowymi jednostkami, ja pamiętam z tego dla Chaosu Księcia
Demonów, dla Gwardii oddziały z heavy bolterami, dla Space Marines Black Knight czy jakoś tak.
Niedługo się dowiemy (oby przed końcem roku), co to za nowe jednostki :)

Ja widziałem screena z Księciem chaosu . Zeczywiście ktos dawal link , tylko kto ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 16:50, Dark Assasin napisał:

zgadzam sie z ja33no...chociaz na 100% nie można być pewnym jaka bedzie rasa w dodatku którego
jeeszcze nie znamy a naszą teorie opieramy na podstawie kampani którą przechodzimy....ale czas
pokaże co będzie w następnych dodatkach....które raczej będą:)

ja stawiam na dark eldarow i dodatkowe jednostki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 16:49, ja33no napisał:

Ja znam tylko " atrybuty " ras , czyli ze nekroni sa powolni i silni z bliska a tau szybcy
i dobrzy z daleka itp. Date też ( chyba ) . Ale o dodatkowych jednostkach nic niewiem nic nie
wyczytałem !!! Tylko sie pytam czy ktos inny wie :)


gdyby wiedziano jakie będą specjalne zdoloności w nowych jdnostkach i rasach to cała gra straciłaby swoją tajemnice......a tak to podczas kampani odkrywasz sobie że coś tam ma taką zdolnoość specjalną itp.....poza tym gra przestałaby być zagadkowa (w pewnym sstopniu) jeszcze przed jej wydaniem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak wyjdzie dark crusade to ja najchętniej bede grał Thau...lubie walkę dystansową niż zwarcie bezpośrednie....a thau bedą do tego jak w sam raz:)....dark eldars....też może być ciekawie chociaz ja tam osobiście nie przepadam za eldarami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 16:53, Dark Assasin napisał:

> Ja znam tylko " atrybuty " ras , czyli ze nekroni sa powolni i silni z bliska a tau szybcy

> i dobrzy z daleka itp. Date też ( chyba ) . Ale o dodatkowych jednostkach nic niewiem
nic nie
> wyczytałem !!! Tylko sie pytam czy ktos inny wie :)

gdyby wiedziano jakie będą specjalne zdoloności w nowych jdnostkach i rasach to cała gra straciłaby
swoją tajemnice......a tak to podczas kampani odkrywasz sobie że coś tam ma taką zdolnoość
specjalną itp.....poza tym gra przestałaby być zagadkowa (w pewnym sstopniu) jeszcze przed
jej wydaniem....

"......a tak to podczas kampani odkrywasz sobie że coś tam ma taką zdolnoość specjalną itp....." (
mały cytacik ) ja i tak gram w potyczke najpierw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 16:55, Dark Assasin napisał:

jak wyjdzie dark crusade to ja najchętniej bede grał Thau...lubie walkę dystansową niż zwarcie
bezpośrednie....a thau bedą do tego jak w sam raz:)....dark eldars....też może być ciekawie
chociaz ja tam osobiście nie przepadam za eldarami

Dwie rzeczy :
1 ja też eldarów nielubię
2 wolę zwarcie bezpośrednie ( bardziej widowiskowe ) , a najbardziej połączenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 16:59, BlackTemplar napisał:

Nowe jednostkI:

SM: Grey Knights
Eldar: Harlequins
CSM: Chaos Prince
Ork: Flash Gitz
IG: Heavy Weapon Team

O dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, chciałem zobaczyć jak to się gra IG i zobaczyłem cenę WA. Kosztuje tylę samo, ile ma kosztować DK. Póki co to nie jest moje ,,must have". Widziałem filmik z walki Space Marines z Necronami. Nie wiem jak się nazywją te latające ,,węże" ale na piechotę były świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 16:58, ja33no napisał:

> > "......a tak to podczas kampani odkrywasz sobie że coś tam ma taką zdolnoość specjalną itp....."
(
mały cytacik ) ja i tak gram w potyczke najpierw ;)


ja wole w kampanie bo co chwila coś mnie mile zaskakuje pod względem jednostek itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 17:01, Blackgoat napisał:

Swoją drogą, chciałem zobaczyć jak to się gra IG i zobaczyłem cenę WA. Kosztuje tylę samo,
ile ma kosztować DK. Póki co to nie jest moje ,,must have". Widziałem filmik z walki Space
Marines z Necronami. Nie wiem jak się nazywją te latające ,,węże" ale na piechotę były świetne.

Mogę się mylić ale czy chodzi ci o Monolitha ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 17:01, ja33no napisał:

a skąd wiesz ?? ( www )


http://forums.relicnews.com/forumdisplay.php?f=90

tu sie szuka takich wiadomosci :]

http://forums.relicnews.com/showthread.php?t=58195#10

A tu masz FAQ, niestety nie podali tam Flash Gith i Harlequins, ta informacje (potwierdzona) przeczytalem gdzies na Gamespot albo wlasnie na Relic-u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hlip ... ( wzruszenie ) to moj ostatni post jako obywatel "Dzięki Ci o wielki CDP ;) Nareszcie znam date premiery DC , 5 pażdziernik a urodziny mam 21 pażdziernika . "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować