Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2006 o 20:16, lukmistrz napisał:

już jest OK, gram właśnie w DoWa z tymi nowymi modami :) jeszcze raz wielkie dzięki :)


Niema za co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Istnieją jakieś polskie mody do DoWa? Przeglądam tę stronkę z modami angielskimi i w nie wszystkich rozumiem, co zawierają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oficjalne wrazenia z Dema Dark Crusade:

Mam nadzieje, ze na jego potrzeby wzmocnili Tau bo jak dotad to co widzialem prosi sie o duzego NERFA...

Tau FW: Duza sila ognia, ogromny zasieg, niewielki oddzial, ciezka piechota (choc mniej wytrzymala od SM) bron strzela wolno - kiepski odzywki i glos
Tau Pathfinders: Markerlights - pomocne, bardzo. Ostrzal spowalnia cel. Bron strzela wolno. Detektor, duzy zasieg wzroku
Kroot - Kiepska wytzrymalosc... nawet nie wiem czy maja jakikolwiek pancerz, potrafia doskoczyc do przeciwnika (odrzucajac trafionego w tyl) , kanibalizm dodaje HP (narazie nie sprawdzilem jak duzo). Glos - odpowiedni.
Kroot Hound - Kiepska wytrzymalosc, zaje... ogromne obrazenia (170-250), potrafia doskoczyc do przeciwnika.
Tau Commander - Ruchoma platforma strzelecka, potrafi wykonywac skoki na Jetpacku.
XV15 Stealth - Stala niewidocznosc, niewielkie (poczatkowo) obrazenia (trzeba ulepszen), mozna wyposazyc w bron przeciwpancerna, co w polaczeniu z: niewidocznoscia i umiejetnosci wykonywania skokow ...
XV8 Battlesuit - kolejna platforma bojowa, 2000 hp, ciezka piechota, umiejetnosc skokow, miotacz ognia zadajacy do 500 (!!!!!) obrazen.
Skyray - Pojazd (chyba) przeciwpancerny zdolny do wystrzelenia salwy rakiet na obszar (umiejetnosc aktywowana, do przeladowania), uzbrojony w rakiety.
Reszta jednostek zablokowana.

To *pierwsze* wrazenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już grałem... demko jest świetne:) A dodatek będzie wyśmienity. Czapki z głów, ten dodatek jest lepszy niz podstawka!

W demie mozemy zagrać tylko tau... i mamy tak naprawdę dostep do niewielkiej ilości oddziałów(uśmiałem się gdy zobaczyłem wymagania potrzebne do stworzenia jednostki : "full game" :) )

Do wyboru mamy trening, skrimish... i własnie. Jedną misję... w dodatku wcale nie przyjdzie nam jej ukończyć. W kluczowym momenice zobaczymy że jak chcemy skończyc msije,to kupmy dodatek.

A wierzcie mi, sama misja była bardzo ciekawa... bowiem jest to ostatnia misja która dzieli nas od wygnania Space Marines z planety... filmik na początku misji po prostu wymiata ! Dowódca zakonu próbuje podnieść morale wojsk, mówi że będą walczyć do końca... to po prostu trzeba zobaczyć!!

No i jest coś takiego jak opcje dotyczące ilości ciał na terenie... tak tak,teraz po paru minatach gry możemy zobaczyć jaki bajzelek zostawiliśmy... pod koniec msiji wszędzie walały się trupy...

Nie było co prawda mapy strategicznej,ani możliwość zmiany wyglądu bohatera,bo mieliśmy tylko samą misje,tak jak w podstawce...ale wierzcie mi,jest na co czekać...
Ja wracam rozegrać jeszcze jedną partyjke z komputerem:))

Z tego co widze,to Tau tak naprawdę są dobrzy w walce na odległość. Większość upgradów to rakiety. Są tez fajne scigacze(nie wiem jak to nazwać0 z wyrzutniami rakiet,na sporą odległość. Podstawowe jednostki to włąsciwie snajperzy. Jednostki są dosyć podatne na ogień.

Naturalnie,widać że w demie jednostki były podrasowane,ze względu na małą dostepność innych wojsk...no bo bez przesady,po parus sekundach skoncentrowanego ognia cały wrogi oddział zdychał.Terminatorzy za szybko padali trupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 22:34, BlackTemplar napisał:

Skyray - Pojazd (chyba) przeciwpancerny zdolny do wystrzelenia salwy rakiet na obszar (umiejetnosc
aktywowana, do przeladowania), uzbrojony w rakiety.


No niestety, ale Skyray nie nadaje się do niszczenia pojazdów. Ale za to kosi piechotę aż miło :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 22:36, Darkstar181 napisał:

No i jest coś takiego jak opcje dotyczące ilości ciał na terenie... tak tak,teraz po paru minatach
gry możemy zobaczyć jaki bajzelek zostawiliśmy... pod koniec msiji wszędzie walały się trupy...


Hm, opcja pozostawiania ciał była już w WA. Czy coś zmienili w tej kwestii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.09.2006 o 02:27, Czedwik napisał:

Hm, opcja pozostawiania ciał była już w WA. Czy coś zmienili w tej kwestii?

Właściwie to wydaje mi się że jest więcej krwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 08:40, Darkstar181 napisał:


> Hm, opcja pozostawiania ciał była już w WA. Czy coś zmienili w tej kwestii?
Właściwie to wydaje mi się że jest więcej krwi...

Masz racje !!! Strzelałem do nich zwykłą piechotą Fire Wariors ( czy jakoś tak ) !!! A pozatym chciałbym dodać że INTRO dalej te same ( poco zmieniaćcoś tak pięknego!!! )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem dlaczego ta gra taka krwawa ( części ciała zostają ) . Ponieważ te potwory co są dobre w walce wręcz .... niepamiętam jak się nazywają ale one uzupełniają zdrowie jedząc te "resztki" . Bardzo podoba mi się w tych bestiach sposub ataku z daleka . Skaczą na ofiare z takimi kosami - strzelbami ;) . Poza tym ten czołg ( jedyny w demie ) ma super atak ( bombardowanie orbitalne może się schować ) , wystrzeliwuje mase bomb w strone celu (bardzo efektowne i całkiem skuteczne )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezłe te mody, nie :) Widziałeś mapki ? Polecam Race of the Servitors, Lost Paradise, Frozen Peak

Teraz czas poszukać nowych jednostek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 14:00, lukmistrz napisał:

Niezłe te mody, nie :) Widziałeś mapki ? Polecam Race of the Servitors, Lost Paradise,
Frozen Peak

Teraz czas poszukać nowych jednostek :)

Jak znajdziesz nowe jednostki to daj mi znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować