Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 30.08.2006 o 17:23, ja33no napisał:

> Biomechy może.....chyba jakoś tak...
a moze .. bio-mechaniczne ciała


eee......a słyszałeś kiedyś określenie bio-mechaniczne ciała?chyba nie....musi być jakieś takie połączenie człowieka z maszyną...a przynajmniej istoty żywej....bo nekroni to z całą pewnościa nie ludzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cyt:
"The Necrons'' story is one of an ancient betrayal. Aeons ago, the Necrontyr race clung to their short lives in fear of oblivion at the hands of their massive and ravaging star. They pushed the limits of science in an effort to lengthen their lives, but to no avail. Then, the star gods known as the C''tan were discovered, offering immortality at a terrible price.

Necron WraithThe Necrontyr agreed, and their souls were encased in living metal bodies. What they did not know was that the process dulled their minds and senses so they became slaves of the C''tan. The C''tan needed warrior-slaves to harvest the life forms of the galaxy so the star gods can feast on souls, and the C''tan''s new Necrons served this purpose well.

After life across the galaxy ran thin millions of years ago, the Necrons went into stasis, waiting for life to grow back."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście ich dowódca posiada zdolność niemalże natychmiastowego wskrzeszania swych podkomendnych. Ponadto Lord ten może przemienić się w Nightbringera - przedstawiciela C''Tan, najpotężniejszą jednostkę Nekronów. Wow fajnie sie zapowiada . Dzieńżywych trupów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 17:32, ja33no napisał:

Na szczęście ich dowódca posiada zdolność niemalże natychmiastowego wskrzeszania swych podkomendnych.
Ponadto Lord ten może przemienić się w Nightbringera - przedstawiciela C''Tan, najpotężniejszą
jednostkę Nekronów. Wow fajnie sie zapowiada . Dzieńżywych trupów ;)


Dobra, nie jestem zwolennikiem porownywania gry do bitewniaka... ale Lord zmieniajacy sie w Nightbringera ... to bzdura...

Aha, oprocz Lorda wskrzeszac moze rowniez Tomb Spyder. Ehhh... co ja sie tu bede produkowac...

http://videogames.yahoo.com/gamevideos?cid=1993460124&tab=videos&page=0&eid=-1

Poraz kolejny macie tutaj wszystkie trailery przedstawiajace zarowno Tau jak i Nekronow oraz nowe jednostki (nie wszystkie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 17:27, ja33no napisał:

Czytałem, prawie wzruszyłem się ich historią. Moi Space Marines( Blackgoat Marines, a jak!:))będą do nich strzelać ze łzami w oczach:).
Tekst, tekstem, ale te podpisy pod screenami:)).
Necroni są ciekawi, ale Tau nie wydaję mi się ciekawe. Ot, kolejny dążący do dominacji nad galaktyką. Ich losy nie są tak dramatycznę jak Eldarów czy Necronów.
Swoją drogą, w DC będzie można projektować w kampanii własną armię, czy będziemy korzystać z ,,darów losu"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja z pewnością spróbuje gry Thau i Nekronami ale ponieważ wole walkę na dystans dlatego podejrzewam ze wybiore Thau.....cóż....każda rasa ma swoją specjalność itp. itd....o wyższości rasy nad innymi decyduje gracz....i to jak gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 08:28, SzarQ napisał:

Jutro wychodzi demo. Bedzie więc okazja zaznajomic się z nowymi nacjami. Ja wybiore chyba Necrofi...
Necronów.


Nie wybierzesz, bo w demku ma byc tylko Tau

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 11:56, Dark Assasin napisał:

wiecie może w jakim czasopiśmie będzie to demko?

Na bank w CDA...za miesiąc może. Na razie można tylko przypuszczać,jeszcze w necie go nie ma.Ja ściągne sobie jutro,bo wtedy wychodzi.
Za tydzień,mo.że dwa,pewnie będzie w jakimś clicku! czy czymś.Ale pewnie w CDA,bo demko troche zajmuje (1GB) więc raczej za miesiąc w CDA,bo onim mają wersje DVD


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 12:11, Darkstar181 napisał:

Za tydzień,mo.że dwa,pewnie będzie w jakimś clicku! czy czymś.Ale pewnie w CDA,bo demko troche
zajmuje (1GB) więc raczej za miesiąc w CDA,bo onim mają wersje DVD


Pierwszy raz słysze o demku które zajmuje 1GB...jesteś pewien że tyle właśnie zajmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2006 o 12:24, Dark Assasin napisał:

Pierwszy raz słysze o demku które zajmuje 1GB...jesteś pewien że tyle właśnie zajmie?

Heh,ściągałem już wieksze demka:) Tak,może tyle zajmować.Przynajmniej Beta tyle zajmowała... a coś mi się wydaje że te demko,to usprawniona wersja beta,która jest dostępna dla tych,którzy mają dostęp do płatnej części serwisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 12:30, Darkstar181 napisał:

a coś mi się wydaje że te demko,to usprawniona wersja beta,która jest dostępna dla tych,którzy
mają dostęp do płatnej części serwisu.


mówisz o www.gry-online.pl?Czy może o jakiejś innej stronce pokrewnego typu....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować