Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 18.12.2007 o 17:31, Everial napisał:

A co tam trzeba zrobić?? Bo nie pamiętam... Zresztą ja całego DoWa przeszedłem spamując SMów
:P


Hehe, to prawda, w Dowie, tym bardziej bez patchy to oni byli pancerni ;]
Co do misji- na płytce z grą jest poradnik do wszystkich misji z rysunkami i zdjęciami, łopatologicznie wytłumaczony, nie da się nie przejść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 17:37, kulfongg napisał:

>pare razy doparłem atak ale puźniej nie mogłem poradzić sobie

Weź dbaj trochę o ortografię i unikaj pustych postów (tak jak ten wyżej)... Bo "punźiej" to żalowe jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siedzę sobie na GG i Chris mnie zaprasza do gry. Wchodzę myślałem że 4 vs 4 będzie no ale wyszło 2 vs 2 z losowym wszystkim. Wiedząc że już i tak przegram cokolwiek bym nie zrobił tickam. Grał tam też Pitej i taki Odyn z klanu DS. OK gramy, ja kejoz, pitej IG w sojuszu. Na Chrisa Elda i Odyna tau. Gramy i gramy, Coś tam Chrisowi nie wyszło i mu baze rozwaliłem. Straciłem przy tym armię i Pitej prawie całą. OK zrobiłem 3 razy zerki CL i Socera, 2-3 upy i idziemy. Zaraz przed dojściem taki tekst od Odyna (coś w tym stylu): Dobra kończę to bo mi się nudzi i wyszedł z gry. Jak mnie wpienia takie zachowanie. Waaaaaaaaaagh się rzuca na usta (o ile nic gorszego). Odczucia po takiej grze mam 100 razy gorsze niż po honorowej przegranej gdzie daje sobie bazę rozwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 21:36, Budo napisał:

Wtedy trzeba spiąć poślady i dać z siebie wszystko, jaka satysfakcja jak wygrasz np Ty jeden
przeciw dwóm ;]


Się rozumie ale to ja dałem z siebie wszystko i odebrano mi to co każdy uwielbia. Równanie bazy z ziemią i wybijanie bezradnego wojska w obliczu przewagi. Chris trzymał poziom bo u Tau zrobił jeden budynek i dalej grał pomimo ze chyba nic nie mógł robić :D A tau miało w bazie wojo i to duże wraz z pojazdami. A tak po prostu wyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem dzisiaj na Skins @ Hive World Terra parę ciekawych ''podmieniaczy'' textur dla SM. Jeden z nich usuwa rysy i uszkodzenia ze zbroi, dodaje na stałe złotego orzełka na klacie, złote czaszki na pasie i prawym kolanie oraz świetnie poprawia wygląd boltera! Koniec z obdrapanymi Marinesami! W końcu wyglądają tak jak Codex nakazuje ;P Drugi ''podmieniacz'' robi z koloru podstawowego camo i dodaje na stałe złotego orzełka z białą czaszką, a trzeci robi camo z koloru podstawowego i dodatkowego. I bez żadnej instalacji śmieciowych plików :D

20071218214043

20071218214051

20071218214141

20071218214154

20071218214248

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 21:49, gtx69 napisał:

Znalazłem dzisiaj na Skins @ Hive World Terra parę ciekawych ''podmieniaczy'' textur dla SM.
Jeden z nich usuwa rysy i uszkodzenia ze zbroi, dodaje na stałe złotego orzełka na klacie,
złote czaszki na pasie i prawym kolanie oraz świetnie poprawia wygląd boltera! Koniec z obdrapanymi
Marinesami! W końcu wyglądają tak jak Codex nakazuje ;P Drugi ''podmieniacz'' robi z koloru
podstawowego camo i dodaje na stałe złotego orzełka z białą czaszką, a trzeci robi camo z koloru
podstawowego i dodatkowego. I bez żadnej instalacji śmieciowych plików :D


Czarny camo wygląda zawaliście! No ale bez zadrapań to dupa. Przecież taki marine wygląda jakby go ledwo co zdjęli z taśmy produkcyjnej, a nie jak groźny weteran setek bitew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 22:00, Szczur22 napisał:

Czarny camo wygląda zawaliście! No ale bez zadrapań to dupa. Przecież taki marine wygląda jakby
go ledwo co zdjęli z taśmy produkcyjnej, a nie jak groźny weteran setek bitew.


True, ale z tego co wiem, to nawet weterani idą do bitwy w świeżo odmalowanych pancerzykach xD. Pedały :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 22:00, Szczur22 napisał:

Czarny camo wygląda zawaliście! No ale bez zadrapań to dupa. Przecież taki marine wygląda jakby
go ledwo co zdjęli z taśmy produkcyjnej, a nie jak groźny weteran setek bitew.


Z tego co wiem/pamiętam/wyczytałem we fluffie to Marines traktują swoje wyposażenie jak święte i przed każdą misją wszystkie zbroje i uzbrojenie są oliwione, smarowane, malowane na koniec jeszcze się do nich modlą i odprawiają rytuały :D czy jakoś tak. Zresztą gość, co podmienił tę texturę napisał, że właśnie z tego powodu Marines powinni wyglądać ''porządnie'' a nie jak obdrapańcy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 21:49, gtx69 napisał:

Znalazłem dzisiaj na Skins @ Hive World Terra parę ciekawych ''podmieniaczy'' textur dla SM.
Jeden z nich usuwa rysy i uszkodzenia ze zbroi, dodaje na stałe złotego orzełka na klacie,
złote czaszki na pasie i prawym kolanie oraz świetnie poprawia wygląd boltera! Koniec z obdrapanymi
Marinesami! W końcu wyglądają tak jak Codex nakazuje ;P Drugi ''podmieniacz'' robi z koloru
podstawowego camo i dodaje na stałe złotego orzełka z białą czaszką, a trzeci robi camo z koloru
podstawowego i dodatkowego. I bez żadnej instalacji śmieciowych plików :D


Zarysowany i brudnawy pancerz to podstawa:) Dziwnie wyglądają tacy wyglancowani marines;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 22:11, Nat-Sem napisał:

Zarysowany i brudnawy pancerz to podstawa:) Dziwnie wyglądają tacy wyglancowani marines;/


Prze chwilą o tym pisałem i nie chcę pisać jeszcze raz tego samego xD Swoją drogą figurki Marines w bitewniaku też są chyba zawsze ''odpicowane'' - a przynajmniej jeszcze nie widziałem charakteryzowanych na zużyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 22:14, gtx69 napisał:

> Zarysowany i brudnawy pancerz to podstawa:) Dziwnie wyglądają tacy wyglancowani marines;/


Prze chwilą o tym pisałem i nie chcę pisać jeszcze raz tego samego xD Swoją drogą figurki Marines
w bitewniaku też są chyba zawsze ''odpicowane'' - a przynajmniej jeszcze nie widziałem charakteryzowanych
na zużyte.


Wiem co napisałeś, ale to nie oznacza, że muszą mi się takie świecące podobać, prawda??
Zresztą nie jestem jakimś wielkim fanem wszelakich modyfikacji...
A ja właśnie słyszałem, że niektórzy w figurkowcu malują figurki i pancerze tak, aby wyglądały na trochę podniszczone... Zresztą przyzwyczaiłem się do tych tekstur, które już są:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 22:14, gtx69 napisał:

Prze chwilą o tym pisałem i nie chcę pisać jeszcze raz tego samego xD Swoją drogą figurki Marines
w bitewniaku też są chyba zawsze ''odpicowane'' - a przynajmniej jeszcze nie widziałem charakteryzowanych
na zużyte.


Wejdz sobie na strone http://uk.games-workshop.com/warhammer40000/ i gdzieś tu są pokazane figurki gdzie wygladaja jak by swoje już przezyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 22:14, gtx69 napisał:

> Zarysowany i brudnawy pancerz to podstawa:) Dziwnie wyglądają tacy wyglancowani marines;/


Prze chwilą o tym pisałem i nie chcę pisać jeszcze raz tego samego xD Swoją drogą figurki Marines
w bitewniaku też są chyba zawsze ''odpicowane'' - a przynajmniej jeszcze nie widziałem charakteryzowanych
na zużyte.


Mało który malarz nie robi chociażby małych zniszczeń. Sterylne malowanie jest fee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 22:21, Nat-Sem napisał:

Wiem co napisałeś, ale to nie oznacza, że muszą mi się takie świecące podobać, prawda??
Zresztą nie jestem jakimś wielkim fanem wszelakich modyfikacji...
A ja właśnie słyszałem, że niektórzy w figurkowcu malują figurki i pancerze tak, aby wyglądały
na trochę podniszczone... Zresztą przyzwyczaiłem się do tych tekstur, które już są:)


Pewnie, że nie muszą :) Ja marzyłem o tym żeby pograć ''ładnymi'' Marinesami i moje marzenie się spełniło :D Btw imo o wiele lepiej prezentują się w grze niż wcześniej - a co najlepsze wystarczy podmienić tylko jeden pliczek - zero instalowania bzdurnych, śmieciowych modów, za którymi też nie przepadam. Co do malowania figurek to jest tak jak mówisz, tyle, że raczej nie tyczy się to Marines właśnie z tych powodów, o których wcześniej była mowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak pokazałem starym wyjadaczon moją pierwsza pomalowaną figurkę SM to zapytali co ona taka wesoła. Chodziło im o to że wyglądała jak by co dopiero z taśmy produkcyjnej zjechała. W sumie to mieli rację i teraz postarzam figurki. Na moim sajcie są zdjęcia pomalowanych. Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 22:32, Kerigun napisał:

Jak pokazałem starym wyjadaczon moją pierwsza pomalowaną figurkę SM to zapytali co ona taka
wesoła. Chodziło im o to że wyglądała jak by co dopiero z taśmy produkcyjnej zjechała. W sumie
to mieli rację i teraz postarzam figurki. Na moim sajcie są zdjęcia pomalowanych. Zapraszam.


Miałem okazję widzieć te cuda:) Moim zdaniem takie podstarzałe figurki wyglądają bardziej realistycznie na polu bitwy:)

@gtx69 -> Moi CSM nie muszą mieć wypolerowanych pancerzy:) Ale ten czarny camo rzeczywiście prezentuje się ciekawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować