Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 06.01.2008 o 14:37, Krzysztof111177 napisał:

Tytanów wątpię...zajełyby cały ekran stopą ;)) ...ale Tyranidmod jest chyba.Nie wiem w jakiej
fazie jest bo jak go ostatnio wgrywałem był żałosny :)


Jest jakiś w "produkcji". Na filefront widziałem kilka screenów. A co do rozmiarów to tytany zwiadowcze to były. Są co prawda duże ale normalny tytan to je by rozdeptał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 15:51, Maciek2194 napisał:

Sciągnołem mod z tyranidami do DC. Zainstalowałem i mod nie działa!! Co mam robic Hepl!!


mi dzialal... a uruchomiles go w "zarzadzaniu modami" z manu glownego ?
ten mod jeszcze nie jest skonczony ani dopracowany, sa duzo lepsze od niego - osobiscie nie polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


+++YOU MUST HAVE DC INSTALLED TO PLAY THIS MOD+++


+WHAT TYRANID MODELS ARE IN THIS RELEASE?

Every single model is in the game and animated, with a few exceptions
-The Ravener has no animations
-The Biovore appears as a Defiler
-The Hive Tyrant appears as a Wraithlord
-Will of the Hive appears as a skull probe
-Capillary Tower, Spore Chimney and Magma Vents are all standins
-Most buildings do not have animations


+HOW DO I INSTALL IT?+

Simple run the installer! It should locate your DoW folder and automatically
install into the right place. It doesn''t overwrite 0.3 either, so you can still
play the older version if you so choose!


===IN GAME THINGS TO KNOW!===

+WHAT TO EXPECT FROM THIS MOD+

This version of the mod is a complete overhaul from 0.3. Everything is different.
The main point we want to establish is that this mod is a huge step from 0.3, but
is not without errors. Things such as the Trygon Run animation is a bit dodgy,
some models still using standins and other weapon upgrades not appearing
visually. The Code is solid, but for whatever reason, some visuals havn''t made it
into this 0.4 release.

This mod is intended as a halfway between 0.3 and 0.5. 0.5 Will be hopefully the
finished race, and will be complely visually finished. This mod has been polished
to the best of our abilities without pushing back the deadline any further. Any
issues will be fixed with 0.5 or a subsequent patch.
Jest to tekst o instalacji z moda z tyranidami jest tam coś o wersji(chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 16:41, Teokrata napisał:

> Sciągnołem mod z tyranidami do DC. Zainstalowałem i mod nie działa!! Co mam robic Hepl!!

>

mi dzialal... a uruchomiles go w "zarzadzaniu modami" z manu glownego ?
ten mod jeszcze nie jest skonczony ani dopracowany, sa duzo lepsze od niego - osobiscie nie
polecam...


A znasz jakieś inne mody z tyranidami do Dc?? wogóle nie ma go w zarządzaniu modami!! Wieć nie wiem co amm robić!! a jaką masz wersje gry bo ja mam 1.2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlasnie w to gralem ale przeszkadzaly mi dredy wraithlordy itd jako jednostki tyranidow...

tez mam 1.2 jesli nie pojawil ci sie w zarzadzaniu modami tzn ze zle go zainstalowales... musisz go zainstalowac w tym folderze, w ktorym masz zainstalowane dark crusade (zmienic lokazlizacje moda jesli to konieczne)

osobiscie polecam steel legion mod oraz inquisition demonhunt jako najbardziej dopracowane ;-)))

fajny jest rowniez table top round up jesli ktos chce powalczyc jednostkami z bitewniaka tyle ze balansu brak i jednostki z wyzszych tierow rozwalaja budynki i jednostki jednym strzalem... ale sa motorki itd ;-PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 16:46, Teokrata napisał:

wlasnie w to gralem ale przeszkadzaly mi dredy wraithlordy itd jako jednostki tyranidow...

tez mam 1.2 jesli nie pojawil ci sie w zarzadzaniu modami tzn ze zle go zainstalowales... musisz
go zainstalowac w tym folderze, w ktorym masz zainstalowane dark crusade (zmienic lokazlizacje
moda jesli to konieczne)

osobiscie polecam steel legion mod oraz inquisition demonhunt jako najbardziej dopracowane
;-)))

fajny jest rowniez table top round up jesli ktos chce powalczyc jednostkami z bitewniaka tyle
ze balansu brak i jednostki z wyzszych tierow rozwalaja budynki i jednostki jednym strzalem...
ale sa motorki itd ;-PPP


mod z inkwizycją mam ale znajde te mody na filefront?? a podasz gg bo nie zawsze jestem na necie
Ja tylko nie umiem wyszukiwac modów na file front

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.01.2008 o 16:52, Maciek2194 napisał:

mod z inkwizycją mam ale znajde te mody na filefront?? a podasz gg bo nie zawsze jestem na
necie
Ja tylko nie umiem wyszukiwac modów na file front


wszystko jest na file froncie... moje gg ci nie pomoze bo nie mam teraz stalego dostepu do netu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 16:46, Teokrata napisał:

osobiscie polecam steel legion mod oraz inquisition demonhunt jako najbardziej dopracowane
;-)))

fajny jest rowniez table top round up jesli ktos chce powalczyc jednostkami z bitewniaka tyle
ze balansu brak i jednostki z wyzszych tierow rozwalaja budynki i jednostki jednym strzalem...
ale sa motorki itd ;-PPP


Apropo modów nie wiecie czy ten mod z WitchHunter'ami jest też w wersji do DC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ci jeszcze polecam moda Light of the Warp. Masz tam limit jednostek podniesiony od 200 i nowe jednostki.

http://dawnofwar.filefront.com/file/Dawn_of_Steel_Steel_Legion_Mod;85417 Steel Legion mod
http://dawnofwar.filefront.com/file/Inquisition_Daemonhunt_Mod;80262 Inquisition Daemonhunt mod
http://dawnofwar.filefront.com/file/Lights_of_the_Warp;81448 LotW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 15:28, Budo napisał:

Wystarczy ściągnąć 1.2 i wybrać w instalacji język polski. Dla pewności odpal grę i zobacz
jaką masz wersję teraz (lewa górna część w ekranie menu).


co do wersji to masz racje, mam dow engine 1.11. Instaluje wiec od razu tego patcha 1.20 (sciagniety z gram.pl) i w trakcie instalacji wyskakuje blad o tresci "aktualizacja zostala przerwana poniewaz podstawowe pliki gry zostaly zmodyfikowane, usuniete lub przeniesione w inne miejsce, sprobuj zainstalowac gre od nowa...".
Mial ktos juz taki problem? Ja nie zmienialem nic w plikach, zadnych modow do DC ani nic nie instalowalem, wiec nie wiem co jest grane. Czy moge zdeinstalowac wszystkie czesci dow wa i dc i zainstalowac tylko dc i wpisac kod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 18:28, dobrakos napisał:

Czy moge zdeinstalowac wszystkie czesci dow wa i
dc i zainstalowac tylko dc i wpisac kod?


Tak. Musisz wtedy zainstalować DC i użyć programu DC unlocker, o którym jest trochę napisane w przypiętym poście, a można go znaleźć na http://forums.relicnews.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto efekt mojej zabawy w plikach. Chciałem sobie wsadzić tekstórek LR Heliosi nic. Wie ktos moze gdzie to wtrynić co by to cholerstwo działało? Jak by co to umieszczam instrukcje, jak by ktoś mogł mi ją rozkimać:

1] Put the art file in ''X:\[Dawn of War Dir]\(your mod file name)\data''

2] Put attrib lua file in your mods generic file

3] Use the Attrib Editor to link and customize the land raider helios

20080106192732

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra,może mi ktoś doradzić?Albo będę grał SM,albo Orkiem.Marynarzami się przyjemnie gra,a Ork jedzie po Nekronach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 19:36, szweider napisał:

Dobra,może mi ktoś doradzić?Albo będę grał SM,albo Orkiem.Marynarzami się przyjemnie gra,a
Ork jedzie po Nekronach.


ork ! ork ! ork ! ork ! ork ! ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 19:30, sirmadman napisał:

Oto efekt mojej zabawy w plikach. Chciałem sobie wsadzić tekstórek LR Heliosi nic. Wie ktos
moze gdzie to wtrynić co by to cholerstwo działało? Jak by co to umieszczam instrukcje, jak
by ktoś mogł mi ją rozkimać:

1] Put the art file in ''X:\[Dawn of War Dir]\(your mod file name)\data''

2] Put attrib lua file in your mods generic file

3] Use the Attrib Editor to link and customize the land raider helios


Takie obiekty można umieszczać w edytorze do DC. A swoją drogą to przydałby się jakiś lepszy edytor do DoWa bo ten co jest sprawia dużo problemów. Fajnie jakby dali razem z SS jakiś nowszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować