• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Aziral92

Karta Graficzna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pytanie

mam karte graficznoą GeForce FX-5200 128mb ram i nie wiem czy mi ta gra (Fable: Zapomniane Opowieści) na tej karcie pójdzie, co prawda w szczegółowych wymaganiach pisze o nieobsłógiwanych kartach "nVidia: wszystkie karty z serii GeForce, GeForce 2, GeForce 2 MX, GeForce 4 Mx, " ale chce sie upewnić czy będzie działała mi ta gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

23 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 25.08.2006 o 17:32, harnas14 napisał:

mam karte graficznoą GeForce FX-5200 128mb ram i nie wiem czy mi ta gra (Fable: Zapomniane
Opowieści) na tej karcie pójdzie, co prawda w szczegółowych wymaganiach pisze o nieobsłógiwanych
kartach "nVidia: wszystkie karty z serii GeForce, GeForce 2, GeForce 2 MX, GeForce 4 Mx, "
ale chce sie upewnić czy będzie działała mi ta gra


tak n a pewno "pójdzie" mam tą kartę i u mnie chodzi, tylko pamiętaj kup originał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Taki off-topic, ja przepraszam... Ja słyszałem, że ilość wykrzykników zużywana na każdą sztukę posta na jakimkolwiek forum jest odwrotnie proporcjonalna do kultury piszącego... Prawda to? Hmm...

Jeśli już pytać o wymagania, to podobnie jak i wszelkie inne sprawy-najlepiej załatwiać to w Tematach poświęconych danej grze. Nie ma wówczas bajzlu. A przynajmniej jest mniejszy ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Gra się i owszem na tej karcie uruchamia (Oblivion) ale działa tragicznie wolno. Nie masz co liczyć na płynną grę.

Natomiast Fable powinno działać ok, pod warunkiem że masz 512 i więcej MB Ram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.08.2006 o 17:40, harnas14 napisał:

Oblivion też ci chodzi! to jakas dobra karta chyba?


Osobiście twierdze, ze to najgorsza karta z serii GF. Chciałbym zobaczyć jak wygląda Oblivion na tym czymś. ;-)

Filip92 -->> 2500+ = 1800 Mhz a nie 2000 jak to masz w opisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.08.2006 o 17:42, MonkOfWar napisał:

Taki off-topic, ja przepraszam... Ja słyszałem, że ilość wykrzykników zużywana na każdą sztukę
posta na jakimkolwiek forum jest odwrotnie proporcjonalna do kultury piszącego... Prawda to?
Hmm...


To Smuggler (z CDA) powiedział.

A na temat: Ja mam raczej gorszą konfigurację kompa i mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.08.2006 o 17:45, Bimbermistrz napisał:

To Smuggler (z CDA) powiedział.


Heh, czytam CDA od dłuuugiego czasu, ale nie pamiętałem, by to on rzekł :D . Tak naprawdę, to wymyśliłem to na poczekaniu, bo taki wniosek mi się nasunął... Szkoda, że ta Złota Myśl już kiedyś padła ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.08.2006 o 17:38, Filip92 napisał:

Mam tą sama karte i wszystkie gry mi chodzą, od kubusia puchatka bo Obliviona.


heh na kubusiu puchatu nie probowalem:D Ale obek mi chodzie na moim srpzecie na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować