Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

5725 postów w tym temacie

Dnia 06.01.2007 o 21:36, PredAtor360 napisał:

Co... Co... CO!??? TO JEST????!!!!!!!!! Chyba przesadziłeś :) Przeczytajcie to szybko 10razy
;]


Polecam cięcie cytatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 22:38, piero92 napisał:

A mi się najbardziej podoba filmik jak zabójca próbuje wężę zabić kogoś, a ten wąż zacznie
gonic za myszą :D



Hehe a ten biegnie za ty wężem i wskazuje mu żeby zawrócił i zabił tego gościa XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

savey były z wersji 1.1 również.

Przedtem miałem vanilę 1.1 oraz jeden mod, z programem do zmieniania modów. Działał ok do dzisiaj.

Dzisiaj jak problem się pojawił odinstalowałem wszystko, czysty install, patch 1.1.

Nic nie próbowałem modować....

Pozatym jestem informatykiem z zawodu więc nie ma szansy abym coś "popsuł" przypadkiem.

Pliki do których log się odwołuje nie istnieją, ale rozumiem że to kwestia .datów od kompresowywanych w runtimeie..

fd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.01.2007 o 23:07, fdski napisał:

Przedtem miałem vanilę 1.1 oraz jeden mod, z programem do zmieniania modów.
Nic nie próbowałem modować....

Przeczysz samemu sobie... to w końcu instalowałeś jakiegoś moda,czy nie? Może to są sejwy z grania z tym modem?Zainstaluj go ponownie.

Dnia 06.01.2007 o 23:07, fdski napisał:

Pozatym jestem informatykiem z zawodu więc nie ma szansy abym coś "popsuł" przypadkiem.

Czy jeśli zdałem egzamin na prawo jazdy, to znaczy nie ma ryzyka spowodowania przeze mnie wypadku?
Już wiele razy słyszałem zdania typu "spokojnie, robię w tym od lat,znam się na tym, nie ma powodu do obawa" Taa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:D mi tam sie podoba jak idzie z tym wezem i nie wiem co robi ale nagle zaczyna podskakiwac na jednej nodze:D ale to z dzrzwiami jest najlepsze :D:D no i jeszcze jeste ten bez sensowny... jak kogos zabic idac na niego przez srodek miasta z nozem? :D prawie jak w "Krzyku" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się filmik z dmuchawką podoba.Lubię patrzeć jak kamera przesuwa się w bok i widac wystrzelony pocisk a potem tylko ukrywamy się w beczce a straże szukają nas jak dzieci we mgle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 00:00, franiuPL napisał:

:D mi tam sie podoba jak idzie z tym wezem i nie wiem co robi ale nagle zaczyna podskakiwac
na jednej nodze:D ale to z dzrzwiami jest najlepsze :D:D no i jeszcze jeste ten bez sensowny...
jak kogos zabic idac na niego przez srodek miasta z nozem? :D prawie jak w "Krzyku" :D

on podskakuje bo go wąż ugryzł w nogę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 00:49, piero92 napisał:

Fajny też jest filmik jak zabójca rzuca sztylet

Tak, tyle, że prawie za każdym razem wypatrzy go taka jedna facetka. Ogólnie działanie zabójców jest mocno zawodne. mu podoba sie filmik w którym szpieg przekrada się do miasta przebrany za krzak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moc to zawsze moze...:) problem w tym ze czasem mam np 61% i mi za (&^%$ nie zabije, a czasem mam 6% i od razu sie udaje... wkurzajace... | a szpieg z krzakiem - SUPER:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 12:51, patrol007 napisał:

A mi się najbardziej podoba filmik jak jest zabijany papież ; )


Mojemu zabójcy nie udalo sie zabić papieża i na filmiku było że bełt wbił się w tą "czapę" papieża. Ale na szczęście zabójca uciekł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:
Bo wiadomo że w edycji kolekcjonerskiej nie ma załączonego drzewka rozwoju technologicznego jednostek.
Ja właśnie chciałbym sobie takie drzewko ściągnąć klikam na link a on nie działa :/ dlczego??
www.gram.pl/medieval_dodatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 16:32, Kriiss napisał:

Mam pytanie:
Bo wiadomo że w edycji kolekcjonerskiej nie ma załączonego drzewka rozwoju technologicznego
jednostek.
Ja właśnie chciałbym sobie takie drzewko ściągnąć klikam na link a on nie działa :/ dlczego??
www.gram.pl/medieval_dodatki

W zwyklej tez nie bylo .Za darmo wysylali potem z sklepu gram.Co do linka to mi tez nie zadzialal mozliwe ze serwer jest przeciazony. Wczesniej dzialal bo sciagalem z niego zaraz jak sie pojawil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam pytanie, jak zdobyć drzewko rozwoju, ale chodzi mi o takie co dosyłają w sklepie gram.pl ;p
I jeszcze na opakwoaniu pisze że jest muza na CD a ja takowej nie mam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 17:31, darth 16 napisał:

I jeszcze na opakwoaniu pisze że jest muza na CD a ja takowej nie mam ;(


A ile masz plyt? powinienes miec 3 (2 z gra i jedna z muzyka). Plyta z muzyka jest pod 2 CD z gra,sprawdz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować