Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

5725 postów w tym temacie

Po prostu nie wytrzymałem........ Miałem zacząć znowu grać w Medievala II po skończeniu Gothica I, ale nie udało się..... :/ To jest silniejsze ode mnie....... ;-D Teraz zastanawiam się kim zacząć grać........ Chyba zacznę Sycylją, jeśli mam ją dostępną, jeśli nie Viva Espaniol!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myśle, że pewnego dnia moglibyśmy (ludzie z tego tematu) zagrać sobie w necie.
Proponuje 2 na 2, ewentualnie 3 na 3.
Przyszły piątek lub sobota?
Jak ktoś chce to moge z kimś zagrać nawet jutro.
Jeśli są jacyś chętni, to prosze pisać na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 20:27, legenda27 napisał:

Po prostu nie wytrzymałem........ Miałem zacząć znowu grać w Medievala II po skończeniu Gothica
I, ale nie udało się..... :/ To jest silniejsze ode mnie....... ;-D Teraz zastanawiam się kim
zacząć grać........ Chyba zacznę Sycylją, jeśli mam ją dostępną, jeśli nie Viva Espaniol!

Ja też zrobiłem sobie przerwe na gothica 2
ale nie miałem problemu aby wrucić od medka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.05.2007 o 11:02, matiz09 napisał:

sterowniki, patche moge ściągnąć tylko mam mały problem mam tylko jeden komp i laptopa i laptop
jest z netem a mam MIITW na kompie bo dziwnie sie gra na latopie to jak mam zaaktualizowac
kerty na tamtym kompie idać patche jak niemam połączenia z netem??

normalnie ściągasz steri na lapka - potem wrzucasz na pendrive lub inny sposób (płyta cd -r itd) i instalujesz na PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zakupie 1 GB RAM-u marzenia o EK Medievala II powróciły... Więc pytanko czy silnik gry jest jeszcze bardziej zoptymalizowany w finalnej wersji(grałem w demo i chcę wiedzieć czy będzie lepiej) i czy mapa świata(czy jak to tam się nazywa) chodzi płynnie nawet jeśli bitwy się trochę tną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>Więc pytanko czy silnik gry jest

Dnia 21.05.2007 o 17:19, Woko11 napisał:

jeszcze bardziej zoptymalizowany w finalnej wersji(grałem w demo i chcę wiedzieć czy będzie
lepiej)

Jak ja sobie porównałem to żadnej różnicy nie zobaczyłem.
>i czy mapa świata(czy jak to tam się nazywa)
>chodzi płynnie nawet jeśli bitwy się trochę tną?
Mapa świata zawsze chodzi płynnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.05.2007 o 17:34, Master J napisał:

Mapa świata zawsze chodzi płynnie:)


I bardzo dobrze, bo preferuję tę część gry :D Rozumiem, że opcja automatycznego rozgrywania bitew nadal istnieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 17:19, Woko11 napisał:

Po zakupie 1 GB RAM-u marzenia o EK Medievala II powróciły... Więc pytanko czy silnik gry jest
jeszcze bardziej zoptymalizowany w finalnej wersji(grałem w demo i chcę wiedzieć czy będzie
lepiej) i czy mapa świata(czy jak to tam się nazywa) chodzi płynnie nawet jeśli bitwy się trochę
tną?


to akurat jak dla mnie to bitwy są lepiej zoptymalizowane działają lepiej ( kiedyś miałem trochę słąbszy sprzęt i różnice było jak dla mnie widać ) - teraz to inna sprawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś tego jeszcze nie zrobił i chce niech...
Otwórzcie plik medieval2.prefernece.cfg za pomocą notatnika znajduje się on w folderze głównym
i niech przerobi [multiplayer] aby wyglądał tak

[multiplayer]
playable = 1
hotseat_turns = 0
hotseat_scroll = 0
hotseat_autoresolve_battles = 0
hotseat_disable_console = 0
hotseat_disable_papal_elections = 0
hotseat_save_prefs = 1
hotseat_update_ai_camera = 1
hotseat_validate_diplomacy = 1

a następnie wpisze

[hotseat]
autoresolve_battles = 0
disable_papal_elections = 0
save_prefs = 1
update_ai_camera = 0
validate_diplomacy = 1
playable = 1
turns = 0
scroll = 0
jeśli ktoś tak zrobił będzi mugł grać więcej niż jedną frakcją (0 bugów gwarantowane)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 15:43, lisek -medival2 napisał:

Ja czekam na dodatek kingdoms.Musi być bardzo fajny


Owszem, musi :D I wszystko wskazuję na to, że będzie :P
http://www.valhalla.pl/galeria1968-Nowe-zdjecia-z-Medieval-II-Total-War-Kingdoms.html - parę nowych screenów ;)
Sonic1575 - taa...już to widzę jak się wszyscy zbiorą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm może mi ktoś wytłumaczyć, czemu nie widzę serverów w multiplayerze? Oczywiście tak to wszystko jest i jak nawet klikam żeby odświeżyło, to nic się nie dzieje;/ Ma ktoś jakiś pomysł, czemu tak mi się dzieje:(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 22:31, Alexx1 napisał:

Ej udało się wam kogoś zmusić do zostania Wasalem?Jak to wygląda i jak to zrobić?


tak ale jest to mocno niedopracowane

+ niby dostajesz co turę trybut (troche kasy)
automatyczny sojusz , prawa handlowe itd
i to wszystko
brak opcji wpsarcia militarnego, oraz gość za 2-3 tury może wypowiedzieć Ci wojne ogólnie to ładnie brzmi ale jest słabo zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 21:15, Sonic1575 napisał:

Tak sobie myśle, że pewnego dnia moglibyśmy (ludzie z tego tematu) zagrać sobie w necie.

Akurat w Medievala gram bardzo mało (W40k Dark Crusade RZĄDZI!;p) i to głównie właśnie bitewki własne rozgrywam jak już. Tym niemniej chętnie spróbuję jak to wygląda z drugim "ludziem", więc jeżeli nie przeszkadza Ci (czy tam innym potencjalnym chętnym) że straszne ze mnie n00bisko to w któryś wieczorek można spróbować to multi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 22:01, Dar15 napisał:

Hmm może mi ktoś wytłumaczyć, czemu nie widzę serverów w multiplayerze? Oczywiście tak to wszystko
jest i jak nawet klikam żeby odświeżyło, to nic się nie dzieje;/ Ma ktoś jakiś pomysł, czemu
tak mi się dzieje:(?


Pamiętam, że miałem chyba podobny problem i trzeba było.... hm.... Sorrki naprawdę nie pamiętam..... Zapytaj się w pomocy technicznej............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 09:05, scott napisał:

> Ej udało się wam kogoś zmusić do zostania Wasalem?Jak to wygląda i jak to zrobić?

tak ale jest to mocno niedopracowane

+ niby dostajesz co turę trybut (troche kasy)
automatyczny sojusz , prawa handlowe itd
i to wszystko
brak opcji wpsarcia militarnego, oraz gość za 2-3 tury może wypowiedzieć Ci wojne ogólnie to
ładnie brzmi ale jest słabo zrobio

MI francuzi nic nie płacili. więc zadnych korzysco z tego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 13:18, ChrisBgnr napisał:

Akurat w Medievala gram bardzo mało (W40k Dark Crusade RZĄDZI!;p) i to głównie właśnie bitewki
własne rozgrywam jak już. Tym niemniej chętnie spróbuję jak to wygląda z drugim "ludziem",
więc jeżeli nie przeszkadza Ci (czy tam innym potencjalnym chętnym) że straszne ze mnie n00bisko
to w któryś wieczorek można spróbować to multi...

Nikt z nas nie jest mistrzem.
Ja wygrałem single playera najlepiej jak się da (z 4 miechy temu :P), zdobyłem wszystkie możliwe tereny, ale gdy zagrałem w internecie przekonałem się że tak dobry jak myślałem nie jestem (pierwsze dwie bitwy w prawdzie wygrałem, ale w trzeciej dostałem łupnia od Polaka z jakiegoś klanu).
Grając w internecie zdobywa się najwięcej doświadczenia.
Proponuje piątek lub sobote.

Jak ktoś chce:

1. Sonic1575
2.
3.
4.

2 vs 2 będzie najlepsze w tej chwili, może następnym razem jeśli wyjdzie zagramy 3 vs 3
Wpisujcie się :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować