Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

5725 postów w tym temacie

Toomasi, raczej nic się nie stało... wystarczy przeszukać ten temat a znajdziesz podobne posty. Jeśli nie możesz zlokalizować przesyłki, a nadano ją dzisiaj to znaczy że będzie można to zrobić diziaj późnym wieczorem albo jutro rano. Ja mam to samo. Aha, mam nadzieje że masz na myśli EK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno drobne pytanie ... "Do koperty włóż wszystkie płyty jakie znajdowały się w pudełku z grą", czy płytę z soundrackiem też dołączyć jeśli była w pudełku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 21:30, Ciapol napisał:

Mam jeszcze jedno drobne pytanie ... "Do koperty włóż wszystkie płyty jakie znajdowały się
w pudełku z grą", czy płytę z soundrackiem też dołączyć jeśli była w pudełku ?


Pytaj się o to pomocy technicznej, bo my niekoniecznie musimy znać odpowiedź. Znaczy ja nie wiem. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są informacje, że PL wersja nie działa w MP z wersjami z innych krajów, tzn. PL mogą grać tylko z PL, reszta może grać z resztą, oprócz PL. Po prostu bosko, kochane CDP...

Mam nadzieję, że szybko to poprawią :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 22:02, Miniu napisał:

Wszedlem teraz do multi by to potwierdzic ale widzialem tylko jedna gra "SB"i byla juz pelna.


SB, to pewnie gra klanu Sacred Band, w którym są Polacy.

Cały problem polega właśnie na tym, że nie widać gier założonych przez użytkowników innych wersji językowych. Tutaj macie temat z forum totalwar.org.pl
http://www.totalwar.org.pl/board/viewtopic.php?t=12249

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie... przeciez to juz jest przegiecie. Historia lubi sie powtarzac, podobna sytuacja byla juz w W40k: Dark Crusade PL. I juz wtedy cdp nie raczylo napisac "przepraszam". Brak slow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano tez kupilem DC i tam bylo identycznie . To jest niesamowite dokladnie ten sam problem i to w tak krotkim przedziale czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie z innej beczki.. mam originalna wersje MTWII tylko , ze po...niemiecku. Jest jakas szansa aby bylo to po angielsku lub po polsku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paka już jedzie!!! A jeżeli chodzi o MP to mam nadzieje że CDP łate szybko wypuści bo to jedna z lepszych form zabawy w Medievalu i Romie. Fajnie jest armia Polska dokopać zadufanemu w sobie Szfabowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 21:12, Toomasi napisał:

Czy ktoś wie co się stało z przesyłkami ? Bo do mnie nie przyszła, w zamówieniach jest napisane,
że dzisiaj wysłali, co powinno być zrobione wczoraj, a w dodatku numer przesyłki jest błędny
i nie mogę się dowiedzieć, co z przesyłką.... Jak tu się nie wkurzyć ?...

Mi właśnie się pojawiło zamówienie na stronie Masterlinku, zobaczcie może wam też już wprowadzili (na stronie napisali (wcześniej, gdy nie rozpoznał numeru), że może to potrwać do następnego dnia od daty nadania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.11.2006 o 20:39, Lex napisał:

Masz EK czy standardowe wydanie?

Sorry- czytałem w pośpiechu więc nie doczytałem...Jak już mówiłem każdy może się pomylić oby tylko potem naprawić swój błąd:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, zdaje sie ze zagranica tez jest problem - ludzie, ktorzy kupili gre przez Steam widza tylko innych ze Steama, analogicznie z Direct2Drive. Tak wiec problem raczej jest globalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj o 11:30 dostałem swój egzemplarz ale mam problem gdy próbuję się zalogować do gry online. Mam konto na GameSpy i gdy wpisuje dane mam komunikat o złym Cd-Keyu... WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 22:50, PolmonellPL napisał:

Dzisiaj o 11:30 dostałem swój egzemplarz ale mam problem gdy próbuję się zalogować do gry online.
Mam konto na GameSpy i gdy wpisuje dane mam komunikat o złym Cd-Keyu... WTF?

Musisz wpisac key przy instalacji dokladnie lacznie z duzymi literami

Co do multi to Sega dala ciala Important notice about multiplayer play on Medieval II: Total War
Due to some compatibility issues with different versions of the game, some users may experience difficulties playing multiplayer games. Specifically, users with download versions of the game will temporarily not be able to play against users with DVD versions (and vice versa). Also, users with different language versions may also experience trouble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie realia wolicie starożytność czy średniowiecze? Ja uwielbiam starozytność ale średniowiecze tez wymiata. Tak wogóle to sie historią interesuje jak cos o tym jest na forum proszę o linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 23:00, Elwro napisał:

No, a na totalwar.org.pl juz oczywiscie bluzgaja na CDP

Bo to wkurza jak dystrybutor kryje glowe w piasek. Z DC to nigdzie nie zamiescili infa , przeczekali az patch wyjdzie a do poprawienia byla doslownie jedna cyferka w pliku ini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować