Zaloguj się, aby obserwować  
Przedlack

Jaka jest wasza idealna gra?

113 postów w tym temacie

Jak dla mnie to zdecydowanie Baldurs Gate 2 i Planescape Torment. Obydwie gry są jak czytanie książki. Fabuła jest długa i fascynująca... Graficznie wyglądają coraz gorzej na tle nowych tytułów, jednak treścią nic ich nie "dogoniło".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 11:50, hehe napisał:

Seria Fallout nie ma żadnych wad :], jak dla mnie to najlepsza seria gier jakie kiedykolwiek
powstały. Niedościgniony wzór ....


A pokopane wpisy w dzienniku zadań? Jak się "ręcznie" podczas grania nie notuje to potem się domyślaj kto, gdzie i o co chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idealna gra to taka, która spodoba się każdemu, kto w nią zagra - czyli nie ma takich gier.
Jeszcze się taki nie narodził, co by wszystkim dogodził ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem idealna gra to taka, która byłaby bezbłędna w obrębie danego gatunku. Każda gra ma wady, jedna ma ich mniej druga więcej, ale każda je ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale temat brzmi "wasza idealna gra". :)
Czyli jak ja rozumiem w co WAM (tobie) by się najlepiej grało. No i nie trzeba podawać istniejących tytułów. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam,że gry mogą dążyć do ideału, zbilżają się do tej granicy perfekcji w każdym calu ale jej nie osiągają, przynajmniej jeszcze.
Zgadzam się z TigerXP i Fumiko nie ma idealnych gier, tak jak idealnych samochodów czy uczuć czy przyjażni czy czegokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem powiedzieć że jedno z lepszych gier w jakie grałem jest też crimsonland. Niby prosta gierka ale wciągneła mnie bardziej niż wielkie produkcje. Gry blizzarda też zbliżają się do doskonałości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować