Zaloguj się, aby obserwować  
Przedlack

Śmieszne Powiedzonka

109 postów w tym temacie

Ja mam taki do gadającego bez sensu:

"Lepiej siedzieć cicho i wyglądać jak idiota, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"

To zresztą może sobie każdy zapamiętać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki za drugi post pod rząd, ale przypomniałem sobie całkiem niezły tekst mojego autorstwa (ech, jaki ja skromny :P) Coś niezłego dla osób, którym naprawdę chcemy dociąć:

"Mówi się, że nadzieja jest matką głupich... Już wiemy, jak ma na imię jego starsza" (lub twoja- gdy skierowane bezpośrednio; lepiej jednak brzmi kiedy mówi to kumplom tak głośno, by ten kolo to słyszał)

To zawsze rozwalało moich kumpli i wqrzało oponentów xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam moją..... nieco roztargnięta nauczycielkę z podstawówki:
"Numer 15! Jaki masz numer?"
"Syzyf uznał, że opłaca mu się robić tą pracę, ponieważ była pewna."
A to nas rozbroiło:
"- Umówimy się na kartkówkę piętnastego.
- Piętnastego którego miesiąca?
- Przystępnego!"
O co jej chodziło, nigdy nie zrozumie...
Nigdy nie byliśmy już tymi samymi osobami po spotkaniu z tą panią..... rrrrrrrr...
Może znacie jeszcze jakieś dobre cytaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zamieszczam całą serie idiotycznych powiedzonek mojej nauczycielki od matmy,gada takie bzduy w 3 gim:

Ta piątka jest najlepsiejsza.Pamiętajcie najlepsiejsza-takie fajne słowo.

Ten x przeszedł do ruskich przejściem granicznym,ale ten y nie,bo uciekl,przebiegł przez granice.

Najlepszym sposobem jest taki head and shoulders-poprostu podstawić jajko niespodzianke i momentalnie policze x.

Pamietajcie teraz jest zmiana szpak kopnął bociana.

Wzięło i uciekło,jest puste bo więzienie było otwarte i szóstka uciekła.

Ten ruski minus jest polakiem.

Gramy w literki Sssssssssumujemy te ssssssssame znaki.

To kółko jest puste,w tą szóstke nie można stanąć bo jest pusta,jak sie stanie to się wpadnie i sie utopi.

Weź to w kółko,w jajko takie.

X to jest jajko niespodzianka.

Wsadz to w jajko,możesz to wsadzić w same końce jajka niespodzianki.

Zasada rządzenia to jest,rrrrrrrróżne znaki i rrrrrrróznica i one sie rzrzrzrzrzrządzą

Zmiana szpak kopnął bociana.

Wzór na x-wziąść sobie z głowy.

Wyliczcie x a y zostawcie sobie na deser.Zupełnie go nie rób,będzie na deser

Ani dana ani szukana tylko to jest taka danoszukana.

Czyli serduszko z serduszkiem czyli piszesz równanie serduszkowe.

Teraz spójrzmy czy serduszka są sobie równe.

To jest metoda dwóch jajek niespodzianek,tu sie ciesze bo wiem ile to jest,to jest 6+x wiem wiem i dostaje jajko niespodzianke.

Wadz to jajko niespodzianke w ósemke.

Bawie się w patyczki odrazu zliczam ile jest patyczków i czy utworzą +

Albo ptaszek z ptaszkiem albo samolocik z samolocikiem albo kwiatuszek z kwiatuszkiem albo ja z Michałem Białym.

Bida z nendzo przez świat pendzo.

Co ty fryzjerką chcesz być?Trzeba mieć troche drygu artystycznego żeby nie myć wlosów pełnych pcheł i łupieżu

Temu aktorowi zatrzymamy stope na filmie i jak noga mu będzie wisiała to obliczymy funkcje jego stopy.

Zjeżdzam w góry albo zjeżdzam w dół.

Musimy to teraz pierwiastknąć,pierwiastknąć obie strony,widzicie jestem zachwycona wymyśliłam nowe słowo pierwiastknąć

Ten minus ci mówi wskocz i zmień.

Zasada niepodzielności przez zero-Chce słoniom dać ale ich nie ma,rozglądam się ale nigdzie nie ma słoni.Nie dam długopisów bo słoni nie ma!

To jest tak jak małpa złapie banana i tak krzyczy łooo a nie idzie do samca do matki nie powie i niektórzy ludzie to takie stado.

Poluzuj tutaj i szybko policzysz,ale palca na to połóż.

Nogami można albo rencami.

I te gałęzie by szły wtedy w góre jak takie krety.

Rób to na MIENKO (nauczycielka wyraźnie akcentuje litere n)

A Kwadrat nie ma! Psy zjadły pamiętaj!

Teraz to zrób zgaduj zgadulą to jest dobry sposób

Było sobie y2 i teraz jest y2 a potem będzie y2

p.Marciniak pisze na tablicy dziwny wzór,na to uczeń-proszę pani co to jest za wzór (temat lekcji przekrztałcanie wzorów fizycznych matematycznych i chemicznych),odpowiedz p.Marciniak-yyyyyyyyylllllllssssssss uczeń:co? p.Marciniak:no taki o w sumie to takiego nie ma ale ja tak sobie wyobraziłam że to jest wzór na odległość z Marsa Do Księżyca,tak ładnie wymyśliłam.Może i wy jakiś wymyślicie to Nobla dostaniecie.

Nauczycielka ciągle używa słowa TYŻ (zamiast też) np.Bierzecie tą szóstke i tego x tyż.

Ja sobie teraz drzewka uprawiam,a jak byłam młoda i piękna to tańczyłam w zespole tańca nowoczesnego,no i teraz jeszcze się wtrącam w życie koleżanek,śluby załatwiam i rozwody

To jest tak zwany złośliwy minus,ja zawsze jak biore do tablicy to moje 1 pytanie-czy masz tutaj złośliwy minus?Pamiętajcie że są 2 typy złośliwych minusów.

Wiedziałam że dzwoni ale nie wiedziałam w którym kościele to własnie tak ty wiesz to zadanie.

Tą liczbe można rozbić.Rozbić-tak zwyczajnie - siekierą na 2 kawałki.

Nie porzyczaj liniki,masz rysować na brudno samym palcem.

Machnąć reką prawą i komuś nos odetniesz,więc jak odcinasz mu nos to jest właśnie odcięta.

-Czy te liczby są ładne?
-(po dłużym zastanowieniu uczeń odpowiada) nie
-No jak nie!!!Nie ma tu żadnej brzydkiej liczby!Wszystkie są ładne!

Takie 2 punkty robicie,ja to mówie na to pomocnicy.Nazywam ich pomocnik 1 i pomocnik 2.

No wbij nóżke cyrkla w pomocnika!

No i teraz będa przejeżdzać po nim (pomocniku) i przewozi punkt B do końca tak jak Alicja w krainie czarów była przewożona,czytałaś tą książke prawda?

To weź teraz wbij w drugiego pomocnika i przewieź B.

I jak powstał tu odcinek to tam powstanie TYŻ Trójkąt.

(uczeń pisze liczbe na tablicy i zapomina o liczbie 4) A czwórka gdzie?Psy zjadły?

To jest dołek i tam siedzi świstak i jest punkt A.Strzelamy piłeczke,piłka robi ślad a ten świstak siedzi i wybija piłke do dołka i zatrzymuje ją tam.

I teraz fajtnij to na drugą strone!

One idą tak lekko w prawo,kierunek w góre,tak po chłopsku.

Zadanie drugie teraz...No to wpisujemy jako zadanie drugie...albo pierwsze....albo nie jako drugie bo jako pierwsze to było....piszcie jako drugie...

Czyli musisz wsadzić palec w A,wsadzić i palec na trzy kratki przetoczyć.

Przyczep drugi wektor tak,aby wektory sie nie pogryzły.

Narysuj tak niedaleczko tego wektora drugi wektor.

Przesunięcie to w matematyce transkcja.Możesz powiedzieć do kolegi z ławki-weź się transknij bo mi nie wygodnie.

Powiedzmy że ten trójkąt przybijesz gwoździem do tablicy więc gdzie przybić ten drugi trójkąt?W którym miejscu?...A teraz zmienie polecenie zadania.Polecenie brzmi-w którym miejscu należy przybić gwoździa do tablicy?

-Taki znak drogowy że nie można jechać
-STOP
-To taki kwadrat?
-Nie
-Taki żółty trójkąt?
-Nie
-Noo to tak macie racje to może być ten znak.

Jeżeli jest ulica,Lublin do Warszawy i tam jest strzałka-wektor do Warszawy to nie znaczy że masz jechać po znaku!Masz jechać ulicą!Ten znak jest na poboczu to tam masz nie wjeżdzać!Trzeba że tak brzydko powiem pchnąć ten samochód na ulice!

Policz to zadanie zgaduj zgadulą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 17:15, busik132 napisał:

A slyszeliscie: "Jak cie widze to mi ziemniaki w piwnicy gnija"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj przepraszam za poprzedniego post, niechcący dodałem.

Powiedzenie mojej pani od polskiego: Żegnaj Gienia świat się zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 17:19, Manieklbl napisał:

zamieszczam całą serie idiotycznych powiedzonek mojej nauczycielki od matmy,gada takie bzduy
w 3 gim:

LOL :D się uśmiałem z bratem. ona na pewno jest normalna?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matma ---> zawsze tak mówi, w dodatku ma taki piskilwy głos: pierwiastek z czech
Niemiecki ----> mamy książki koloru zielonego, i nauczycielka taki txt: Macie zielone?! xD Oczywiscie zaraz głos z klasy (mój zresztą i kumpla xD) Mamy! Mamy! A co? Jara pani z nami? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy! Mamy! A co? Jara pani z nami?

OMG!
Jeszcze kilka cytatów:
Historia: "Wiem, że jaracie, ale starajcie się nie robić takiego wrażenia na MOICH lekcjach!"
Z podstawówki: "- Czym się charakteryzuje klimat chłodny?
- eeeeeee, to że jest chłodny?
(o to jej chodziło...)

Oraz motto życiowe: Rzeczy łatwe do zorbienia, są trudne. Rzeczy trudne do zrobienia, są niemożliwe. Rzeczy niemożliwie zwykle rozwiąże mechanik lub teściowa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 18:15, Madoc napisał:

LOL :D się uśmiałem z bratem. ona na pewno jest normalna?? :D


Według papierów tak bo uczy,ale naprawde to niezbyt.Dodam że jak jest spr to robi zawsze testowe odpowiedzi ale opcji nie jest 4-abcd tylko a,b,c,d,e,f,g,h . Do tego robi osiem grup żeby nie ściągać oraz zamienia na karcie odpowiedzi kolejność kratek (nie tak jak na tescie kratka do zamalowania a,b,c,d tylko np. f,b,e,a itp).Do tego każe na ławce stawiać wielkie drewniane szuflady, które ma w swojej szafce. Do tego zauważa każdy ruch ręką i mówi że ściągasz,nawet jak poprawiasz sobie bluze,spodnie czy cokolwiek innego.Wariatka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 16:21, Manieklbl napisał:

Według papierów tak bo uczy,ale naprawde to niezbyt.Dodam że jak jest spr to robi zawsze testowe
odpowiedzi ale opcji nie jest 4-abcd tylko a,b,c,d,e,f,g,h . Do tego robi osiem grup żeby nie
ściągać oraz zamienia na karcie odpowiedzi kolejność kratek (nie tak jak na tescie kratka do
zamalowania a,b,c,d tylko np. f,b,e,a itp).Do tego każe na ławce stawiać wielkie drewniane
szuflady, które ma w swojej szafce. Do tego zauważa każdy ruch ręką i mówi że ściągasz,nawet
jak poprawiasz sobie bluze,spodnie czy cokolwiek innego.Wariatka...


Przemęczona pracą chyba....
W każdym razie nasz nauczyciel od anglika to też sadysta.
"Pytajcie się mnie, gdy czegoś nie wiecie." - kiedy ktoś zapyta:
"Nie mam czasu na te twoje pleplanie/pier*oły"......
The world is crazy?
I jeszcze moje lubiane motto: Może to jej urok, może to photoshop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować