Zaloguj się, aby obserwować  
H1ghlander

Assassin''s Creed - Temat Ogólny

2723 postów w tym temacie

/ciach/

Dnia 30.06.2009 o 11:42, kaczek93 napisał:


Odpowie ktoś?


Już sobie poradziłem. Jakby komuś było potrzebne. Lokalizacja Saveów z AC
C:\Documents and Settings\(Nazwa użytkownika)\Dane aplikacji(niewidoczny)\Ubisoft\Assassin''s Creed\Saved Games\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko, co do Desmonda... Na poczatku gry dziarsko mówi: Nie jestem asasynem, JUŻ NIE... Potem dowiadujemy sie, ze to zwykly barman... Hm, skoro byl asasynem a juz nie jest to troche dziwnie malo kuma, z tego co sie dzieje... Przynajmniej jakies podstawy powinien miec:P czy ktos moglby mi ta postac przyblizyc odrobinke?:) bylbym wdzieczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 23:32, The-Darkest napisał:

Mam takie pytanko, co do Desmonda... Na poczatku gry dziarsko mówi: Nie jestem asasynem,
JUŻ NIE... Potem dowiadujemy sie, ze to zwykly barman... Hm, skoro byl asasynem a juz
nie jest to troche dziwnie malo kuma, z tego co sie dzieje... Przynajmniej jakies podstawy
powinien miec:P czy ktos moglby mi ta postac przyblizyc odrobinke?:) bylbym wdzieczny:)


Desmond wychowyał sie z asasynami cale zycie wpajano mu ze musi uwazac ze caly swiat poluje na nich ze nie moze nigdzie publicznie sie pokazywac itd w koncu nie wytrzymal uciekł... zapomnial o swojej przeszlosci (dlatego przestał bys asasynem ) znalazł prace jako baramn i tyle pózniej zrobił prawko na motor ( przez to znalazła go firma absergo i porawała) reszte już sam powinieneś wiedzieć (fabuła gry ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na początku gry, właśnie znalazłem arke przymierza .Jak się wykorzystuje te całe memory glitche?Na xbox acheivements pisze, że trzeba wcisnąć dowolny przycisk gdy podczas cut-scenki wyskakują te trójkąciki i inne "glitche". Cały czas wciskam A i X, ale gdy obraz na moment robi się "zglitchowany" nic się nie dzieje. Mam zaliczonego memory glitcha czy nie? Nie przejmowałbym się tym, ale chce przy pierwszym podejściu zebrać 85% na achievementa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 09:30, sevrond napisał:

Jak wykonać przełamanie obrony? Dostałem tą umiejętność po zabiciu 3 pretendentów do
władania miastami.


Jeśli chodzi Ci o kontratak, to ja wciskałem prawy przycisk i jak przeciwnik już zaatakował to jednocześnie wciskałem lewy.
Tak poza tym to w siedzibie asasynów można chyba poćwiczyć tą umiejętność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 09:30, sevrond napisał:

Jak wykonać przełamanie obrony? Dostałem tą umiejętność po zabiciu 3 pretendentów do
władania miastami.

nie wiem czy chodzi ci o to, ale to jest po prostu mocniejszy atak. Przytrzymaj lpm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo dostałem nową umiejętność i pisze żeby wcisnąć lpm po zrobieniu kroku i to jest przełamanie obrony. No i właśnie mi tylko normalny atak wychodził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 18:55, sevrond napisał:

Bo dostałem nową umiejętność i pisze żeby wcisnąć lpm po zrobieniu kroku i to jest przełamanie
obrony. No i właśnie mi tylko normalny atak wychodził


Jak gościu blokuje, to wciśnij przycisk odpowiedzialny za krok (ten na dole w tym górnym prawym rogu) a potem atak. Też na początku nie mogłem tego zrobić, bo myślałem że po prostu trzeba pójść do przodu, a tu trzeba wcisnąć specjalny przycisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałem sobie zakupić grę Assassins Creed. Od kolegi zobaczyłem pudełko. Czytam wymagania wszystko jest ok ale tam pisze że ta gra obsługuje tylko Viste 32 bit. Cytat: ([...] Windows Vista 32 bit (tylko)). A ja mam viste 32 bit. Czy komus uruchomił się assassins creed na viście 64 bity? Proszę o odp. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 18:28, Czarek188 napisał:

Witam. Chciałem sobie zakupić grę Assassins Creed. Od kolegi zobaczyłem pudełko. Czytam
wymagania wszystko jest ok ale tam pisze że ta gra obsługuje tylko Viste 32 bit. Cytat:
([...] Windows Vista 32 bit (tylko)). A ja mam viste 32 bit. Czy komus uruchomił się
assassins creed na viście 64 bity? Proszę o odp. :]


Tak, bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 18:34, Czarek188 napisał:

Ps. pomyliłem się. Mam viste 64 bit. Bez tego ten tekst nie ma sensu :)

Mi się uruchomił w oknie ale kliknąłem bodajże ctrl i cośtam i był fullscreen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest absolutnie niesamowita. Pierwszy raz zagrałem w nią w czerwcu, przeszedłem tak jak inne "aby szybciej". Potem jeszcze raz przeszedłem, tym razem wyłączając cały interfejs i nie używając mapy, zajęło mi to cały lipiec. Postanowiłem przejść ją jeszcze raz w sierpniu, podobnie jak w czerwcu poszedłem po łebkach, ale zatrzymałem się w Jerozolimie podczas wykonywania ostatniej misji i zacząłem dla zabawy biegać sobie po całym mieście, a potem po Królestwie i pozostałych miastach. Aktualnie postanowiłem poświęcić najbliższe 3 miesiące pozostające do premiery AC II na przejście gry w absolutnych 100%. I wątpię by po tym mi się znudziła. To fenomen. :D

Obecnie najbardziej się boję, że zawiodę się na "dwójce"... Chociaż wierzę, że może być już tylko lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 22:30, Lamb3rt napisał:

Obecnie najbardziej się boję, że zawiodę się na "dwójce"... Chociaż wierzę, że może być
już tylko lepiej :)

Nie masz czego się bać. Gra będzie wymiatać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Możecie mi powiedzieć

Spoiler

Ile klonów Al-Mualima trzeba zabić w ostatniej misji podczas której zabierają nam całe hp ( giniemy od 1 uderzenia), a po kontrze Mistrz przenosi się w inne miejscie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 12:18, sevrond napisał:


Możecie mi powiedzieć

Spoiler

Ile klonów Al-Mualima trzeba zabić w ostatniej misji podczas której zabierają nam
całe hp ( giniemy od 1 uderzenia), a po kontrze Mistrz przenosi się w inne miejscie ?



Spoiler

Jest stała ilość, 5 albo 4. Bij do skutku, podziała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować