Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram z klasyką - dzień dziewiąty

86 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2006 o 17:36, Isar napisał:

już nie chce mi się męczyć z tymi pytaniami :P szczelam :D a co raz sobie pozwole na strzały
:P


Szczęka ci opadnie jak zabraknie ci 1 punktu do miejsca lepiej premiowanego ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 17:40, Proboszczo napisał:

> już nie chce mi się męczyć z tymi pytaniami :P szczelam :D a co raz sobie pozwole na strzały

> :P

Szczęka ci opadnie jak zabraknie ci 1 punktu do miejsca lepiej premiowanego ]:->

weź jak zdobęde 31 miejsce to się zabije ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm odpowiedź na pierwsze pytanie (z wczoraj!) to było Sea Dogs... oczywiście znaczy to, że prawidłową odpowiedzią była "Żadna z powyższych", czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 17:52, arthas40 napisał:

Hm odpowiedź na pierwsze pytanie (z wczoraj!) to było Sea Dogs... oczywiście znaczy to, że
prawidłową odpowiedzią była "Żadna z powyższych", czyż nie?


Tak samo było w przypadku M&M Dark Messiah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 17:49, Rayic napisał:

Wczoraj to ja slepy chyba bylem ~~ w 1 pytaniu nie widzialem odp. Sea Dogs, lol? dalem "zadna
z powyzszych"
... ._.

to dobrze dałeś bo jej w odp nie było :D LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wczoraj nad pierwszym obrazkiem siedziałem trzy godziny... i nic nie znalazłem... więc dałem żadną z powyższych... i hurrrra ... 3/3 ... ale dzisiaj przegięcie ... gościa z drugiego obrazka znam, wiem w jakim filmie gra ale z jaką grą jest powiązany to już niiiii .... ide szukać ... niuch niuch :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 17:56, Isar napisał:

to dobrze dałeś bo jej w odp nie było :D LOL


tez fakt xd
tylko jak przeczytalem "Obrazek wyciety został z pudełka gry Sea Dogs." to sie zdziwilem, spodziewalem sie raczej "prawidlowa odp. to zadna z powyzszych, obrazek wyciety z SD".
No nic, siara, nie spodziewalem sie, ze uda mi sie kiedys wpadnac na czytaniu ze zrozumieniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze dzisiaj szukałem zawzięcie i nie powiem- bardzo mnie to zdziwiło :) Drugie to na chybił trafił, nic nie wiedziałem, a drugie to nawet szybko mi przyszło do głowy. Teraz trzymać kciuki na miejsce w trzydziesce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować