Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram z klasyką - dzień dziewiąty

86 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2006 o 20:50, arthas40 napisał:

> Super :) Mniejsza konkurencja :P
>
> A tak na serio : Co zrobia forumowicze, gdy okaże się, że kilka/kilkanaście osób będzie
miało
> maks punktów? Przecież prawie wszyscy tu pisza, że im kiepsko idzie i mają poniżej 10/15
punktów(poza
> Maker3 który twierdzi że ma 17 :) ). To byłoby nie mozliwe :)
Weź to byłby koszmar O_O Ja na razie opieram się na komentarzach (przeklęta niewiedza... daliby
statystyki jakieś! :D), a tak btw. ja mam 19 pkt no i co? ;)


No to masz jedno z pierwszych miejsc pewnie :) Bo nikt powyzej 23 mieć raczej nie bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie pytania z dziedziny gier przygodowych? W końcu kiedyś wydawaliście gry Cryo. Nie wierzę, żeby nie można było wymyśleć trudnej zagadki. To jest jawne lekceważenie miłóśników "łamania głowy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe dziś są pytania. 1 i 3 jestem pewny w 100% ale to drugie to już na logikę strzeliłem. Tylko jedna odpowiedź mi jako tako pasowała i powinna być dobra ale to już jutro zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze jakies pytanie otwarte tzn ze sami napiszemy odpowiedź korzystajac z własnej inwencji :) No chociaz sprawdzanie byłoby duzo trudniejsze, żmudniejsze i zajeło by duzo wiecej czasu. Wole juz jednak te "próbinki" (bo na próbki sa za krótkie ;p). Ale konkurs bardzo fajny chociaz szanse moje sa wielkosci miejsca na dysku zajmowanego przez jedna literke ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś pytania są strasznie trudne. Kilka godzin nad nimi siedzę (jedno już na 100% mam) =/ Już sobie wyobrażam, co mogą dać na finał =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinni na końcu zrobić jakiś ranking najlepszych tak do 100 miejsc żeby można było zobaczyć jakie się ma miejsce... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 21:50, fish13 napisał:

A każdy z uczestników zostanie poinformowany o ilości zdobytych punktów??

chyba tak... może prześlą ci na email miejsce które zdobyłeś oraz ile masz pkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 21:57, Isar napisał:

Powinni na końcu zrobić jakiś ranking najlepszych tak do 100 miejsc żeby można było zobaczyć
jakie się ma miejsce... :P


popieram ranking był by fajny zawsze wtedy mozna sobie popatrzeć ile ci brakowało do ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 21:58, Isar napisał:

> A każdy z uczestników zostanie poinformowany o ilości zdobytych punktów??
chyba tak... może prześlą ci na email miejsce które zdobyłeś oraz ile masz pkt.



Fajnie by było, bym się dowiedzial ile punktów mam, bo już się dawno pogubiłem w swojej punktacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 22:01, fish13 napisał:

> > A każdy z uczestników zostanie poinformowany o ilości zdobytych punktów??
> chyba tak... może prześlą ci na email miejsce które zdobyłeś oraz ile masz pkt.


Fajnie by było, bym się dowiedzial ile punktów mam, bo już się dawno pogubiłem w swojej punktacji.

ja właśnie otworzyłem strony z poprawnymi odpowiedziami sprzed ośmiu dni, policzyłem pkt :D zebrałem 14 pkt troche mało ale nie poddam się !!! jeszcze moge zdobyć 6 pkt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 20:49, Lamb3rt napisał:

A tak na serio : Co zrobia forumowicze, gdy okaże się, że kilka/kilkanaście osób będzie miało
maks punktów? Przecież prawie wszyscy tu pisza, że im kiepsko idzie i mają poniżej 10/15 punktów(poza
Maker3 który twierdzi że ma 17 :) ). To byłoby nie mozliwe :)

Max nikt nie będzie miał, któregoś dnia nikt nie odpowiedział na wszystko dobrze :).

Za wczoraj mam dwa punkty, łącznie 8/27.
Dzisiaj zacząłem szukać, ale w końcu straciłem ochotę i strzelałem.

Jestem ciekaw, jakie będą jutrzejsze pytania. Po zapowiedzi Domka można spodziewać się wszystkiego ;]. Ja już nie muszę się tych pytań bać, bo nie mam szans na nagrodę ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas zastanawiam się jak będzie rosztrzygnięta punktacja zakładając że może być 30 osób które mają po 17 pts to czy będzie wtedy decydoawła szybkość odpowiedzi na pytania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję, że nie będą wtedy patrzeć na szybkość odpowiedzi... bo wtedy na nic się nie załapię (ale marzyciel ze mnie :) ja zazwyczaj ok. 23 dopiero pytania sprawdzałem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 22:39, natanadler napisał:

Ja cały czas zastanawiam się jak będzie rosztrzygnięta punktacja zakładając że może być 30
osób które mają po 17 pts to czy będzie wtedy decydoawła szybkość odpowiedzi na pytania??

Właśnie miałem o to samo spytać :) CDP na pewno mają ustaloną taktykę, bo taka sytuacja może się zdarzyć na 99% i pewnie nam tego nie zdradzą...
Co do wczorajszych pytań: udało mi się, zwłaszcza, że przypadkiem znalazłem okładkę Sea Dogs ;) 3/3 (trzeci raz z rzędu- coś poziom pytań spadł :P) w sumie 15/24... nie spodziewałem się że w ogóle tyle będę mieć
Co do dzisiejszych: pierwsze w sumie łatwe, pokazuje że nie tylko mamy znać gry, ale też dobrze się uczyć :P , drugie... pierwszy raz nie mam pojęcia... trzecie: banał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 22:59, pierrozek napisał:

mam nadzieję, że nie będą wtedy patrzeć na szybkość odpowiedzi... bo wtedy na nic się nie załapię
(ale marzyciel ze mnie :) ja zazwyczaj ok. 23 dopiero pytania sprawdzałem :/

No właśnie :( ja też- wieczorem jest spokój i można się skupić ;) ale może będą o tym decydować inne rzeczy, np. będą porównywać jak osoby o tej samej liczbie punktów odpowiadały na najtrudniejsze pytania (czyli te, dla których średnia poprawnych odpowiedzi była bardzo niska) albo jeszcze inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować