Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram z klasyką - dzień dziesiąty

202 postów w tym temacie

Dnia 31.08.2006 o 18:34, SD4HJ napisał:

kiedy wyniki?


N-I-E W-I-A-D-O-M-O kiedy będą odpowiedzi. Jak ktoś z moderatorów może to neich przyklei ten psot na górze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie ludzie. A może CDP po prostu milczy w tej sprawie, bo chce podsycić atmosferę? (choć nie przeczę - metoda bardzo efektywna ;)) Zaczekajmy spokojnie. A tak na logikę - news''u o rozstrzygnięciu konkursu spodziewajmy się własnie na wieczór. A czemuż to? Ponieważ nie każdy ma możliwość obejrzenia wyników z rana (nie każdy ma wakacje w końcu!), a wieczorem w znaczniej mierze jest taka szansa. Tak więc spokojnie ludzie :) Więcej luzuu....

AAA! Kiedy te wyniki będą!? :D Nie wytrzymałem... hehe

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zauważyć, że nie można już wysyłać swoich odpowiedzi i w miejscu gdzie pokazywały się pytania pojawił się tekst:

Konkurs zakończony!
Wyniki już wkrótce.

Nie wiemy ile dokładnie trwa wkrótce, ale na moje oko sądze, że wyników, jednak dzisiaj nie będzie. Chciałbym być pozytywnie zaskoczony, jednak powątpiewam w wyniki dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 20:32, remolinek69 napisał:

NIE zdążyłem BEEE Wczoraj nie chcial mi wejsc na GRAM.pl dziś nie zdążylem :**(

Cóż - takie życie. Nie ma sensu, abyś teraz jakieś reklamacje zgłaszał. Bo przecież taki przypadek losowy mógł Ci się zdarzyć w każdym dniu konkursu - bo praktycznie dzisiaj cały dzień można było jeszcze wysłać odpowiedzi. Mówi się trudno...

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do wyników to jestem tego samego zdania co Kukowsky, więc nie nastawiajcie się, że będą dzisiaj. A teraz, kiedy konkurs już się zakończył, czy ktoś mi powie jaki związek miał pies Droopy z tamtymi grami? Jakaś zaćma mnie dopadła i nie mogłem nic wymyślić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos już jakie odpowiedzi są na 100% poprawne?? Bo na ranking to mogę poczekac ale co do odpowiedzi to się niecierpliwie bo chciałbym wiedziec czy dobrze, czy źle odpowiedziałem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 21:20, bombel1981 napisał:

Co do wyników to jestem tego samego zdania co Kukowsky, więc nie nastawiajcie się, że będą
dzisiaj. A teraz, kiedy konkurs już się zakończył, czy ktoś mi powie jaki związek miał pies
Droopy z tamtymi grami?

Droopy byl detektywem, a bohater jednej z tych gier rowniez byl detektywem. To tyle, co ja wymyslilem na ten temat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 21:31, Elwro napisał:

> Co do wyników to jestem tego samego zdania co Kukowsky, więc nie nastawiajcie się, że
będą
> dzisiaj. A teraz, kiedy konkurs już się zakończył, czy ktoś mi powie jaki związek miał
pies
> Droopy z tamtymi grami?
Droopy byl detektywem, a bohater jednej z tych gier rowniez byl detektywem. To tyle, co ja
wymyslilem na ten temat :-)


No faktycznie :) Dopiero teraz sobie przypomniałem Droopiego z lupą. Dobrze, że to już koniec konkursu, bo można sobie mózg przegrzać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować