Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Firmy CD Projekt i Atari Europe podpisały umowę dotyczącą wydania gry "Wiedźmin"

117 postów w tym temacie

To bardzo dobra wiadomość. ATARI to bardzo dobra, znana firma i mam nadzieję, że dzięki temu umowa ATARI - CDP nie zostanie zerwana tak jak niegdyś ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy mnie pamec nie myli - Aurora to engine atari na ktorym ma chodzic NWN2 ??
bo jezeli tak to nie dziwne z atari bedzie sprzedawalo Wiedzmina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie obejrzalem "intro" do Wiedzmina z CDA.
Powiedzcie mi, bo cos tu nie gra - czy CDA zamiescilo intro czy po prostu zwiastun? Plik sie nazywa teaser, i nie ma nic wspolnego z intrem! To zwiastun, pociete sceny, a nie zadne intro... No chyba, ze to jest intro - bez zadnej fabuly, bez niczego... no jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aaaaaaa! Atari, umiera ;/ Nie jestem pewien czy wyjdzie to Wiedźminowi na dobre. Atari ma większe strary niż dochody i pewnie niedługo sprzeda się same (bez skojarzeń :P ). :( (R.I.P ATARI )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do polskich gierek to sorry bardzo, ale jeżeli sa tacy idioci co mowia o Painkillerze, ze jest do du.. to chyba nie macie pojecia co Pain zrobil w swiecie gierek na zachodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 21:39, flavee napisał:

hahahaha wiedźmin fajną grą? czy poza, powiedzmy, chrome i painkiller Polacy zrobili jakąś
dobrą grę? wątpię. w tym wypadku jestem pesymistą. zresztą, screeny z gry wyglądają, w porównaniu
z "innymi" rpg... cienko i nieklimatycznie. taka jest moja opinia :p

Hmm...
Seria Erath.. słyszałeś coś o tym ?! To jest naprawdę znakomita strategia, a rok temu Earth 2160 to był cud techniki. Polecam, zagraj w Earth 2160, tam jest naprawdę super klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do Atari...
Też miała kilka hitów na koncie. Pewnie zaproponował najkorzystniejsze warunki dla CDP, bo jak mówicie firma "upada".To dla Atari nie lada gratka jeżeli Witcher odniósłby sukces za granicą. Atari chce też zaryzykować czymś nowym i postawić wszytkona jedną kartę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować