Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Polska wersja bety Firefoksa 2.0

68 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2006 o 16:26, Depcio napisał:

Jedni lubią Operę, inni Firefoxa, a jeszcze inni sciągać trojany.

Przypomina się ta cudowna nazwa tematu "Jeśli lubisz FF wciśnij 1, jeśli lubisz Opere wciśnij 2, Jeśli lubisz IE wciśnij ALT+F4" Masz absolutną racje, po przejściu na FF zaóważyłem OGROMNE zmniejszenie się ilości wszelkiego rodzaju syfu pakującego się na kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 16:26, Depcio napisał:

Jedni lubią Operę, inni Firefoxa, a jeszcze inni sciągać trojany.


Taaak, a IE7 ma miec wbudowany licznik osob, ktore w danym momencie przegladaja twoj komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 12:44, Nedved11 napisał:

nie bede nic mowil na firefox''a bo mi dadza bana za to ze zniechecam ludzi do uzywania produktu
firmy z ktora wspolpracuje CDP :)

Ciekawe informacje? Ja nie jestem w temacie. Mógłbyś dać linka do strony, skąd wziąłeś to info o wpółpracy CDProjektu i FM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomimo że używam tylko Firefoksa to MUSZĘ trzymać na kompie IE. Po prostu niektóre strony akceptuję TYLKO tą przeglądarkę. Marzy mi się aby FF2 był tak popularny jak jest dobry i projektanci stron przestali traktować go po macoszemu. No cóż, marzy mi się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 21:45, voltare napisał:

No cóż, marzy mi się...

To marzenie akurat może się spełnić. FF staje się z każdym dniem/tygodniem/miesiącem coraz popularniejszy i trzyma w garści ładny kawałeczek rynku Przeglądarek. Więc już niedługo może się stać naprawde groźną konkurencją dla IE, w sumie to już jest groźną konkurencją, a z czasem staje się groźniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, ja myślałem jak pisałem na forum że wprowadzili to na gram.pl, że od teraz sprawdza pisownie a tu się dowiaduję że to dzięki FF :) Ta przeglądarka nie przestanie mnie zaskakiwać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

re voltare moge prosić o adresy tych stron? mi pod firefoxem działa bez problemy nawet www.microsoft.com (z podstronami rzecz jasna). jedynym nie działającym wyjątkiem są antywirusy online, ale to akurat zaleta. Skoro one mają dostęp do dysku, to złośliwe oprogramowanie też by miało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 22:05, sig. napisał:

jedynym nie działającym wyjątkiem są antywirusy online, ale to
akurat zaleta. Skoro one mają dostęp do dysku, to złośliwe oprogramowanie też by miało


http://marcoos.com/2006/05/11/skaner-mks_vir-w-firefoksie-150x/
Poza tym istnieje skaner napisany w Javie, działa nie tylko pod Windows - obsługuje także GNU/Linuksa i Solaris: http://pl.trendmicro-europe.com/consumer/housecall/housecall_launch.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki, ale głównej przyczyny problemów z bezpieczeństwem w ie nie zainstaluje. od dawna wiem o takim rozszerzeniu napisanym przez jakiegoś sabotażystę. Activex ma po prostu zbyt duże możliwości jak na zastosowania internetowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 12:03, sig. napisał:

dzięki, ale głównej przyczyny problemów z bezpieczeństwem w ie nie zainstaluje. od dawna wiem
o takim rozszerzeniu napisanym przez jakiegoś sabotażystę. Activex ma po prostu zbyt duże możliwości
jak na zastosowania internetowe


Jakieś ryzyko zawsze pozostaje, ale owa wtyczka daje możliwość ustalenia, które z kontrolek mają być dopuszczane. Standardowo - tylko Windows Media Player.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda taka, ze Firefox i Opera i inne to ścierwa.. IE jest najlepszy, bo MS najlepiej zna Windowsa i na pewno zawze zrobi najlepszą przeglądarkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sponsi -> A dasz wiare, ze najnowszy "IE" to tak naprawde zmodyfikowany Firefox? :) Tak wiec MS poszedl po rozum do glowy i zrozumial, co najlepsze na rynku i postanowil odcinac od tego kupony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować