Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars: Nightfall - zamówienia przedpremierowe

138 postów w tym temacie

Dnia 13.09.2006 o 20:33, Piotrbov napisał:

> Ja mam pytanie czy tez zauwazyliscie to, ze cena Nightfall jest 99 zl z wp a jak wejde
i wloze
> do koszyka to 89zl ;p halo??? o co biega;p

Bo może masz zarejestrowaną GW:P bądź GW:F?

Ja, genau:P dzieki juz mi sie przypomnialo hihi:P wielki thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bonus pack miał być dostępny do zamówienia od 15-go września. Tymczasem sprawdzam dziś w sklepie i nie ma. Co jest grane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2006 o 20:00, Qamar napisał:

Bonus pack miał być dostępny do zamówienia od 15-go września. Tymczasem sprawdzam dziś w sklepie
i nie ma. Co jest grane?

Bonus pack będzie od przyszłego tygodnia w Media Marktach w cenie 19,90. Prawdopodobnie od środy.
Jego dostępność w sklepie gram.pl to nadal otwarta kwestia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko do pracownikow CD Projektu, jesli gdzies juz odpowiedz na nie byla to przepraszam ale nie znalazlem :P

Czy zawartosc polskiego wydania Nightfall''a jest identyczna z zawartoscia wydania amerykanskiego ? Chodzi mi glownie o 2 klucze testowe (jeden prophecies/factions, drugi na nightfalla, oba na 14 dni/10 godzin), klucz na testowanie innych gier NCsoft i plakat

z gory dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś Jest Data "PLANOWANEGO WYSŁANIA" I moja gra jeszcze nie ma statusu
"WYSŁANA" Coś sie zmieniło czy tylko Moja Gra JESZCZE Nie została wysłana Ponieważ Jestem w kolejce?
A czy jeśli Jestem w tej KOlejce To jeszcze dziś Wyślecie?


P.S. (Kolejka- Przecież Nie da sie wyslać wszystkich gier na raz ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GW:N nie wyslane...
CDP milczy...
czuje ze sobie nei pogramy w piatek...
szkoda tylko, ze Ci co kupili EK beda mogli a my co zamowilismy zwykla edycje nie...
dyskryminacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, status przesylki nie musi byc aktualizowany na biezaco - raczej na pewno nie jest.
Po drugie - dzien sie jeszcze nie skonczyl, wiec spokojnie. Mojego Nightfalla tez nie wyslano :)
Po trzecie - yy... ladna dzis pogoda jest ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 15:35, Piotrek K. napisał:

Po pierwsze, status przesylki nie musi byc aktualizowany na biezaco - raczej na pewno nie jest.


Tylko ze jak ja dzwoniłem to mi mówili ze ta zmiana statusu to automat wiec nie pisz ze nie aktualizuje się na bieżąco.
Może racja ze nie na bieżąco bo co jakieś 3 godziny ale jak nie ma do teraz ze jest wysłane to na pewno dziś nie będzie dostarczone co nie ?
A jak do dziś do 20 nie zmieni się status na wysłane to tez na pewno nie jutro wiec już w poniedziałek wiec już hohoho po premierze a to już przesada wielka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością informujemy, że wysyłka Twojego zamówienia na polską edycję dodatku Guild Wars: Nightfall została przesunięta na 26.10.2006.

Za opóźnienia przepraszamy.


Pozdrawiam

Katarzyna Kruk
Sklep gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie
czy bedzie jeszcze w sklepie Gram dostepna Edycja Kolekcjonerska Nightfall??
w przeciwnym wypadku trzeba bedzie zamowic z zagranicy :/ z Niemczech albo Anglii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 12:17, krollkce napisał:

mi mówili ze ta zmiana statusu to automat [...]
Może racja ze nie na bieżąco bo co jakieś 3 godziny


Nie napisalem, ze NIE jest to automat, tylko, ze wlasnie status nie jest aktualizowany na biezaco. Sam przeciez przyznasz, ze interwal 3 godzinny pomiedzy kolejnymi aktualizacjami statusu nie moze byc uznany za ... ''na biezaco'', prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest chyba jakiś żart.

Dziś premiera Nightfalla, a kuriera niema. Dodatkowo przesyłki nie ma w internetowej bazie danych Master Link. Cd Projekt twierdzi, że przesyłki zostały wysłane tylko ML nie zdążył dodać ich do baz danych ( to wysyła je kurde nieoficjalnie czy co ? ). Natomiast osoby które dzwoniły do ML w tej sprawie dowiedziały się tyle, ze ML nic nie wie o paczka z Gram.pl

To się nazywa poszanowanie klienta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisze jedno.
Kto ma status ze jest wysłane przez gram GuildWars: Nightfall to i tak dziś tej gry nie dostaną !!!
Tej przesyłki nie ma jeszcze Masterlink więc kto marzy o tej grze dziś to się przeliczy !!!
Gram.pl poległ totalnie.
Oszukują ludzi !!!
Nie polecam zakupów na tym portalu, bo na pewno nic nie dostanie się na czas.
Lepiej kupić grę w Mediamarkt, bo tam zawszę będzie wcześniej lub na czas ale na pewno nie później.
Ja tak dziś zrobię a ich cały sklep mam w d..... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować