Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars: Nightfall - zamówienia przedpremierowe

138 postów w tym temacie

Z tego co sie dowiedzialem od cdp i ml to powinni dostarczyc gry w sobote, ponoc cdp specjalnie nalozyl na przesylki gw N dodatkowa opcje. Wiec juz wszyscy sobie pogramy przed 14 w guild warsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 15:48, Hubsss napisał:

Z tego co sie dowiedzialem od cdp i ml to powinni dostarczyc gry w sobote, ponoc
cdp specjalnie nalozyl na przesylki gw N dodatkowa opcje. Wiec juz wszyscy sobie pogramy
przed 14 w guild warsy.

Optymista. Pamiętam jak wczoraj wszyscy byli podekscytowani, że dostali maila, że przesyłka zostanie nadana jeszcze 26. Chyba ktoś też napisał, że powiedziano mu, że przesyłki powinni ci co zamówili je kurierem, dostać 27 października. I co i nic! Jakoś nie dostałam dziś mojej przesyłki, i raczej na 99% nie dostanę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

na poczatku nie dolewajac juz oliwy do ognia, pragne powiedziec tylko tyle, ze jest mi niezmiernie przykro, ze po raz pierwszy udaje sie w poszukiwaniu informacji ws. swojego zamowienia na "forum" internetowe....... jakos dziwnie sie z tym czuje.

Uzasadnione jest to jednak tym, ze na skutek nie wypelnienia warunkow umowy faktycznie bede mial mozliowsc, zapoznania sie z gra tydzien pozniej niz planowalem, z uwagi na fakt, ze jestem osoba pracujaca i uczaca sie jednoczesnie. No ale coz, komus cos nie wyszlo, stalo sie i pozostaje to nauczka na przyszlosc.

Pytanie wlasciwe- otoz prosilbym o pomoc w przedmiocie:

-pojechalem bezposrednio do "zrodla" i dowiedzialem sie iz przesylka nie wplynela(mieszkam w Warszawie). Skutkiem tego bedzie to, ze otrzymam ja w przyszlym tygodniu, jakos sie z tym juz pogodzilem jednak pozostaje problem- czy utrace wspomniany, w ktoryms z watkow "bonus-key"?

Mam wielkie braki jezeli chodzi o najswiezsze informacje odn gw z powadu takiego, ze mialem kilku miesieczna przerwe, a problem jest dla mnie bardzo istotny.

Czy moge faktycznie, poza zmiana terminu dostawy, poniesc jeszcze jakies dodatkowe szkody jak np. utrate dodatkowego slota na postac w ramach bonus-keya? Prosilbym o szybka odpowiedz.

Jezeli tak jest, ze mam cos utracic albo narazic sie na nie otrzymanie "czegos" w ramach premiery to przy calym szacunku dla tego bardzo udanego serwisu(mowie to bez cienia ironii, a z zupelnie szczerym uznaniem) pojade po gre do MM.

Pozdrawiam dyskutantow, jak i cale gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy odezwie się w końcu ktoś z tego CDP??? Hej nie chowajciie się pod stół, rzućcie konkrety. Ludzie tu się denerwóją bo nawet nie wiedzą czy mogą liczyć na wysyłkę jutro. To, że ktoś tam już napisał, że tak, NIC DLA MNIE NIE ZNACZY. Dlaczego? Bo to nie jest oficjalna wiadomość. Nawt jeśli mu tak podali to mogą się wyprzeć tego w poniedziałek jak jutro nikt paczki nie dostanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 15:47, BlackSephir napisał:

Tuki Tux- a gdzie mieszkasz? Bo niektorzy pisali ze beda mieli dopiero w poniedzialek, wiec
jesli mieszkasz blisko Wawy to dostanieasz- a inni moga smialo wyjsc imprezowac, bez obaw ze
moze kurier wtedy przyjedzie -_-
Dlatego wypadaloby dostac odpowiedz od kogos z CDP
Jesli oczywiscie ten ktos bylby tak laskaw przejac sie nami, robaczkami-klientami >_>


Zamość -250 KM
Ma dojść jutro wiec chyba od 13 dzisiejszego dnia do jutra w kazdy zakątek Polski dojedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogi Sir Pawi,

Z żalem informuję, że Twoja przesyłka z gr± Guild Wars: Nightfall, mimo wcze¶niejszego zapewnienia z naszej strony o dostawie przed polsk± premier±, zostanie dostarczona w dniu jutrzejszym - w sobotę 28 paĽdziernika.
Mimo zaangażowania z naszej strony, nie udało nam się zrealizować wysyłki we wła¶ciwym terminie.

W imieniu pracowników sklepu gram.pl bardzo przepraszam za opóĽnienie i wszystkie powstałe z tego powodu kłopoty.

Wiem, jak bardzo ten tytuł jest oczekiwany i jak bardzo zawiedli¶my, dlatego zależy nam na tym, aby wynagrodzić Ci czas oczekiwania na grę. W zwi±zku z tym, dla wszystkich, którzy zdecyduj± się na odbiór swojego egzemplarza gry, przewidzieli¶my zado¶ćuczynienie. Upominek zostanie przygotowany specjalnie dla Ciebie a otrzymasz go w oddzielnej przesyłce.

Jeszcze raz bardzo przepraszam. Dołożymy wszelkich starań, aby podobna sytuacja nie miała już miejsca.

pozdrawiam,

jarosław orzeszek
gram.pl


I oto Prosze was Kochani LiSt który dostałem Przed Paroma minutaMI

cIESZE SIE żE pRZEPROSILI ale ciekawe co Dadzą Jako wynagrodzenie tego Nieporozumienia :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie, o w ogole o GW cicho sie zrobilo nikt nawet nie wspomnial o halloween''owym event''cie :/

ale swoja droga to ciekaw jestem co dadza jako ten prezent, mi osobiscie najbardziej odpowiadlala by muza z Factions na cd ;] (coz poradze naprawde bardzo mi sie podoba), albo zeby po prostu dali unlock kay''a do jakiegos minipeta np stone gianta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw czy ten prezent został już wysłany... XD
Może na święta będzie XD
Zresztą tera CDprojekt ma inne sprawy na głowie: premiera Gothic 3, Dark Cursade. Głupio by było gdyby je zawalił tak samo jak premierę GW :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam pytanie odnośnie pre-order GW:N. Jako że pisałem już dwa mail''e (na które miałem dostać odpowiedź w ciągu 48h i takowych nie dostałem), to może tu się czegoś dowiem na temat mojego zamówienia.

Zamówiłem GW:N dwa miesiące temu, jako pre-order, a dzień po pemierze dostałem maila, iż przesyłka zostanie dostarczona następnego dnia (czyli sobotę prawie dwa tygodnie temu). W moim zamówieniu jest napisane "Status Twojego zamówienia: wysłane w dniu 26 października 2006" oraz "Przewidywana data dostawy: 27 października 2006 - 30 października 2006". Przed wysyłaniem maili do was, napisałem maila do Masterlink (ponieważ w zamówieniu jest napisane, iż paczka została wysłana) i dowiedziałem się, że nie otrzymali fizycznie przesyłki. Czyli co jest z tym zamówieniem. Czekam już na nie dwa tygodnie, a tu ani paczki, ani żadnej wiadomości na jej temat. Rozumiem, iż można się nie wyrobić z paczkami i jestem gotowy przyjąć nadal to zamówienie, tym bardziej, iż przez studia (i nie tylko) nie mam czasu jeździć po sklepach (a nie mam żadnego takiego sklepu w pobliżu) oraz wydałem przecież wirtualne pieniądze.
Nie wiem czy są jeszcze inne osoby, które nie otrzymały swojej przesyłki, czy tylko ta moja jakaś pechowa była.

Już nawet nie pytam o ten upominek, skoro nawet paczka do mnie jeszcze nie dotarła.

Czy może ktoś z CDP napisać coś na temat tego zamówienia?
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, niezly przekret jezeli status zamowienia nie odzwierciedla realnego stanu...
Ja za to mam pytanie o ten upominek przeprosinowy za opoznienie: czy i kiedy to zostanie wyslane?
Rozumiem ze skoro sie cos deklaruje to sie to zapina na ostatni guzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu chyba też się niczego nie dowiem :/ Nie wiem o co chodzi z takim olewaniem klienta O.o Już bym wolał odpowiedź typu, "ta paczka była jakaś pechowa i mieliśmy z nią problemy, presyłka już została wysłana" lub "nie zrealizujemy tego zamówienia bo jesteś brzydki" i bym zrozumiał, no ale takie milczenie jest trochę dziwne. Żadnej odpowiedzi na dwa maile, żadnej odpowiedzi na forum, a w zamówieniu jest napisane, że wysłane i powinno być już dwa tygodnie temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, żebym był pazerny czy coś. Ale otrzymałem niegdyś maila od CDP w którym przeczytałem: "W związku z tym, dla wszystkich, którzy zdecydują się na odbiór swojego egzemplarza gry, przewidzieliśmy zadośćuczynienie. Upominek zostanie przygotowany specjalnie dla Ciebie a otrzymasz go w oddzielnej przesyłce."
Czy ktoś może coś już dostał? A jeśli nie, to może wiadomo, kiedy można się spodziewać tej ''oddzielnej przesyłki''?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 15:50, Piotrek K. napisał:

Pazerny to moze nie jestes, ale zapewne troszku niecierpliwy i leniwy, bo nie pofatygowales sie do tematu ogolnego o tej grze. A jak sie nie pofatygowales tam, to nie mogles tez przeczytac TEGO posta ponizej:

-->> http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=62&pid=12566


Trafiłeś w samo sedno :) Raduje mnie zatem fakt, że są na tym forum ludzie bardziej pracowici ode mnie :) No i oczywiście dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować