Zaloguj się, aby obserwować  
cybekziom

PES 6 vs. FIFA 06

148 postów w tym temacie

Ale powinniśmy porównywać PES 6 z FIFA 07, nie z FIFA 06, bo 06 jest z tamtego roku, to wówczas musielibyśmy wziąć pod uwagę PES 5, a nie 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile razy można rozmawiać o tym która gra piłkarska jest lepsza ? Wiadomo, że jedni powiedzą, że FIFA bo mają dużą licencję, dobrą muzykę itd. A inni powiedzą, że PES, bo ma dobry gameplay i świetną grywalność. Ja oczywiście zdecydowanie wolę PES, ale tradycyjnie jak co roku zagram w obie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 19:44, NyGgA MiLy napisał:

> wedlug mnie tak jest
>
> FIFA-9/10 bo stare fify byly lepsze od pesów
> PES-10/10bo fifa jezd tera dla amatorów
>


Dziewczyna,a interesuje sie Piłka Nozna w wydaniu PC.Fajnie.


ALE to pes jest dla amatorów.PES nie ma za grosz realistyki,a FIFA jest najlepsza pod tym względem.To
tyle.Aha,w PES 4 jadę na najwyższym poziomie trudności komp 6:0 a w Fifie ledwo 2:0.Czyli fifa
jest trudniejsza..a pes dla amatorów:)



na przyszlosc zapamientaj jesytem chlopakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wogole nie wiem co to porównywać tak jak powiedzial jedni powiedz FIFA a jedni PES. Ja bym to tak powiedzial "Nie to ladne co ladne lecz to co sie komu podoba " ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem o wiele jest lepszy PES w kazdej czesci. np fifa 05 to jest lepszy PES 5 i tak dalej. ael lubie poklikac w obie gierki lecz troche lepiej gra mi sie w PES 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O matko jak mozna bylo stworzyc taki temat ? Toz to bluznierstwo porownywac Pesa 6 ktory jeszcze nie wyszedł do strasznie słabej fify 06 ;/ 07 zapowiada sie tak samo jak 06 czyli zaktualizowane sklady i nowe koszulki, buty stadiony czyli zyc nie umierac ;0 A grafika - normalnei piekna, piekna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 17:17, cybekziom napisał:

Ok.Niech wam będzie teraz poruwnujmy PES 6 z Fifa 07.Chodz mało ludzi bierze udziału w tym
temacie to prosze piszcie


skąd wiesz jaka jest fifa 07?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie lepsza jest fifa bardzo dobrze mi się w nią grało a w pes-a grałem krótko i duzo nie mogę o nim powiedzieć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.09.2006 o 17:24, asior34 napisał:

skąd wiesz jaka jest fifa 07?

A skąd wiesz jaki jest PES 6???Coś ci sie nie podoba to offtop.Narazie obie gry znamy tylko ze screenów i informacji :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować