Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sklep Guild Wars - kup skille!

103 postów w tym temacie

Elwro: przeciez postacie PVE nie zaczynaja gry z skillsam w plecaku, dalej trzeba je znalezc, zlapac, kupic. Roznica jest tylko w postaciach pvp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 01:02, Selv napisał:

Elwro: przeciez postacie PVE nie zaczynaja gry z skillsam w plecaku, dalej trzeba je znalezc,
zlapac, kupic. Roznica jest tylko w postaciach pvp :)

Ups. Jak to czesto ostatnio bywa, nie doczytalem. (Tzn. nie otworzylem obrazka, na ktorym to napisano :-))
A to super, niech zarabiaja, ile wlezie. Kupilem co prawda tylko podstawke, bo dodatki sa imho zbyt drogie dla "niedzielnego gracza" w GW, jakim jestem, ale i tak z zakupu jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja kocham komentarze ludzi ktorzy sie nie znaja. Tak to nadal to same GW, nie wprowadzono zadnej dodatkowej oplaty, nic sie nie zmienilo wiec ja nie rozumiem XerX o co chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zachowujecie si jak dzieci w piaskownicy, którym ktoś zabrał łopatkę. Ja na dzień dzisiejszy mam full unlocka i jakoś wcale mi to nie przeszkadza, że ktoś może mieć to samo za kasę, bo niby dlaczego miało by mnie to martwic ? Przecież ta osoba dzięki kasie nie będzie wcale lepiej grac ode mnie, bo to tak jakby małpie dać granata.... a przy okazji AN nabije sobie trochę kabzę i będzie mogła utrzymać serwery. Osobiście uważam, że dopóki za kasę nie da się kupić czegoś, czego normalnie grając nie można uzyskać np. lvl 21 to wszystko jest jak najbardziej OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby cos takiego bylo w WoWie to by byla porazka :P ale tutaj moze byc. Bo ostatecznie nie mozesz nikogo zaatakowac kto sie nie zgodzi, a zgodzi sie tylko rowny albo n00b. Wkazdym badz razie nie podoba mi sie ten skok na kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest to bardzo ciekawe rozwiązanie i dla graczy i dla AreaNet, wkońcu nie ma opłat abonamentówych, więc Firma też musi jakoś zarabiać, nie tylko na sprzedaży gier, ale właśnie w taki sposób. Niektórym graczom pomysł wydaje się świetny, a nie którym nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi z poczatku ten pomysl sie nie podobal, ale potem darth sib mnie przekonal :), a unlock wszystkich skilli prophecies dla kogos komu sie chce to gora miesiac roboty pve nawalania (trzeba przysiasc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to cios w biedniejszych, uczciwych graczy. Osobiście wyklinam takie rozwiązanie. Jednak "róbta co chceta", to i tak nie mój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idiotyzm idiotyzm.... wczoraj bluzgałem na klanie gildiowym z kuli tego i prawie by mnie z gildii wywalili....
Moim zdaniem wprowadzenie tego całego sklepiku tylko zniszczy GW. Założe się że jakoś przy nightfallu w sklepiku bedzie możliwośc kupna itemów......... "Drago flat bow 4usd!!" "visctos axe 5usd!!!" Ta gra naprawde traci w moich oczach..... Ostatnio AN bardzo leci na kasę, dlatego ja już z nightfalla chyba zrezygnuję, niechce doczekać czasów kiedy bedzie można kupić factions<mam namysli te factions dzieki któremu mozna odblokowywać skille przedmioty runy itp.> oraz fame, a to już bedzie przegięcie......
Co pieniądz robi z ludxmi ehhh..... tym razem to napewno nie bedzie mój!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam gw:p i gw:f i coraz poważniej zastanawiam się nad sprzedażą mojego konta :| czy to ma jakikolwiek sens ? przecież tzw. "full unlock" był jednym z wyznaczików doświadczenia graczy... no właśnie - był ! zdecydowanie nie popieram tego kroku ze strony ArenaNet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ArenaNet bardzo leci na kase i to popsuje opinie o grze. Zrobi sie jak wjakis japonskich MMORPG. Chociaz tutaj jak jakis newbie sobie kupi skille wszystkie to i tak nie bedzie umial grac... Ale mimo wszystko duzy MINUS za to dla ArenaNet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcesz, nie kupuj. Mi tam taka rzecz nie przeszkadza. Bo nie jest skierowana do mnie. Tylko do tych, co chca pograc sobie w trybie PvP, a nie chce im sie grac tych ''x'' godzin by zdobyc co lepsze skille. Dla nich sprawa jest jasna i prosta. Zaoszczedzony czas wykorzystaja na doskonalenie taktyki i gry :-)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeśli nawet będzie można kupić Dragon FT to co? Można bez problemu w ciągu jednego dnia zebrać na niego kase i kupić go w grze. Ta opcja skilli jest dla ludzi nowych, dla których elitar jest szczytem szczytów, a zielona broń świętym gralem. Weźmy pod uwagę, że unlock jest dla postaci PvP, gdzie w GWP połowe skilli zdobywamy w PvE, potrzebne kupujemy, a reszta do odblokowania za faction points. Tak naprawde ten unlock jest tylko dla napolonych graczy PvP. Jest jeszcze jedna bardzo istotna rzecz w GW, a mianowicie balans. Powoduje on, że nawet postać w zbroi za 1,5k ze zwykłym max weapone''m może rozwalić kolesia z green weaponem i w zbroi za 15k. W tej grze nie ważne co masz tylko jak grasz, dlatego jest to najlepsza gra PvP na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować