Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sklep Guild Wars - kup skille!

103 postów w tym temacie

Dnia 02.09.2006 o 09:47, Piotrek K. napisał:

Tylko do tych, co chca pograc sobie w trybie PvP,


Dokładnie to samo sobie ostatnio pomyślałem. Ta oferta jest skierowana właściwie jedynie do osób, które nie lubią odkrywać fabuły i kupiły GW tylko dla PvP. Skille przecież nie odblokowują się w postaciach rpg, a grając postacią rpg nie nauczysz się grać PvP. Więc w zasadzie to jest dobre usprawnienie...

Aczkolwiek dalej trochę mnie boli to, że oferta jest skierowana tylko i wyłącznie do bogatych graczy. Gracz biedny nigdy nie kupi czegoś takiego, nawet jeśli jest skierowany wyłącznie ku PvP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol, zabijają mnie ludzie, którzy piszą że dzięki zakupionemu full unlockowi można zrobić "lepszą" postać.
Przecież w pvp liczą się umiejętności gracza oraz build. Build to 8 skilli, a nie full unlock. Ludzie narzekają tu tak, jakby ktoś ich obtłukiwał na arenie całym zestawem z full unlocka.
Może poproście jeszcze o zlikwidowanie pre-made buildów, przecież tam też korzysta się ze skilli (nawet elitarnych), które na koncie odblokowane być nie muszą.
Taa, Polak - wieczny narzekacz. Coś w tym jest.

Dziwne że jakoś running do Droknar''s po armor czy powerleveling są powszechnie akceptowane, chociaż to też forma chodzenia na skróty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 09:47, Piotrek K. napisał:

Nie chcesz, nie kupuj. Mi tam taka rzecz nie przeszkadza. Bo nie jest skierowana do mnie.
Tylko do tych, co chca pograc sobie w trybie PvP, a nie chce im sie grac tych ''x'' godzin
by zdobyc co lepsze skille. Dla nich sprawa jest jasna i prosta. Zaoszczedzony czas wykorzystaja
na doskonalenie taktyki i gry :-)...


heh moim zdaniem to sama przyjemnosc w trudzie zdobywac lepsze skile;)a nie isc na latwizne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja Full Unlocka nie mam ale sukcesywnie staram sie go osiągnąć a do takich pomysłów z kupowaniem skilli nigdy nie będę przychylnu ale rozumiem sytułacje AN bo beż pieniędzy nie da sie utrzymać tylku serwerów ja obstawiam że jeszcze w tym store pojawią sie kubki czapeczki podkoszulki itp. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może i pomysł fajny ale wszyscy i tak wolą większe dodatki:)
a z innej beczki kiedy będą wyniki konkursu Gram z Klasyką?? Miały być wczoraj:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chą zarobić - ok, rozumiem to. Ale do jasnej anielki nie po to siedziałem tyle i zdobywałęm skille dla swojego wojownika ażeby potem dowiedzieć się, że mogę je sobie kupić. To jest nie w porządku w stosunku do tych graczy, którzy ciężko pracują aby rozwinąć swoją postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 10:40, Mr.Tequila napisał:

ahahahaahah ja niemoge mój kumpel wydał w tym sklepie ponad 300 euro!jaki lol!

Zachowujesz się jakby wydał twoje pieniądze.
Jego kasa- - nie twój interes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym ciekawe jak mógł wydać 300 euro, skoro tam nie ma nawet produktów dających w sumie taką kwotę. Lol @ you.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam w sobie pomysł nie jest zły, to dobre rozwiązanie na przykład dla graczy którzy grali już jakiś czas, ale pozbyli się konta a teraz chcieli by od nowa zacząć. Zamiast się męczyć od nowa po prostu kupują sobie skille i mogą odrazu się w PvP bawić. Rozgrywki w żaden sposób to nie debalansuje, bo kupujący nie mają niczego czego nie mieli by ci co grają normalnie, ot tyle że szybciej i bez wysiłku. Dopóki AN nie wprowadzi do sprzedaży niczego czego nie można by samemu w grze zdobyć gra będzie miała sens, dopiero w momencie kiedy za kasę będzie można kupić przewagę w PvP przestanie się nadawać IMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zalosne sa te komentarze, ze glupie jest to sprzedawanie skilli. Czy ci gracze dostaja jakies super elity? Staja sie lepsi od innych graczy? maja itemy sundering 50%/50%??

Na jakim wy zyjecie Swiecie? Od dawna mozna kupic full unlock konta, zloto, przedmioty, a nawet wysoko rankowe konta na allegro/ebay. Czy waszym zdaniem lepiej jest jak zaplacicie jakiemus chinskiemu faction farmerowi niz AN, ktora dzieki temu moze zwiekszyc wydajnosc serwerow?

Waszysch umiejetnosci nie zastapia skille kupione przez poczatkujacych. Oni moga nie wiedziec jakie jest zastosowanie wiekszosci tych umiejetnosci.

Kolejna sprawa to fakt, za za jakis rok bedzie juz ok 4-5 chapterow -> 1400+ skilli. Jak w takim wypadku nowy gracz ma szanse konkurowac z grajacymi od premiery. Gracz kupujacy skille nie uzyskuje przewagi nad tym ktory ich nie kupil, tylko stara sie im dorownac, bo w innym wypadku spedzilby najpierw kilka miechow na unlock i dopiero by pogral. PRzeciez GW nie mialo opierac sie na grindzie (tak, tak grind to nie tylko zdobywanie itemow i expienie, bo w grze pvp jak gw grind to tez nabijanie faction i unlock na pvp), dzieki czemu nowy gracz ma miec porownywalne szanse z tym starym. To ze za te skille trzeba placic wydaje sie rozsadnym rozwiazaniem bo za friko nic nie ma, a abonamentu nie ma - serwy trzeba utrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. To po prostu skok na kasę. 35 $ to więcej, niż trzeba płacić za pełną grę.
2. Piszecie, że co z tego, że ktoś kupi skille, jeżeli nie będzie miał pojęcia o ich używaniu. No cóż, to jednak stawia ludzi, którzy żmudnie budują swoją postać w trochę dziwnej sytuacji, gdyż ktoś o odpowiednim portfelu może mieć to wszystko w kilka sekund.
3. Na koniec małe porównanie do WoW-a (a jakże). Powiedzmy, że Blizz wprowadziłby opcję kupna postaci na 60 lvl z zastrzeżeniem, że można ich używać tylko w ''battlegroundach''. Ciekawe, co by powiedzieli ludzie, ale myslę, że okrzyki radości nie byłyby zbyt częste :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 12:31, Arth napisał:

No cóż, to jednak stawia ludzi, którzy żmudnie budują swoją postać w trochę dziwnej sytuacji,
gdyż ktoś o odpowiednim portfelu może mieć to wszystko w kilka sekund.

Mam rozumieć, że dla ciebie gra i zdobywanie skilli (w tym łapanie elitek) to tylko czysty obowiązek i nie czerpiesz z tego przyjemności? Już na gw.pl padały takie głosy, że całe to zbieranie skilli to straszliwa mordęga. Przeprzaszam, dlaczego w takim razie ludzie tak się męczą, zamiast rzucić GW w cholerę? Zawsze byłem przekonany, że ludzie grają dla relaksu, rozrywki, przyjemności, a nie żeby się katować. Masohizm?
Nie widzę nic złego w tym, że ktoś sobie kupi pakiet ze skillami. W końcu nie dostają ich postaci PvE, tylko nowostworzone PvP. Dopóki ANet nie wprowadzi motywu, że dany superskill można sobie TYLKO kupić, a nie da się go dostać w grze - to wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować