Zaloguj się, aby obserwować  
Krajczy

Original War - opinie, problemy przemyslenia komentarze

203 postów w tym temacie

Dokładnie. Albo wspaniała nieliniowa fabuła gry??? Abo mnogość jednostek i możliwość składania ich od podstaw(pojazdy)??? Długo by wymieniać. Ja mam tylko jeden zarzut dla tej gry. Mianowicie to, że nie ma jako tako kampanii arabów. Są jeszcze oryginalniejsi niż ruscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 14:51, Draco X napisał:

(...) że nie ma jako tako kampanii arabów. Są jeszcze oryginalniejsi niż ruscy.


Osobiście nie przepadałem za Arabami, nie posiadali technologii komputerowo sterowanych wieżyczek, więc zawsze ktoś musiał siedzieć w środku, a wiadomo, że tylko żołnierze sprawnie obsługiwali te konstrukcje. Poza tym żal mi było małpoludów. Nie można było z nich robić inżynierów, a przydawało się to do zbierania skrzynek na terenie bazy. Ale każdy ma swoje gusta. :P

Sama kampania Arabów została zrobiona jakiś czas temu przez fanów i można ją skądś ściągnąć.

Fabuła była świetna.

[SPOILER] Misja, kiedy zdradzasz US Army dla Przymierza i skradzasz się by dojść do swoich zwerbowanych była świetna. [/SPOILER]

Szkoda, że nie było trybu skirmish. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, ale sądzę, że jeśli Arabowie zostali by umieszczeni w kampanii to ich "drzewko" było by bardziej rozwinięte. Pewnie miałoby wtedy silniejsze jednostki i bardziej przydatne technologie. Na pewno nie byłyby to ruskie Behemoty (cudna jednostka) ale i tak by miały swoją przydatność w bitwie.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo udana gra. Extra fabuła i bardzo wysoki poziom trudności z czasem dałem sobie spokój nie chciało mi sie zaczynać misi po raz kolejny i kolejny. Gierka warta polecenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem tylko problem z ostatnią misją USA grając po raz pierwszy. Ale kiedy ją przeszedłem byłem z siebie dumny:) Ta gra daje to wspaniałe uczucie. Próbuj więc, bo warto!

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już wspomniał Azuredragon największym brakiem tej gry jest brak trybu skirmish :/ Tak samo było w Earth 2140, też nie było skirmish, co mnie strasznie wkurzało... Bo gra trudna i jak się nie ma wielkiego samozaparcia to się wszystkich technologii nigdy nie ujrzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(...) i jak się nie ma wielkiego samozaparcia to się wszystkich technologii nigdy nie ujrzy...

Bo ja wiem. Zawsze kiedy grałem w ostatniej misji Przymierza, to odkrywałem wszystkie technologie i Amerykanów i ZSRR. :D

Dnia 07.03.2007 o 11:53, pershing napisał:

Ja miałem tylko problem z ostatnią misją USA grając po raz pierwszy.


A ja nie. :P Największy problem miałem w misji 8, kiedy trzeba było rozwalić fragment radzieckiej bazy, a miało się ograniczone zasoby w ludziach i mnóstwo wieżyczek na drodze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 16:30, Krajczy napisał:

Jaki jest najnowszy patch do OW (jaka wersja) i skąd go można ściągnać?
prosze odp na mojego posta :D...


Najnowszy to chyba 1.071 a nie 2.0 (Cord)
Download here http://original-war.net/?act=download&id=58
Tylko ściągnijcie original-war.net (owsupport.com coś ostatnio u mnie nie chodzi)

Zawiera edytor (Marcin-91), pobaw się tym, zrób sobie własną mapę i graj w trybie testowania (chociaż czytałem, że nie nadaje się do grania), jakbyś coś nie wiedział pytaj tutaj http://forum.original-war.net/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki oto problem po zainstalowaniu patcha 1.72 i jak chce odpalic gre( na game spy arcade) to wyskakuje taki błąd "There was an error that prevented the game from begin launched. Check to make sure the game is properly installed and that the patch is correct." A jak 4 miesiące temu gralem bylo ok na tym samym patchu wie ktos jak to naprawic a patcha juz sciagalem i z owsupports i original-war.net.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 12:12, lukasz11111 napisał:

Super gra. Wczoraj skończyłem kampanie amerykańską. Gra fajna każdemu polecam. Zawsze buduje
super bazy. Ruskie szans nie mają.


Zobaczymy, czy powiesz to samo w rosyjskiej kampanii ;)
Tymczasem ja, po ukończeniu kampanii amerykańskiej, amerykańskiego przymierza i kampanii rosyjskiej, zaciąłem się na misji Ru12a - czyli "inauguracji" przymierza u Bolszewików. Sześć lat grania (od premiery, tj. jesieni 2001) i jeszcze cztery mapy do końca - shame on me!
Niestety, choć OW to gra wyśmienita, jej trudność odstrasza. Z tego powodu do gry muszę być odpowiednio nastawiony, w dobrym nastroju i mieć duuużo czasu. Z tym ostatnim oczywiście jest najgorzej.
No i nie pierwszy raz piętno za brak trybu Random Map...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 12:38, lukasz11111 napisał:

Chcesz pograć na necie?


Nie; raz, że nie dysponuję łączem z prawdziwego zdarzenia, dwa, że gra on-line wymaga poświęcenia sporych ilości czasu na raz - nie mogę zrobić przerwy na kawę ;) Z tych (i kilku innych) powodów generalnie nigdy nie używam trybu multiplayer (oczywiście nie dotyczy to Hot Seat, a la Worms).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 13:23, lukasz11111 napisał:

jesteś w pracy? Jakie masz?


Nie, w domu. Mam OKROPNIE niestabilne Wi-Fi - niestety jedyne łącze (z wyjątkiem Neostrady, ale nie mam telefonu, więc mi się ona nie opłaci) w mojej okolicy.

Dnia 26.07.2007 o 13:23, lukasz11111 napisał:

I czy wiesz z kim mógłbym pograć, bo nikogo nie ma , tzn. żadnego serwera.


Wyszukiwarką w grze ich nie znajdziesz, zainstaluj GameSpy Arcade, w ten sposób możesz kogoś chętnego znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja miałem super błąd. Przymierze i USA nie chciało się oddać mojej woli w ostatnich misjach (końcówki) i wywalało grę. A u rosjan było to samo ale w pierwszej misji po wyborze stron. Ale gra i tak była super, teraz też chce skądś zdobyć znowu tą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować