Zaloguj się, aby obserwować  
Krajczy

Original War - opinie, problemy przemyslenia komentarze

203 postów w tym temacie

Dnia 07.10.2007 o 21:45, devilll napisał:

witam mam takie pytanie jak grac przez neta w orginal war ???? pomuszcie bo ja probuje ale
0 serwerow i 0 gier

Hmmm, a to nie wymaga aby GameSpy Arcade? Bo chyba ktoś w to jeszcze przez internet gra. Zainstaluj Game Spy i wtedy spróbuj. Bo o ile wiem, wyszukiwarką wbudowaną w Original War nie znajdziesz ani jednego serwera.

BTW Ja mam wręcz niemożliwego pecha do Original War - najpierw kupiłem w Extra Grze za 29,90. Zgubiłem. Odkupiłem za 19,90 w Extra Klasyce. Zgubiłem. Dodali do Clicka. Płyta się uszkodziła. I takim oto sposobem na dzień dzisiejszy nie mam już dostępu do (moim zdaniem) najlepszego RTS''a w historii (ja naprawdę tak sądzę!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cóż pozostaje szukanie wersji nielegalnej też z marnym skutkiem :(
do gry potrzeba
1. neta
2.najnowszej wersji GSA
3. najnowszego patcha

ad1
cóż net min 128 kbs/ec
ad2
www.google.pl ->gamespyarcade ->zasysamy i instalujemy
ad3
http://www.owsupport.com/ tutaj znajduje się najnowszy patch

i na koniec najważniejsza polska strona o OW
http://original-war.net/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 21:49, ziptofaf napisał:

BTW Ja mam wręcz niemożliwego pecha do Original War - najpierw kupiłem w Extra Grze za 29,90.
Zgubiłem. Odkupiłem za 19,90 w Extra Klasyce. Zgubiłem. Dodali do Clicka. Płyta się uszkodziła.
I takim oto sposobem na dzień dzisiejszy nie mam już dostępu


Nie próbuj rozgrzeszać piractwa :>
http://www.allegro.pl/search.php?string=original+war
Choć - prawdę mówiąc - używanie spiraconej wersji, posiadając roztrzaskany oryginał, jest IMO moralnie usprawiedliwione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc tak ja i mój kumpel (jaki ganh1) robimy klan. Ale we dwóch to raczej nie wypali więc szukam ludzi którzy grają w original war. Narazie nie ma żadnych wymagań rekrutacyjnych. Jednym słowem każdy jest mile widziany. Jak ktoś chętny niech pisze posty lub na gg 1717230.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem (możecie się śmiać, będę miał to w poważaniu) z pierwszą misją Amerykanów. Kiedy docieram do dróżki to mi pojazd ludzi załatwia ;/. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 19:40, swietlik94 napisał:

Ja mam problem (możecie się śmiać, będę miał to w poważaniu) z pierwszą misją Amerykanów.
Kiedy docieram do dróżki to mi pojazd ludzi załatwia ;/. Proszę o pomoc.

Lol :)
A nie możesz po prostu poczekać aż pojazd zakończy patrol (przejedzie z powrotem w inną stronę mapy) i dopiero wtedy przejść ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 19:45, swietlik94 napisał:

Robiłem to i... wtedy przyłażą Sowieccy żołdacy :/.


Ukryj MacMillana i Bobby''iego w lasku na południe i wycentruj kamerę na drogę. Powinieneś słyszeć kiedy jedzie pojazd i gdy skieruje się on na zachód każ żołnierzom przejść na stojąco przez drogę.

A nie dałeś się przypadkiem wcześniej zauważyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 19:45, swietlik94 napisał:

Robiłem to i... wtedy przyłażą Sowieccy żołdacy :/.

Coś dziwnie to robiłeś...

Słuchaj, zbierz żołnierzy (powinieneś mieć dwóch) i wyślij ich tam gdzie zaczęła się misja(czyli na wzgórze gdzie wylądował John Macmilan) Będziesz miał dobry widok na ścieżkę. Kiedy pojazd przejedzie, natychmiast wyślij żołdaków przez drogę. W tej chwili powinien do nich dołączyć trzeci żołnierz. Wtedy zostanie nadana transmisja radiowa. Posłuchaj dowódcy z radia i zasuwaj w prawy, górny róg mapy. Kiedy dojdziesz do niego, pojawią się dwaj rosyjscy żołnierze. Rozwal ich, i przejdź do zaznaczonego rogu... tak zakończysz pierwszą misję.

Dokładniej już ci tego nie opiszę :)

EDIT : Jeśli już na początku misji próbujesz przejść przez drogę, to NIE RÓB TEGO. Kiedy usłysz szykujących ciebie Rosjan zasuwaj Macmilanem w stronę lasu, aż znajdziesz Bobiego Brandona. Dopiero wtedy spróbuj przejść przez drogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 19:51, Darkstar181 napisał:

(...) W tej chwili powinien
do nich dołączyć trzeci żołnierz.


Mam pytanie - jesteś tego na 100% pewien? Bo ja znajdowałem trzeciego żołnierza tylko w przypadku, gdy grałem na łatwym poziomie trudności. Na normalnym i trudnym natrafiałem jedynie na (jak sądzę) jego zwłoki przy wodospadzie (?) w lewym dolnym rogu mapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.04.2008 o 18:06, Blackhand napisał:

Mam pytanie - jesteś tego na 100% pewien? Bo ja znajdowałem trzeciego żołnierza tylko
w przypadku, gdy grałem na łatwym poziomie trudności. Na normalnym i trudnym natrafiałem
jedynie na (jak sądzę) jego zwłoki przy wodospadzie (?) w lewym dolnym rogu mapy.

Mówisz o drugiej misji, a ja o pisałem o pierwszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 18:29, Blackhand napisał:

Pierwsza misja w przeszłości? Jeśli tak, to myślimy o tej samej :).

Takie małe pytanie. Czy zaraz po lądowaniu w przeszłości kryłeś się w tych drzewach po lewej ?? Jeśli dobrze pamiętam Bobby jest atakowany przez małpoluda i trzeba go uratować... chyba, dawno grałem. W każdym bądź razie wystarczy szybko czmychnąć w te drzewa po lewej i tam spotkasz Bobbiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A, teraz to wszystko jasne, już wiem, skąd te zwłoki :). No i zgadzałoby się to z tym, co miałem na łatwym - koleś zawsze miał "zjedzony" ładny kawałek paska zdrowia :). Dzięki za info :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak myślicie (oj zakurzony wątek ) ile potrwało by upichcenie na takim samym silniczku graficznym dalszych losów bohaterów tej gry , + do tego dialogi ,jakaś muza nowsza , jak tam intra itp . ? powiedzmy grupa 5 osób dobrze się znających wzajemnie , nie mówię juz tam o tworzeniu bo na tym się trzeba znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 23:31, Gizdek napisał:

jak myślicie (oj zakurzony wątek ) ile potrwało by upichcenie na takim samym silniczku
graficznym dalszych losów bohaterów tej gry , + do tego dialogi ,jakaś muza nowsza ,
jak tam intra itp . ? powiedzmy grupa 5 osób dobrze się znających wzajemnie , nie mówię
juz tam o tworzeniu bo na tym się trzeba znać :)

Podejrzewam, że sporo. Mimo wszystko, trochę by to potrwało.
Na kontynuację niestety nie ma szans. Szkoda, bo gra była niezła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niezła hmmm .... wtedy to dla mnie było cudo i nadal będzie . ow 2 jak to pięknie brzmi , dobrze chociaż że Gothic nadal ma kontynuację bo nie wiem co bym zrobił xD co do ow znam wielu ludzi co ją uwielbia ... a jednak jest mało znana ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się znacie dobrze na silniku gry to pare miesiecy żeby powstała "dwójka". Ale i tak to powstałby jeden wielki mod bo nie moglibyście wydać gry bo nie macie praw do silnika czy coś takiego. Chyba że dało by radę im to wysłać i oni by wydali i jakiś procent dla was :P Mój znajomy robił własnego moda i tworzył go dość długo i zwątpił bo szło ciężko i uważa że szkoda czasu. Jednak w sieci jest wiele modów (polecam Vip Clan Story) w które można warto zagrać i wciągną na długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 23:31, Gizdek napisał:

jak myślicie (oj zakurzony wątek ) ile potrwało by upichcenie na takim samym silniczku
graficznym dalszych losów bohaterów tej gry , + do tego dialogi ,jakaś muza nowsza ,
jak tam intra itp . ? powiedzmy grupa 5 osób dobrze się znających wzajemnie , nie mówię
juz tam o tworzeniu bo na tym się trzeba znać :)


Wiesz, widziałem demo kampanii arabskiej. Dwie misje bodajże. A zrobienie czegoś takiego jest już naprawdę ekstremalnie trudne...Trzeba znać dobrze Sail-a - język programowania w Original War. W 5 osób (o ile nie są to programiści z prawdziwego zdarzenia) nie da się. A przynajmniej nie w rozsądnym czasie niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować