Zaloguj się, aby obserwować  
Ferilas

Fahrenheit: Indigo Prophecy

309 postów w tym temacie

Trzecie jest kiedy zwycięży Prorok (Pomarańczowy Klan). SPOILER Jeżeli wcześniej oddałeś Jade Aghacie (S.I.) to w Wishicie będziesz musiał się z nią (S.I.) zmierzyć. Po wygranej walce pojawi się Prorok trzymając Carlę na muszce jeżeli przystaniesz na jego propozycję i oddasz mu Jade zobaczysz trzecie zakończenie SPOILER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak wiece w grze są dodatki. Zdobyłem tyle punktów ze zabrakło mi 4 żeby odblokować wszystko :P

A nie mam 2 ostatnich obrazków. Czy mógłby jakiś dobry człowiek je tutaj zamieścić?

PS: I czy mógłby ktoś napisać jak zrobić wszystkie 3 zakończenia? Tak ładnie w jednym poście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatnio kupiłem Fahrenheita z Extra Klasyki, ale gdy wkładam płytę do napędu, antywirus krzyczy że jest na niej trojan. Czy to możliwe, czy tylko antywirus wariuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 17:53, Turael napisał:

ostatnio kupiłem Fahrenheita z Extra Klasyki, ale gdy wkładam płytę do napędu, antywirus
krzyczy że jest na niej trojan. Czy to możliwe, czy tylko antywirus wariuje?


U mnie nic się nie dzieje. Mam avasta. Na 100% nie możliwe. Wyłącz antywira, zainstaluj........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 00:14, byverter napisał:

Czy gra bez problemu i wyraźnie pójdzie w 1280x1024?

Własnie dzisiaj kupiłem tę grę i w sumie jest w prorządku; nie idealnie, ale da się grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem. Gra jest za***ta choć dość krótka. Można powiedzieć, że to taki dłuższy interaktywny film. Fabuła jest dość ciekawa i oddziałuje na emocje. Heh nie wiem czy to dobrze o mnie świadczy, ale chyba zakochałem się w Carli Valenti :) W każdym razie warto, szczególnie za taką cenę (14.90)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam problem, jetsem Tyler''em, w momencie gdy muszę znaleźć książkę dla tego skośnookiego w jego sklepie. Problem nie polega na tym gdzie jest ta książka, tylko jak ją wziąć. Sądziłem, że pojawi się takie jakieś coś na górze ekranu, ja zwykle się pojawia gdy wykonujemu jakąś akcję, ale nic takiego się nie pokazało.
Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze upewnij się,że książka na pewno znajduje się w tym miejscu,gdzie myślisz.
Po drugie Tyler nie może podnieść książki,gdy ma w ręku inną. Może w tym problem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 16:32, Vormulac napisał:

Pojawiły się informacje, że planowana jest kontynuacja Fahrenheit''a. Poznamy dalsze
losy Lucasa. Minusem jest to, że gra na dzień dzisiejszy planowana jest tylko na konsole
- PS3 i X360. Data wydania gry to 2009r.

Info:
http://www.actugaming.com/lirearticle.php?id=513

Kiedy/jak będzie po polsku to kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 16:03, mati285 napisał:

Po pierwsze upewnij się,że książka na pewno znajduje się w tym miejscu,gdzie myślisz.
Po drugie Tyler nie może podnieść książki,gdy ma w ręku inną. Może w tym problem? :D


Ok, dzięki wielki. Ale od czego ma drugą rękę? Trochę to nielogiczne, ale cóż, od tego mamy gry.;)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam na gram.pl tą grę w polskiej wersji językowej, ale srogo się zawiodłam, ponieważ po polsku są tylko instrukcje jak coś zrobić i dziennik. Niestety dialogi są po angielsku, a znajomość tego języka jest u mnie słaba. Gry tego typu uwielbiam( niestety jest ich mało), więc pytanie czy jest wersja z napisami polskimi dialogów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyło czytać co się pojawia podczas (chyba pod koniec) instalacji zamiast się "srogo zawodzić".
Podpisy polskie należy WŁĄCZYĆ samemu w opcjach gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 17:20, maciekstaar napisał:

> Po pierwsze upewnij się,że książka na pewno znajduje się w tym miejscu,gdzie myślisz.

> Po drugie Tyler nie może podnieść książki,gdy ma w ręku inną. Może w tym problem?
:D

Ok, dzięki wielki. Ale od czego ma drugą rękę? Trochę to nielogiczne, ale cóż, od tego
mamy gry.;)
Pozdrawiam


To tylko gra komputerowa do tego ma już swoje lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno ją przechodziłem, ale o ile się nie mylę to WSAD/strzałki, a wykonanie czynności - przytrzymanie lewego przycisku myszy i pociągnięcie w odpowiednią stronę (będzie to zobrazowane u góry ekranu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 17:36, mikim napisał:

Dawno ją przechodziłem, ale o ile się nie mylę to WSAD/strzałki, a wykonanie czynności
- przytrzymanie lewego przycisku myszy i pociągnięcie w odpowiednią stronę (będzie to
zobrazowane u góry ekranu).



A za pomocą jakiego klawisza moge te opcje na górze użyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie przytrzymujesz lewy przycisk myszy i kierujesz myszkę w odpowiednią stronę (w tą, która jest pokazana u góry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować