Zaloguj się, aby obserwować  
Ferilas

Fahrenheit: Indigo Prophecy

309 postów w tym temacie

Dzisiaj około 16 kurier przyniósł mi paczkę z grą :). Pograłem z 2 godziny i gra całkiem fajna :). Gram na normalnym poziomie trudności i sekwencje na czas są trochę trudne :). Pogram trochę więcej to może zdam więcej relacji :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą ukończyłem tą grę. Grafika - słaba, ale da się przeżyć. Muzyka - po prostu świetna! Grywalność - duża.

Polecam grę zarówno fanom przygodówek, jak i tym, którzy ich nie lubią :).

Gatunek gry to według mnie Przygodowa/zręcznościowa :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 12:32, mikim napisał:

Przed chwilą ukończyłem tą grę. Grafika - słaba, ale da się przeżyć.


słaba grafika? przecież ona jest bardzo dobra!
grając w zaciemnionym pokoju wręcz można poczuć ten klimat zaśnieżonego miasta.
no i ciekawe efekty filtru graficznego, które momentami potęgują ten świetny nastrój.

co do reszty zgadzam się w stu procentach, przy czym ja bym dał nawet większy nacisk na zręcznościowa niż przygodowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol. Palce bohaterów - słabizna. Tekstury - beznadzieja. Najlepszym elementem grafiki są niektóre efekty specjalne i twarze postaci :P.

Przykład brzydkiej tekstury: monitor, kiedy nie korzysta się z komputera :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, ale to nie FPS tylko action/adventure. W Hoeros V jakoś nikt nie narzeka, że palce bohaterów się nie ruszają.
poza tym grafika jest lepsza niż w niektórych grach wydanych nawet w tym roku, chyba że od każdej gry wymagasz rozmachu HL2.
więc powtarzając się - jeżeli chodzi o ten gatunek, grafice w Fahrenheit nie można nic zarzucić.
wnętrza może nie porażają szczegółami (chociaż też mają swój klimat) ale za to ulice w śniegu wyglądają świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 13:59, mikim napisał:

Grę można równie dobrze zaliczyć do gatunku Akcji, więc grafika jest słaba i tyle :P.
Koniec sprzeczki :P.


no dobra, ale moim zdaniem to kwestia gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem grę. Jestem pod wrażeniem, to chyba najbardziej filmowa gra w jaką grałem (oglądałem?). Gdyby grafika była ładniejsza to byłaby to chyba najlepsza gra w jaką grałem. Ale i tak wszystkim ją polecam, nawet tym którzy nie lubią tego gatunku (co to w ogóle jest? przygodówka?, action-adventure?). Gra potwornie niedoceniona, ale dzięki temu kosztuje teraz 39zł więc gonie do sklepu bo to okazja na poznanie fantastycznej gry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna grafika (praca kamery!), interesująca rozgrywka i to coś, co nie pozwala oderwać się od komputera - to zalety.Bzdura i durna fabuła (pod koniec) i fakt, że przeszedłem całą grę w SZEŚĆ GODZIN (!!!!!) - to wady. Mimo wszystko warto kupić, bo to naprawdę wspaniale spędzone sześć godzin.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tę grę przeszedłem, niedawno po raz -enty i za każdym razem widzę w niej coś nowego. polecam , szkczególnie za genialna muzykę Angelo Badalamentiego. Od momentu wyjścia w polsce jest to moja ukochana gra ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam angielski, ale przygodówki w tym języku mnie nie pociągają

Ale demko mniam mniam... :D

Szkoda, że LEM nie spolszczył tej gry. LEM partoli wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę temat trochę: Wczoraj za 40 zł zakupiłem w MM Fahrenheita ... Grało mi się super, ale jeden etap tak mnie wkurza - ten co pani policjantka ma lęk przed pomieszczeniami małymi i się idzie i co chwile naciska <- i -> ... Wkurzająca misja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra ogolnei bardzo fajna, tylko osobiscie ien lubie elem. zrecznosciowych w przygodowkach, jeszcze te nasciskanie klawiszy w odp kolejnosci ujdzie ale nienawidze <- ,-> przypominaja sie gry z c64 :P grafika jest dla mnie ladna, ale z drugej sttrony jakos zazwyczaj na grafe nie zwracam uwage w grach, a gdyby nie to forum to nie wiedzial bym tez o slabych palcach postaci:D gra ma fajny klimat, byla dla mine super, ale stracila dla mnie klimat troche przed walka na dachu, przypomnial mi sie matrix ktorego nei lubie...
Ale muzyka, jest conajmniej na poziomie, napewno warto zagrac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wywalę tem:at na górę strony, bo mam mały kłopot. Otórz jestem w momencie, gdy Lucas wraca do swojego mieszkania (po spotkaniu z wróżbitką chodującą ptaki; jest godzina 9:27 PM - o ile dobrze pamiętam) i zaraz po wejściu w chacie rozpętuje się wichura. Nalezy unikać latających przedmiotów - ok, zrobione. Jednak na samym końcu jest sekwencja pokazująca balkon (gdy podłoga się zapada) i nalezy jak najszybciej naciskać klawisze [<-] i [->]. Wczesniej też są dwie czy trzy sytuacje gdzie trzeba walić w klawiaturę, ale ten mnie zabija. Na 25 prób jakie dziś podjąłem, żadna się nie udała... Czy ktoś może mi zdradzić jak to zrobić? Potrzebna jest jakaś specjalna technika? Bo ja już sam nie wiem... Z góry dzięki za pomoc ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nooo, to żeś mnie cholera pocieszył :D No nic, będę próbował - może się uda (mam tylko 3 życia/szanse, więc nie będzie łatwo. Tak czy owak, dzięki za onfo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 00:18, RX-8 napisał:

Nooo, to żeś mnie cholera pocieszył :D No nic, będę próbował - może się uda (mam tylko 3 życia/szanse,
więc nie będzie łatwo. Tak czy owak, dzięki za onfo ;]

Próbuj, próbuj.
Jak już chata się rozsypuje to niedługo koniec a balkon to finisz.
Ale potem jest jeszcze czasówka. Sterujesz bratem i musisz zdążyc uratowac Lucas''a. Ale to już pikuś.

PS. Naprawdę, też wysiadałem kilka razy jak to przechodziłem. Robaki w biurze czy ucieczka przed glinami to nic w porównaniu z mieszkaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować