Zaloguj się, aby obserwować  
iNPHIN1TY

Prace w Photoshopie

2328 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2007 o 15:16, Obi-wan Kenobii napisał:

> Dzień doberek :) Mam prośbę, czy mógłby mi ktoś "wyciąć" z tego obrazka ten przebrzydły
napis
> www.? Z góry dziękuję ^^
Wyciąć wytnę ale na jego miejsu biały pasek będzie a myślę że nie o to Ci chodzi..

A co ty opowiadasz, zaraz zrobię tak, że nie będzie paska :D Nie wiem czy wyjdzie tak jak będę chciał, ale powinno jeśli użyję małego rozmiaru pędzelka :P
Smoczy Wilq bądź cierpliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 18:02, czapla56 napisał:

A co ty opowiadasz, zaraz zrobię tak, że nie będzie paska :D Nie wiem czy wyjdzie tak jak będę
chciał, ale powinno jeśli użyję małego rozmiaru pędzelka :P

Wiem że się da. Ale nie idealnie i ja nie mam na to czasu.. Ale miło że ktoś ma. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 18:35, klQ napisał:

Dwie z nowszych prac :]

No no ładne prace , ale literki za małe i troszkę nie wyraźne :( Popraw to a będzie super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 18:57, Lak5 napisał:

> Dwie z nowszych prac :]
No no ładne prace , ale literki za małe i troszkę nie wyraźne :( Popraw to a będzie super ;)


Tak, tak, wiele chce się poprawić... tyle że nie ma komu zresztą nie wiem czemu miałbym napisy poprawiać są wystarczjące :] Chyba że ktoś niedowidzi :[. Ale to juz jego problem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 19:01, klQ napisał:


Hehe jak chcesz mogę ci poprawić tylko daj mi plik w formacie domyślnym : Photoshop - PSD lub PDD . W sumie to jeszcze mnie jedno gryzie - Ta ramka ;) Jak byś chciał polepszyć swoją pracę to przeciąg po prawej i lewej stronie linią o wymiarze 1 piksel ;) . A co do sygnatur to dalej moje zdanie jest takie że za małe litery :/ Syg bez napisów lub z małymi napisami nie rzuca się w oczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 19:01, klQ napisał:

> > Dwie z nowszych prac :]
> No no ładne prace , ale literki za małe i troszkę nie wyraźne :( Popraw to a będzie super
;)

Tak, tak, wiele chce się poprawić... tyle że nie ma komu zresztą nie wiem czemu miałbym napisy
poprawiać są wystarczjące :] Chyba że ktoś niedowidzi :[. Ale to juz jego problem :]

Zgadzam się literki za małe trochę. Tzn. Wrażenie jest takie że napierw chcesz uciekac przed tym potworem, a potem patrzysz: "O! Tam jakiś napisik". ni mówię że ma się gryźć, ale większy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 19:07, PRINCE JANEK napisał:

Bardzo ładniutkie ale ile z tego sam zrobiłeś?

Z przykrością stwierdzam że prócz randerów i czcionki to all :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 17:17, demrenfaris napisał:

Co sądzicie o moim projekcie zastosowanym na GS? :) Szarość jest ponoć modna w tym roku (podobnie
jak zaokrąglenia ;D)


Mógłbyś wrzucić screena bo teraz to reklamujesz swojego GS-a a to jest zabronione :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 17:27, Lak5 napisał:

Mógłbyś wrzucić screena bo teraz to reklamujesz swojego GS-a a to jest zabronione :/

Wrzuciłem, ale coś się blokuje - nie działa mi ta opcja ;(
Sorry za tego posta, screen jest w poście poniżej, przepraszam za zamieszanie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 11:53, Obi-wan Kenobii napisał:

Cóż, moja pierwsza sygnatura.. Ktoś mógł ją widzieć na innym forum. ;]]
Rady mile widziane.


Mi brakuje tu jakiegoś ''odlotowego'' napisu typu "Warhammer" z jakimś własnym dopiskiem xD. Te "War" też może być, ale mi nie pasuje na klimat Warhammera. A tak to sygnaturka ładna...
BTW Nie robię sygnatur... Ale większość to robi się korzystając z jakieś tapetki ;p?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 13:58, Wasizi napisał:

Te "War" też może być, ale mi nie pasuje na klimat Warhammera.

A dla mnie za pusto pod napisem jest..

Dnia 28.10.2007 o 13:58, Wasizi napisał:

BTW Nie robię sygnatur... Ale większość to robi się korzystając z jakieś tapetki ;p?

Tzn.. Nie za bardzo rozumiem, rendery właśnie z tapet/artów sie bierze a render to podstawa.. W tle jest jakaś texturka, C4R..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować