Zaloguj się, aby obserwować  
iNPHIN1TY

Prace w Photoshopie

2328 postów w tym temacie

Hmm... ale w planach masz zamiar upiększać zdjęcia/osoby? Ocenię tą pracę, jak i tą wcześniejszą...
Wychodzą Ci rozmazane, przez co zdjęcie od razu traci na realnym wyglądzie. Co do upiększania, to i tu i tam nie wyszła Ci twarz ^^. W tej drugiej (pracy ze zbożem) taki dziwny cień nosa xD. I w ogóle zabawnie Ci wyszły (w tej pracy) ramiączka od plecaka; nie mieszczą się xD.

Rumcajs52
Tak, dawałeś. Choć dałeś teraz takie same. :)

Lak5
Mówiłeś (bodajże 3 dni temu), że usuniesz watermarka tamtego wieczoru. Mam dalej czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Przed użyciem blura, skopiuj całą warstwę, na niej użyj blura i wymaż gumką oczy, żeby nie były rozmazane. To samo zrób z tłem... :) I postaraj się troszkę mniej dawać tego blura.... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 16:53, Wasizi napisał:

Hmm... ale w planach masz zamiar upiększać zdjęcia/osoby? Ocenię tą pracę, jak i tą wcześniejszą...
Wychodzą Ci rozmazane, przez co zdjęcie od razu traci na realnym wyglądzie. Co do upiększania,
to i tu i tam nie wyszła Ci twarz ^^. W tej drugiej (pracy ze zbożem) taki dziwny cień nosa
xD. I w ogóle zabawnie Ci wyszły (w tej pracy) ramiączka od plecaka; nie mieszczą się xD.

<ucieka z podkulonym ogonem> Nie rozumiecie artysty xD Nie przejdziesz selekcji :P
A tak na poważnie to te prace najchętniejbym usunął, zniszczył i spalił. :) Nie wyszły mi oględnie mówiąc :P Ale to już koniec mojej twórczości na forum, moje ego źle znosi krytykę xD
@@czapla56
"Przed użyciem blura, skopiuj całą warstwę, na niej użyj blura i wymaż gumką oczy, żeby nie były rozmazane. To samo zrób z tłem... :) I postaraj się troszkę mniej dawać tego blura.... :]"
Hm... to dziwne. W tej pracy, którą "cytujesz" nie użyłem blura xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę narzekać i mam nadzieję że przez to na mnie się nie pogniewacie ale demrenfaris i ,Lesz3yk myślę że to niestosowne miejsce do pisania i dawania tu obróbek zdjęć oto właściwy temat: Obróbka zdjęć - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=13554#u_19

Wasizi - Sorry nie mam czasu na takie zabawy :( , sumując to to prawie woglę nie mam czasu , jak będę miał troszkę więcej czasu to na pewno pobawię się z tym , i nie napisałem że to zrobię tylko napisałem że jak będę miał czas ... , a teraz niestety go nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 18:21, Rumcajs52 napisał:

Następne coś, proszę oceniać!


No no ładnie to wygląda , ale co to jest ??, wygląda mi na jakieś prace w różnych kolorach ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 18:21, Rumcajs52 napisał:

Następne coś, proszę oceniać!


Ciekawe. Najbardziej podoba mi się wersja trzecia od góry. Jak uzyskałeś efekt takich kolorów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 19:15, Fr4gu napisał:


Według mnie po prostu wklejał poszczególne elementy i zmieniał kolor skrótami klawiszy - ctrl + u , ale nie jestem tego pewien w 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 12:27, demrenfaris napisał:

@Tomek ostry
A mógłbyś pokazać jak Ty byś to zrobił? Tzn. obrobić to zdjęcie, żeby fajnie wyglądało...


Proszę bardzo, szybki retuszyk w szopie (nie wiem czy mi wyszedł, ale robiłem od niechcenia :P)

20071103201733

20071103201906

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 19:15, Fr4gu napisał:


Że są takie przyblaknięte?
Dałem nową warstwe, całą białą, i ona ma być nad wszystkimi, opacity 100% i na color ustawiłem.
A potem gumką soft brushem 300px 50% wymazywałem troszke.

Zrozumiałeś coś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 08:53, Rumcajs52 napisał:

>
Że są takie przyblaknięte?
Dałem nową warstwe, całą białą, i ona ma być nad wszystkimi, opacity 100% i na color ustawiłem.
A potem gumką soft brushem 300px 50% wymazywałem troszke.

Zrozumiałeś coś? ;)


Ta, zrozumiałem wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 16:22, Teesel napisał:

Ok, nie oceniliście mnie wcześniej, to teraz macie więcej :P

No no mi się najbardziej podoba ten obrazek 1 chyba ze Spider-Manem :) Różnokolorowość jest bardzo fajna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 16:22, Teesel napisał:

(obrazek 1)

Po co 8 wersji tego samego, które różnią się jedynie drobnymi detalami? O szarych nie wspomnę, bo wszystkie są identyczne...
1, 3 i 7 od góry - identyczne. 2, 4 i 8 - identyczne. 5 i 6 - identyczne. Już przebolałbym gdybyś te 3 wersje wrzucił, ale po co powielasz te same prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 17:47, Lfdracon napisał:

> (obrazek 1)
Po co 8 wersji tego samego, które różnią się jedynie drobnymi detalami? O szarych nie wspomnę,
bo wszystkie są identyczne...
1, 3 i 7 od góry - identyczne. 2, 4 i 8 - identyczne. 5 i 6 - identyczne. Już przebolałbym
gdybyś te 3 wersje wrzucił, ale po co powielasz te same prace?


Są różne ramki, gdybyś nie zauważył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 17:49, Teesel napisał:

Są różne ramki, gdybyś nie zauważył :P

No właśnie - nie widać ich w ogóle ;/ a tym bardziej różnic między nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 13:17, Lak5 napisał:

>
To czekamy też na twoje pracę może masz jakieś ?? :)


Jak skleje coś ciekawego to się pewnie tym pochwale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 19:50, Fr4gu napisał:

> >
> To czekamy też na twoje pracę może masz jakieś ?? :)

Jak skleje coś ciekawego to się pewnie tym pochwale ;)


Mam taką nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować