Zaloguj się, aby obserwować  
iNPHIN1TY

Prace w Photoshopie

2328 postów w tym temacie

Dnia 03.09.2012 o 08:28, mlynar911 napisał:

Mam do was takie pytanie czy da się zdjąć np. taki kwadracik na oczy jaki robią np. w
wiadomościach i gazetach żeby ukryćczyjąś tożsamość ? Czy można go usunąć tak by odsłonić
twarz? Czy jest to nie mozliwe? ;]


Jeżeli masz oryginalny plik z warstwami, np psd, tiff i ów prostokąt jest na oddzielnej warstwie, a nie po prostu domalowany np w paincie to tak, jeżeli zdjęcie jest spłaszczone (tzn. prostokąt zastąpił piksele zdjęcia) to na pewno nie. No chyba, że jakimś specjalistycznym programem do analizowania kształtów twarzy, może coś da się uzyskać z historii pliku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2012 o 10:11, Polinka198 napisał:

Jeżeli masz oryginalny plik z warstwami, np psd, tiff i ów prostokąt jest na oddzielnej
warstwie, a nie po prostu domalowany np w paincie to tak, jeżeli zdjęcie jest spłaszczone
(tzn. prostokąt zastąpił piksele zdjęcia) to na pewno nie. No chyba, że jakimś specjalistycznym
programem do analizowania kształtów twarzy, może coś da się uzyskać z historii pliku?

Ok czyli do CSI maiami muszę się zgłosić ;D niee po prostu mnue to ciekawiło czy czoś takiego jest możliwe i w miarę łatwe ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.09.2012 o 12:05, mlynar911 napisał:

Ok czyli do CSI maiami muszę się zgłosić ;D niee po prostu mnue to ciekawiło czy czoś
takiego jest możliwe i w miarę łatwe ;d


gdyby to było łatwo to po co by tak ukrywać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2012 o 15:17, lord0 napisał:

gdyby to było łatwo to po co by tak ukrywać ?

Nie mówie o tym by paintem mogło się to zrobić przecież ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2012 o 08:28, mlynar911 napisał:

Mam do was takie pytanie czy da się zdjąć np. taki kwadracik na oczy jaki robią np. w
wiadomościach i gazetach żeby ukryćczyjąś tożsamość ? Czy można go usunąć tak by odsłonić
twarz? Czy jest to nie mozliwe? ;]


Hehe, to zależy czy masz dostęp do oryginalnego nagrania, a w gazecie plik twórczy. Taka cenzura to efekt nałorzony na dany film, który ma na celu podąrzać za oczami, twarzą , lub co sobie tam wybiorą . Wiec praktycznie to nie możliwe dla zwykłego człowieka który nie ma dostępu do bazy itp. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie nie zamieszczałem swoich projektów od niepamiętnych czasów. Nie z racji takiej, że nie mam pomysłów, nie bawie się w To , tylko niewiele czasu miałem, aby je pokazywać lub nie sprostały moim oczekiwanią.

Ostani projekt to : " http://dialogofhearts.com " - dla niechcących zobaczyć wersji ONLINE screen.

20120905200224

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy szablon na Allegro. Kolejny projekt ćwiczeniowy. Pracowałem nad nim tylko dzisiaj, możliwe, że jeszcze pojawi się kilka zmian.

@Flurry
Widziałem to na dART. Ogólnie zamysł bardzo spoko, ale średnio podobają mi się te zdjęcia w rozmytych ramkach.

20121007201211

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2012 o 16:41, LESZ3u napisał:

Kolejny szablon :) Mam nadzieję, że kiedyś w końcu uda się znaleźć jakiegoś kupca ;)

Sprzedajesz ten szablon zaprogramowany jako szablon allegro ? Czy samą grafikę - z tym może być ciężko.

Fajne logo i kolorystyka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2012 o 10:32, LESZ3u napisał:

Kodować wprost nie znoszę, nigdy się tego nie uczyłem, ale metodą prób i błędów jakoś
sklejam całość ;)

http://www.lesz3u.yoyo.pl/

W kodzie pewnie jest troszkę bałaganu, ale wszystko wygląda i działa jak należy ;)


Elegancko ! Ja znam tylko podstawy html-a i css - ale jakoś sobie radzę. Fajny ten szablon , zarówno ten jak i poprzedni. Nie lubię szablonów bo na allegro jest lista dozwolonych znaków html. I często się chrzani z kodowaniem normalnym html. - Jesteś na bardzo dobrej drodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz pracuję większość czasu nad wektorami . Robienie wszystkiego od zera znacznie bardziej mi leży . Staram się tworzyć projekt bez żadnego wkładu w sensie Brush itp. Ostatnie 3 moje projekty . Skupiam się nad elementami graficznymi, web design mnie już niestety nie cieszy :P .

1. Projekt vektorowej kawy na sprzedaż dla Envato . Oczywiście zatwierdzony.
2. Logo, ikonka mojej nowej pracy pod tytułem "Menu of interfaces light, dark interfaces" - stąd czekoladowa ikonka.

20121201152042

20121201152254

20121201152327

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2012 o 15:36, Karnifex napisał:

Jak sądzicie?

To już zależy od własnych preferencji i zależy jaki speedpaint robisz. Imo łatwiej to ogarnąć w PS''ie jeśli chcesz to robić zwykłymi/prostymi brushami, które łatwo ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2012 o 15:36, Karnifex napisał:

ja mam takie pytanie... co jest lepsze do speedpainting-u PS CS5 czy może Corel Painter
12?
Jak sądzicie?


Emmm, Photoshop CS. Myślę, że program jest dla bardzo zaawansowanych projektantów jak i początkujących. Nie ważne co robisz. Jest uniwersalny, można by rzec - do wszystkiego, a w dodatku miły i przyjazny interfaces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2012 o 03:51, Flurry napisał:

Emmm, Photoshop CS. Myślę, że program jest dla bardzo zaawansowanych projektantów jak
i początkujących. Nie ważne co robisz. Jest uniwersalny, można by rzec - do wszystkiego,
a w dodatku miły i przyjazny interfaces.


Zwłaszcza od kiedy wprowadzili opcję perspektywy 3D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny potrzebuję pomocy jakiegoś grafika.
Potrzebuję przerobić dwa obrazy tła do prezentacji.
W 1 pliku potrzebuję by ta ciemnawa warstwa była aż do samej góry, a nie kończyła się w połowie, gdyż białe literki nie wyglądają zbyt dobrze na tym czarno niebieskim tle.
W pliku numer 2 potrzebuję by nadać przez środek obszar na tekst (podobnie jak w pliku numer 1) bo tutaj białych literek nie widać w ogóle (chodzi mi o coś takiego jak kiedyś dawano do grafik na gramsajty, by tekst był lepiej widoczny na tle)
Z góry wielkie dzięki (na prawdę WIELKIE bo bardzo tego potrzebuję)

20121208153725

20121208153748

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować