Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Saga Fallout - wszystkie trzy części kultowej gry w super cenie!

262 postów w tym temacie

Nie wiem, jakie Ty masz problemy z Falloutem 2 na XP, bo ja nie miałem żadnych. Przechodziłem gre z kilka razy i zadnych problemów z save''ami nie uświadczyłem. Jakby to ktos powiedział : " Maybe you have a technical problem with your equipment" ; )

PS sorry za tak duzo postów w tak krótkim czasie ; P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.09.2006 o 18:05, tymuś napisał:

ee tam, żeby się zniechęcił?? ja bym mu nalał nuka-coli i poczęstował iguaną-na-patyku:P

No, to jest alternatywne rozwiązanie, ewentualnie jakby mutanty i skorpiony nie podziałały ;P ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie :)
Ale może jakieś oficjalne info co do kompatybilności z XP? Bo z tego co pamiętam, miałem problemy z jedynką. Dwójka bez kłopotów mi chodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wspaniałe dodatki " (m.in. arty, mody, opowiadania, grę planszową w świecie Fallout itd.)" ---> grzechem jest nie mieć tej gry na jednej płytce DVD ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 18:19, Daerdin napisał:

No nareszcie :)
Ale może jakieś oficjalne info co do kompatybilności z XP? Bo z tego co pamiętam, miałem problemy
z jedynką. Dwójka bez kłopotów mi chodziła.


Ja też mam XP i na moim kompie zarówno pierwsza, jak i druga część Fallouta chodzi bez problemu.

A jeśli chodzi o najnowszy numer Extra Gry, to muszę przyznać, że jest świetny. Wprawdzie przy F1, F2 i FT:BoS spędziłem już dziesiątki godzin i znam te gry niemal na pamięć, ale i tak zakupię te DVD z Sagą Fallota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech. A ja mam Fallouta 2 z CDA po angielsku i F1 oraz F2 z starej Extra Klasyki (tak, tej pierwszej) po polsku.
Więc tego wydania po prostu nie kupie ;p Zresztą według mnie Tactics to już nie Fallout (tylko w świecie fallouta) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Od dawna oczekiwana saga Fallout na DVD" - z tego co pamiętam to chyba się już doczekaliśmy jej wydania na DVD. Miała być cała seria sag - Baldur''s Gate, Fallout i Icewind Dale. Dwie pierwsze były tylko przez chwilę w sprzedaży, a Icewind, z tego co pamiętam, nie doczekał się wydania DVD. Miło jednak, że nadal pamięta się o starych, dobrych tytułach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, czytałem gdzies o promocji, że w kolejnych numerach Extra Gry będa jakies kawałki czegoś tam i jak sie zbierze wszystkie to sie dostanie gre za friko. To ściema była czy ta akcja zaczie sie po prostu później?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno po polsku bo już kiedyś była saga fallout na dvd do kupienia (tyle, że drożej) i wszystko po polsku. Zresztą CDP chyba nie sprzedaje gier po angielsku ;)) (oprócz gier na psx)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 20:55, Marteusz napisał:

Zresztą CDP chyba nie sprzedaje gier po angielsku ;)) (oprócz gier na psx)


Sprzedaje. Choćby starsze gry Blizzarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

""To to wkońcu będzie wersja spolszczona czy nie???
Bo chętnie bym w końcu zrozumiał co wszyscy NPC mówią....""

Hehe ... a jak dużo tekstu z obu Fallout-ów "in english" rozumiałeś ? :)
Bo może sie nagle okazać, ze przechodziłeś zupełnie inną grę ; P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 21:26, Dann napisał:

""To to wkońcu będzie wersja spolszczona czy nie???
Bo chętnie bym w końcu zrozumiał co wszyscy NPC mówią....""

Hehe ... a jak dużo tekstu z obu Fallout-ów "in english" rozumiałeś ? :)
Bo może sie nagle okazać, ze przechodziłeś zupełnie inną grę ; P


Ta gra bedzie po polsku WSZYSTKIE CZEŚCI ja wogóle niewiem czemu tu jest taka dyskusjaczy bedzie pl czy nie
cdp wypusciło kazdego Fallouta po polsku stara saga była po polsku oddzielne w XK czy w click gry były po polsku to czemu miały by tu niebyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować