Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mistrzostwa Świata Guild Wars: Factions zakończone!

23 postów w tym temacie

Domek

Jak ogłosiły dziś firmy NCsoft Europe i ArenaNet, w sobotę 26 sierpnia koreańska gildia War Machine zdobyła tytuł Mistrzów Świata Guild Wars: Factions. Jej członkowie wyjechali z Lipska z 50 tysiącami dolarów do podziału, zwiększając sumę swoich wygranych z ostatnich 3 miesięcy do 75 tysięcy dolarów.

Przeczytaj cały tekst "Mistrzostwa Świata Guild Wars: Factions zakończone!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sluchaj to ich wybor.

czy smutne jest ze podczas mistrzostw swiata w pilce noznej zawodnicy nie maja nic lepszego do roboty jak grac w football?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 15:48, Krejt napisał:

> A tak przy okazji: kiedy będzie polska wersja gw? ;)
W 2008.

A skąd u ciebie takie informacje? Według "CD Projekt insider" w dzisiejszym CDA prace lokalizaycjne są na ukończeniu i już niedługo trzeba będzie czekać na wybór języka polskiego w menu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 16:30, Daerdin napisał:

A skąd u ciebie takie informacje? Według "CD Projekt insider" w dzisiejszym CDA prace lokalizaycjne
są na ukończeniu i już niedługo trzeba będzie czekać na wybór języka polskiego w menu gry.

Brawo.
Po prostu to pytanie już padło tyle razy, że wystarczyło skorzystać z wyszukiwarki. Dlatego pozwoliłem sobie na małą dezinformację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 17:17, Krejt napisał:

Po prostu to pytanie już padło tyle razy, że wystarczyło skorzystać z wyszukiwarki. Dlatego
pozwoliłem sobie na małą dezinformację.


Tylko że cały czas te informacje się zmieniają :/
Raz słyszałem, że na początku września, za innym razem że z premierą Nightfall, innym że w grudniu/styczniu, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualna wersja to bodajże "premiera Nightfall lub niedługo po niej".
I stawiam na to, że jednak się uda wyrobić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować