Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Specjalna Company of Heroes: Kompania Braci – tylko na gram.pl!

987 postów w tym temacie

Dnia 27.09.2006 o 19:50, Polosss napisał:

> Właśnie rozmawiałem z Masterlinkiem. Paczkę dostanę dopiero jutro. Masz ci los...

Nrmalniejaja sobie robią :/


ze złości już nawet byki robię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki bezsens, kurier był u mnie o 11:20, a nie było w tym czasie nikogo w domu... Być może dostanę ją jutro...
Ale i tak się zastanawiam, dlaczego nie zostawiają żadnego Aviso lub coś, żę kurier był, ale nikogo nie zastał.... Bezsens totalny... I znowu mucze czekać. a już myślałem, że sobie sprawiłem imieniowy prezent... Ale mam rozumieć ,że jutro kurier znowu przyjedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wspolczuje tym wszystkim co jeszcze nie dostali przesylki... Ja w sumie tez mialem nie dostac ale jakos dalo rade...

Chyba dzis nie usne, tzn. nie pojde spac... A jutro wypadaloby isc sprawdzic wyniki egzaminow ;) Trudno... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki za 2 post, teraz mnie taka wena "najszla"...

Co wogole z multi jest? Gdzies wyczytalem, ze jeszcze nie ma tylko tego teraz nie moge znalezc... Dlatego tez wole sie narazie nie rejestrowac etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 19:59, metal_man napisał:

Ja wspolczuje tym wszystkim co jeszcze nie dostali przesylki... Ja w sumie tez mialem nie dostac
ale jakos dalo rade...

Chyba dzis nie usne, tzn. nie pojde spac... A jutro wypadaloby isc sprawdzic wyniki egzaminow
;) Trudno... :D



no thx... chyba w nocy zrobie wyskok z tymi co paczki nie dostali i napadniemy w nocy ML:P moze zaczna rzucac naszymi paczkami:D jak tak pojdzie to wszystko bedzie dobrze;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ufff... paczke dostane jutro, ale mam ogromna nadzieje ze bedzie mozna grac po internecie - tylko dlatego kupuje oryginała! (No dobra SE też jest swietna, nie szkoda 100zł :) )


Mam pytanko - czy ktos gral juz po necie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, na stronie Masterlinku godzina dostarczenia paczki - 13:00. A ja dostałem około 16:00. Właśnie jestem po dwóch misjach kampanii. Poezja, to jest gra roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 19:59, metal_man napisał:

Ja wspolczuje tym wszystkim co jeszcze nie dostali przesylki... Ja w sumie tez mialem nie dostac
ale jakos dalo rade...

Jak powiem ci że u mnie gra kiepsko chodzi,bo komputer kiepski, a upgrade robie dopiero w wakacje,to będzie ci lżej?:)

Pomyśl tylko...ty będziesz grał juz jutro...ja tak naprawdę sobie zagram w lipcu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 20:01, Biohazardus napisał:

> Ja wspolczuje tym wszystkim co jeszcze nie dostali przesylki... Ja w sumie tez mialem
nie dostac
> ale jakos dalo rade...
>
> Chyba dzis nie usne, tzn. nie pojde spac... A jutro wypadaloby isc sprawdzic wyniki egzaminow

> ;) Trudno... :D


no thx... chyba w nocy zrobie wyskok z tymi co paczki nie dostali i napadniemy w nocy ML:P
moze zaczna rzucac naszymi paczkami:D jak tak pojdzie to wszystko bedzie dobrze;p


Jestem za - ODDZIAŁ! PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO WYMARSZU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 20:03, Polosss napisał:

Z tego wszystkiego jutro usadowie się z MG42 pod siedzibą ML i będę walił do każdego kogo zobaczę:)


Zostaw paru dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niemogę! Piszę, że próba dostarczenia przesyłki nieudana! O 18:14! Piszę, że nb demoofonu! Nikt nie dzwonił! GHRR. Jeste wściekły na Masterlink. W tej sytuacji nawet Poczta Polska dałaby sobie radę. Teraz nie wiem kiedy dostanę! Niee, ta niekompetencja jest niesamowita!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze no ja nie mogeeee
nie dostalem jeszcze paczki :((((

Lp.

Nazwisko Data Godzina Opis Stacja
1 strefa numer 5 27/09/2006 13:00:00 Przesyłka wchodząca do sortowni WAW
2 Przyjęcie linehaul 27/09/2006 01:22:35 Przesyłka wchodząca do sortowni WAW
3 Utworzenie kwitu importowego DPD 26/09/2006 18:25:59 Przesyłka odebrana przez kuriera WAW
4 Magazyn: przyjęcie od kur. 26/09/2006 17:27:10 Przesyłka wchodząca do sortowni WAW

jak mam to rozumiec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh no nie dokladnie o to mi chodzilo... Fakt faktem, ze bede gral, ale pomysl o tych co to tez sie slinia a paczki ani widu ani slychu... Swoja droga wspolczuje.

Cala ta edycja ma jedna wade (ale malutka). Kartonowy obwoluta (to z napisem "Games for windows") jest troszke za ciasna... Ledwo, ledwo sie miesci box na plytki z instrukcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 20:04, DonKluseczka napisał:

> Z tego wszystkiego jutro usadowie się z MG42 pod siedzibą ML i będę walił do każdego kogo
zobaczę:)

Zostaw paru dla mnie :)


Jasna sprawa:) weźmiemy ich w ogień krzyżowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 20:03, Polosss napisał:

Z tego wszystkiego jutro usadowie się z MG42 pod siedzibą ML i będę walił do każdego kogo zobaczę:)


Hmmm to chodzcie zrobimy zrzute na Shermana tego z Buldozerem ( chyba crocodile:P) i se wjedziemy po dzentelmensku...:D co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 20:06, Biohazardus napisał:

> Z tego wszystkiego jutro usadowie się z MG42 pod siedzibą ML i będę walił do każdego kogo
zobaczę:)

Hmmm to chodzcie zrobimy zrzute na Shermana tego z Buldozerem ( chyba crocodile:P) i se wjedziemy
po dzentelmensku...:D co Wy na to?


Hmm.. nienajgorszy pomysł.. jeszcze możemy ich nawet przysmażyc :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.09.2006 o 20:05, metal_man napisał:

Cala ta edycja ma jedna wade (ale malutka). Kartonowy obwoluta (to z napisem "Games for windows")
jest troszke za ciasna... Ledwo, ledwo sie miesci box na plytki z instrukcja.

Prawda... męczyłem się z pare minut zanim wyciągnąłem... bałem się że rozwale pudełko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LoL :), kombinatorzy :D
Jutro każe matce siedzieć na dupie w domu, i ma czekać aż przyjedzie kurier... Bo dzisiaj akurat wyszła dzisiaj 10 min przed przyjazdem kuriera.... Świecie, nie nawiedze Cie ;P
A tak btw. mam rozumieć, że paczke dostane jutro koło tej samej godziny, czy znowu wielka niewiadoma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować