Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Specjalna Company of Heroes: Kompania Braci – tylko na gram.pl!

987 postów w tym temacie

Dnia 27.09.2006 o 22:28, DonKluseczka napisał:

@ Darkstar181 I widzisz, nie działają poki co ;p

Ale to nie o to chodziło... nie działają, bo jeszcze nie są aktywne...
A ty się pytałes o zupełnie inną rzecz, o to czy będą problemy z patchowaniem gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mając zestaw w swoich łapkach, mogę powiedzieć, że wszystko jest cacy :D Chociaż przewodnik "Jak przeżyć wojnę" zastąpił "Kamuflaż...", trochę cienki, ale to szczegół.
Gierkę już nadgryzłem, a jutro mam zamiar wgryźdź się na poważnie ^^ Już podobają mi się te rysowane wstawki filmowe.

Skrzyneczka też ma klimacik, prosto z poligonu, bo nawet trawa została w środku ^^ A ten aromat. Mogłbym się nim delektować :P Chyba dobrze sprawdzałaby się do noszenia drugiego śniadania :P

I jeszcze zdjątko (znajdź różnice ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest naprawdę rewelacyjna. Jeszcze żebym tylko miał sprzęcior, który to wszystko udźwignie z najlepszymi bajerami :)

Miałbym jedno ale, odnośnie tłumaczenia. Czy ktoś mógłby wypuścić łatkę, żeby nie było napisane "6 czerwiec"? O ile wiem to czerwiec jest tylko jeden w roku, także powinno być "6 czerwca" - byłbym dźwięczny, bo bardzo mnie to drażni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 09:57, m1szer napisał:

Bez przesady. Drazniace to by bylo 6 "czerfca" ;).

No to już by było w ogóle przegięcie na maksa. Ale mimo wszystko od tak dobrej firmy jak CDP oczekuję bardzo dobrej polonizacji (mimo że ta w przypadku CoH była robiona na zlecenie przez biuro tłumaczeń ALBION)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 22:51, Mr.Sexy napisał:

Wow edycja naprawde swietna dopiero ja odpakowałem bo wlasnie do domu wrocile.
mam pytanie dlaczego jak zarejestrowałem COH to nie pokazała sie na koncie a dostałem wPLNy?

gra powinna już wyświetlać się na Waszych kontach gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 11:48, Destro napisał:

> Wow edycja naprawde swietna dopiero ja odpakowałem bo wlasnie do domu wrocile.
> mam pytanie dlaczego jak zarejestrowałem COH to nie pokazała sie na koncie a dostałem
wPLNy?
gra powinna już wyświetlać się na Waszych kontach gram.pl.


Juz jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:)
Kolejny dzień batalii o skrzynkę. Zadzwoniłem do ML i kurier ma mi dostarczyć paczkę do roboty:0 co ciekawe na stronie ML jest napisane, że kurier odebrał paczkę z magazynu dzisiaj o 13:16 a na moim zegarku jest 11:49:)))))) cholera przenoszą się chyba w czasie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 11:49, Polosss napisał:

Witam wszystkich:)
Kolejny dzień batalii o skrzynkę. Zadzwoniłem do ML i kurier ma mi dostarczyć paczkę do roboty:0
co ciekawe na stronie ML jest napisane, że kurier odebrał paczkę z magazynu dzisiaj o 13:16
a na moim zegarku jest 11:49:)))))) cholera przenoszą się chyba w czasie:D


Oni w ML doświadczają załamania czasoprzestrzeni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 11:56, drapichrust7 napisał:

Podobno instrukcja do gry jest haniebnie cienka. Niech ktoś ze szczęśliwców posiadających już
grę wypowie się w tej sprawie.



36 stron w tym 15 to opisy jednostek ,a 9 to autorzy epilepsja i takie tam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 11:56, drapichrust7 napisał:

Podobno instrukcja do gry jest haniebnie cienka. Niech ktoś ze szczęśliwców posiadających już
grę wypowie się w tej sprawie.


Nie jest gruba, a wiadomosci w niej tyle by podczas instalacji gry dowiedziec sie podstaw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak najlepsza jest tak ksiazeczka o kamuflazu :-D 4 strony. W sumie to na miana ksiazeczki nie zasługoje tylko broszurki juz bardziej wypasiony jest katalog produktow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogłaszam wszem i wobec, że nasze klucze już działają. Właśnie siedzę na Relic Online, zapraszam wszystkich elitarnych, resztę jutro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować