Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Specjalna Company of Heroes: Kompania Braci – tylko na gram.pl!

987 postów w tym temacie

powiem jedno ale dokladnie i wyraznie D-O-S-Z-Ł-O :D Po telefonie do firmy umowilem sie na jutro. Tymczasem paczka doszla dzis :D :D :D Skrzynka swietna - bede tam nosil papu na uczelnie chyba ;P Mi z srodka nic sie nie wysypala i nic nie wylalo. Teraz przystepuje do instalki :D


Aha Wam tez po zarejestrowaniu gry, nie wyskoczyla na spisie gier zarejestrowanych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 18:46, Luk1540 napisał:

Moje doszło gdzieś koło 15, a w środku miałem bonusa pod postacią kawałków z pola bitwy( listek
i coś tam jeszcze)


A ja cały czas czekam:( miałem nadzieję, że jak wróce z roboty to odrazu install a tu klapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba dzis se nie pogram... ide kopac w ogrodku moze znajde jakas powojenna skrzynke albo mine:p dlatego jakos nie przepadam za Masterlinkiem... z nimi zawsze to samo ale coz:) czekalem dlugo wytrzymam jeszcze to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, ze watpliwosci co do fabuly zaczynaja sie rozwiewac. W demku byly 2 misje wyrwabne z calosci i dlatego mnie to tak bardzo zdziwilo. Gra ogolnie swietna :) Plaza Omaha zdobyta a w domu zaczynam sie porozumiewac na zasadzie Thunder... Flash... ;) ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no paczuszka doszła ;D tzn. juz z 2 godzinki temu ale wiecie ;P wpierw trzeba było odpalić :] ogólnie super extra mega jazda i takie tam. nie ma co gadać gra wymiata ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się denerwuje bo nadal paczki nie ma! Czy CDP mógłby mi odpowiedzieć jakoś (chociaż do złych drzwi pukam) czy w ogóle dostanę dzisiaj paczke? Bo martwię się, że nigdy nie dojdzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli paczka zostala wyslana to CDP nie ma juz z tym nic wspolnego. Zostaje jedynie sprawdzic numer przesylki (listu przewozowego), sprawdzic status przesylki i ewentualnie zadzwonic do firmy przewozowej z pytaniem kiedy pojawi sie kurier.

PS. Mi ostatnio kierownica do kompa przyszla o 21:15...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 19:39, Piotrek K. napisał:

Jesli paczka zostala wyslana to CDP nie ma juz z tym nic wspolnego. Zostaje jedynie sprawdzic
numer przesylki (listu przewozowego), sprawdzic status przesylki i ewentualnie zadzwonic do
firmy przewozowej z pytaniem kiedy pojawi sie kurier.

PS. Mi ostatnio kierownica do kompa przyszla o 21:15...

Wiem, że od złych drzwi pukam, już to nadmieniłem. Masterlink dostarcza chyba tylko do 20:00, status wysyłki to wysłana od 9:28 :/ Ehh, pozostaje mi czekać niecierpliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 19:41, Budyn napisał:

> Jesli paczka zostala wyslana to CDP nie ma juz z tym nic wspolnego. Zostaje jedynie sprawdzic

> numer przesylki (listu przewozowego), sprawdzic status przesylki i ewentualnie zadzwonic
do
> firmy przewozowej z pytaniem kiedy pojawi sie kurier.
>
> PS. Mi ostatnio kierownica do kompa przyszla o 21:15...
Wiem, że od złych drzwi pukam, już to nadmieniłem. Masterlink dostarcza chyba tylko do 20:00,
status wysyłki to wysłana od 9:28 :/ Ehh, pozostaje mi czekać niecierpliwie


Mam to samo:( zadzwoniłem do ML i powiedzili, że skoro kurie odebrał z sortowni to paczka musi dzisiaj przyjść. Mam nadzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 19:47, drapichrust7 napisał:

Właśnie rozmawiałem z Masterlinkiem. Paczkę dostanę dopiero jutro. Masz ci los...



Wecie na stronie ML widnieje ze moja paczka jeszcze sobie jest w Warszawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 19:47, drapichrust7 napisał:

Właśnie rozmawiałem z Masterlinkiem. Paczkę dostanę dopiero jutro. Masz ci los...


Nrmalniejaja sobie robią :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować