Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Specjalna Company of Heroes: Kompania Braci – tylko na gram.pl!

987 postów w tym temacie

No nie :/ Dzwoniłem do nich, a ci mówią że jeszcze przesyłka do Rzeszowa nie dotarła (do mnie jest jeszcze dodatkowe 50 km). Masterlink rządzi po prostu :/ Czemu GRAM.PL nie korzysta z usług DHL, u nich przynajmniej zawsze paczka jest na czas (co przy ML nigdy się nie zdarza) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG ale w tej skrzynce syf :) Dobrze, że gra dobrze owinięta folią była.

Powinna być w sprzedaży opcja o 2zł droższa z umytą skrzynką :D, bo narazie to nie da się tego postawić na półce coś z niej wycieka .... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 14:59, Matimmatim napisał:

Mam pytanie czy jest ktoś z was który mieszka w Opolu a już dostał przesyłke?

Troszeczkę dziwne bo u mnie kurier z Opola był koło południa a miał jakieś 60 km do przejechania ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 15:44, Darkstar181 napisał:

Rejestrował już ktoś grę?

Ja co prawda po rejestracji dosałem wPLN, ale nie gra nie wyświetla mi się na moim koncie,
jakbym w ogóle nie rejestrował.


mam to samo

a teraz mala uwaga do CDP czy ta wkladka musi byc tak mala przeciez opakowanie + instrukcja w to ledwo w chodzi tak oszczedzacie na papierze ? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odeberłam moją skrzynię, brudna, odarta i zardzewiała, ale nic z niej nie cieknie :D
A tak a'' props, to chyba każdy z nas ma inną skrzynkę. Moja się trochę różni od tej Ali''ego G, oto zdjęcie(z komórki niestety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem właśnie do CDP i z tego co mówią, to albo europejskie serwery jeszcze nie działają (w końcu premiera za 2 dni ;), albo jeszcze nie dodali kluczy. A co do rejestracji na gram.pl, to mówił koleś zebyście mailami ich zasypali na adres bodajże rejestracja@gram.pl, szukajcie a znajdziecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech moja paczka została wydana kurierowi o 9:47, a mieszkam tylko 10 km od Wwa :/, ech jeśli tyle ludu z wuwua to zamówiło, to nie mam co liczyć na szybką dostawe, bo zanim ten kurier to wszystko ogarnie, pfff...
http://companyofheroes.filefront.com/ niby jest tutaj napisane, że już jakis patch 1.2 jest, ale to i tak chyba do wersji U.S.A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 16:07, Ali G napisał:

> A w jakiej wersji jest gra?

1.0 bo raczej zadnych patchy nie bylo ;]


Jakiś tam patch (wersja 1.20) krążył po sieci, ale to może do dema... nie wiem.
Ale skoro i tak nie można grać po sieci, to nie ma na razie znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 16:10, Ferris03 napisał:

Ech moja paczka została wydana kurierowi o 9:47, a mieszkam tylko 10 km od Wwa :/, ech jeśli
tyle ludu z wuwua to zamówiło, to nie mam co liczyć na szybką dostawe, bo zanim ten kurier
to wszystko ogarnie, pfff...


Ja też mieszkam pod Warszawą i u mnie jeszcze nie było. Także nie łam się.
Tak jak mówiłem wcześniej, ostatnio kurier był u mnie około 19-tej.
Mi to w sumie rybka i tak dopiero z pracy wychodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurier przywiozl "amunicje" 2h temu. Akurat gram w WoW,ale jak tylko skoncze to zabieram sie za CoH. Cudne wydanie, naprawde gratulacje dla CDP za pomysl. Az sie chce kupowac oryginaly, prawda? :D
Niestety mam taki sam problem z rejestracja. Gra nie pokazuje sie w wykazie gier zarejestrowanych i nie jestem pewien, czy policzylo mi WP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować