Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Specjalna Company of Heroes: Kompania Braci – tylko na gram.pl!

987 postów w tym temacie

Ja mam taką tylko informację:
Lp.
Nazwisko Data Godzina Opis Stacja
1 Utworzenie kwitu importowego DPD 26/09/2006 18:26:15 Przesyłka odebrana przez kuriera WAW

A później już paczka gdzieś zaginęła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze naloty dywanowe w siedzibie ML zalatwilby sprawe... skrzynki po ammo powinno to wytrzymac:D bedziemy chodzic po placy boju i szukac skrzynek:D jak Bohaterowie:D Company of Kuriers nowa gra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 20:12, Biohazardus napisał:

Mysle ze naloty dywanowe w siedzibie ML zalatwilby sprawe... skrzynki po ammo powinno to wytrzymac:D
bedziemy chodzic po placy boju i szukac skrzynek:D jak Bohaterowie:D Company of Kuriers nowa
gra:D


lol ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma może ktoś składaną haubice 150mm, bo chętnie bym jej użył do posłania ML''owi listu z moim niezadowoleniem z całej tej sytuacji:) Myślę, że taka przesyłka szybko by do nich dotarła:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 20:14, Polosss napisał:

Panowie ma może ktoś składaną haubice 150mm, bo chętnie bym jej użył do posłania ML''owi listu
z moim niezadowoleniem z całej tej sytuacji:) Myślę, że taka przesyłka szybko by do nich dotarła:))))


a moze byc golab pocztowy? bedzie szybszy niz ML:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 20:16, Biohazardus napisał:

> Panowie ma może ktoś składaną haubice 150mm, bo chętnie bym jej użył do posłania ML''owi
listu
> z moim niezadowoleniem z całej tej sytuacji:) Myślę, że taka przesyłka szybko by do nich
dotarła:))))

a moze byc golab pocztowy? bedzie szybszy niz ML:P

może:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzwonił, ktoś z tych co nie dostali paczki do Masterlinka, w celu wyjaśnienia, lub kiedy będą?
A tak btw. Polosss, znasz może gościa pod pseudonimem MaG, bo mi sie wydaje ,że raz z tobą gdzieś grałem i z wyżej wymienonym Mag''iem w cod :), ale to tylko domysły i spekulacjie. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam,

jesli mozna, to delikatnie sugeruje wszystkim, ktorzy nie otrzymali przesylek w dniu dzisiejszym np. z powodu nieobecnosci w domu, indywidualnie (telefonicznie najlepiej) skontaktowanie sie z wlasciwym oddzialem firmy kurierskiej i umowienie sie na odbior w dogodnej godzinie.

bo bierne oczekiwanie na kuriera zazwyczaj tylko podnosi poziom cisnienia krwi.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 20:39, Tuddrussel napisał:

witam,

jesli mozna, to delikatnie sugeruje wszystkim, ktorzy nie otrzymali przesylek w dniu dzisiejszym
np. z powodu nieobecnosci w domu, indywidualnie (telefonicznie najlepiej) skontaktowanie sie
z wlasciwym oddzialem firmy kurierskiej i umowienie sie na odbior w dogodnej godzinie.

bo bierne oczekiwanie na kuriera zazwyczaj tylko podnosi poziom cisnienia krwi.. :)


Dokładnie - ja tak właśnie zrobiłem. Umówiłem się jutro na 18-tą. Co wcale nie znaczy, że kurier mnie nawiedzi, może równie dobrze, tak jak dziś "nie zdążć" dostarczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Przepraszam,wiadomo dlaczego gra po rejestracji na gram.pl nie pojawia się na koncie?

Myślałem że tylko ja miałem taki błąd,podczas gdy pojawia się on praktycznie u każdego kto dostał dzisiaj Edycje Specjalną gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 20:42, drapichrust7 napisał:

Dokładnie - ja tak właśnie zrobiłem. Umówiłem się jutro na 18-tą. Co wcale nie znaczy, że kurier
mnie nawiedzi, może równie dobrze, tak jak dziś "nie zdążć" dostarczyć.


nie no - co to znaczy "nie zdazy"??
moze miec przypadek losowy ;) - ale swiadome stwierdzenie, to juz odpada, w takim przypadku
zdecydowanie prosimy dodatkowo o kontakt z Kaska z DOKa - bedziemy interweniowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 20:46, Darkstar181 napisał:

>
Przepraszam,wiadomo dlaczego gra po rejestracji na gram.pl nie pojawia się na koncie?

wkrotce sie pojawi, zapewne jutro lub w dniu premiery, ale z wPLNami jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować