Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

StarCraft

1087 postów w tym temacie

Mi sie tak WCG spodobalo, ze za kilka dni kupuje Starcrafta i gram, gram i gram :D
Moze jakas promocja na Antologie Blizzarda sie szykuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.09.2006 o 19:30, Hitmanu napisał:

A teraz zagadka; We''re in the pipe, five by five- Wie ktoś czyj to dialog?


O ile mnie pamięć nie myli to dropshipy takie dźwięki wydają. Mam nadzieje że nie powiedziałem teraz czegoś głupiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bobo, ja bym na to nie liczył :P Od jakichś 3lat stała cena 49,90 no ale wiesz, można też grać na Mini Sc ;> Ale o tym ciii... Jak chcesz link to pisz na moje gg, masz je posta niżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 19:48, Pirek5 napisał:


> A teraz zagadka; We''re in the pipe, five by five- Wie ktoś czyj to dialog?

O ile mnie pamięć nie myli to dropshipy takie dźwięki wydają. Mam nadzieje że nie powiedziałem
teraz czegoś głupiego :)

Tak jest ! Wygrywasz czapeczke z logiem McDonalds, do odebrania w najbliższym fast-foodzie o tej nazwie, gratulujemy ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.09.2006 o 19:50, Hitmanu napisał:

Tak jest ! Wygrywasz czapeczke z logiem McDonalds, do odebrania w najbliższym fast-foodzie
o tej nazwie, gratulujemy ;p.


Jeeest, jestem boski, marzyłem o tym całe życie, to spełnieni moich najskrytszych marzeń. Dziękuje, chlip, chlip, kurde troche się wzruszylem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 19:37, Bobo napisał:

Moze jakas promocja na Antologie Blizzarda sie szykuje?


Możesz na Allegro poszukać samego SC+BW, ale trzeba BARDZO uważać, co się kupuje. CD-Key musi także bezproblemowo zmienić właściciela ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 19:30, Hitmanu napisał:


Ooo świetnie. Powinno pomóc. Na koniec mało pytanko: czy te nakładki są akceptowane przez Blizzard, tzn nie grozi ban z jasnego nieba?

Dnia 11.09.2006 o 19:30, Hitmanu napisał:

A teraz zagadka; We''re in the pipe, five by five- Wie ktoś czyj to dialog?


Nie mogłeś poczekać na mnie z tym konkursem? Speeche znam prawie na pamięć, a tu ktoś mi czapeczkę zabiera sprzed nosa ;)

I dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matteos- Po pierwsze, dostanie bana od Blizzarda jest tak samo prawdopodobne jak to że Blizz wyda patcha który naprawi imbe z > p :D Czyli jest to niemożliwe nawet jakbyś z mineral hackiem grał.
Ten program jest używany przez każdego szanującego się gracza, łącznie z europejską elitą więć nie ma mowy żeby Blizzard robił z tego powodu jakiekolwiek problemy (choćby dlatego że ten launcher jest konieczny do grania na WGT z którego Blizzard będzie mieć kase ;>) // Zergowskie speeche też znasz ?:D // Widzialem duzo ogłoszeń osób które sprzedawały same CD-Keye za 10zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 14:57, Hitmanu napisał:

Matteos- Po pierwsze, dostanie bana od Blizzarda jest tak samo prawdopodobne jak to że Blizz
wyda patcha który naprawi imbe z > p :D Czyli jest to niemożliwe nawet jakbyś z mineral
hackiem grał.


Właśnie poszperałem gdzie trzeba i rzeczywiście bardzo popularna wtyczka.

Dnia 12.09.2006 o 14:57, Hitmanu napisał:

choćby dlatego że ten launcher jest konieczny do grania na WGT z którego Blizzard będzie mieć kase ;>)


Koronny argument ;]

Dnia 12.09.2006 o 14:57, Hitmanu napisał:

Zergowskie speeche też znasz ?:D


Ze słabym akcentem, ale ujdzie w tłoku ;D Co prawda jak spotkam jakiegoś Zerga to i tak się z nim nie dogadam, ale gdy 3 sekundy przed rozszarpaniem coś usłyszę, to będę wiedział, co mnie zjadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://bwchart.teamliquid.net/ - Kolejny fajny program, analizer replayów, pokazuje jaki miałeś apm, jakie jednostki i budynki były w użyciu itp itd. To osobny program, po zapisaniu replaya włącz BWcharta i załaduj repa.
Ściągnij w Downloads bwchart.zip (1.03G) tylko nie pomyl bo drugi jest do w3 ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pingwinek działa pełną parą. Zapewne po pewnym czasie już zupełnie zapomnę, co nie było w Starcrafcie od początku. Znakomite uzupełnienie tej gry. A BWCharta znam, czasami używam do podziwiania, jak niskie mam APM ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 06:15, Hitmanu napisał:

Matteos a jakie apm masz ? Ja mam 350++ ;)


Powiedzmy, że takie APM to mają wszyscy w grach, w których uczestniczę. Po zsumowaniu rzecz jasna x)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie łam się, rok temu zaczynałem przygode z Sc na fastach z 45 apm a teraz 350apm i Liga Mistrzów ;> Wiesz, to bardziej zalezy od nastawienia niż od własciwej szybkosci ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 15:27, Hitmanu napisał:

Nie łam się, rok temu zaczynałem przygode z Sc na fastach z 45 apm a teraz 350apm i Liga Mistrzów
;> Wiesz, to bardziej zalezy od nastawienia niż od własciwej szybkosci ręki.


Ależ ja się wcale nie łamię. Stwierdzam fakt i mam pełną świadomość, że dużo lepszych umiejętności w osiągalnej przyszłości mieć nie będę. Gram sobie od czasu do czasu, dla czystej przyjemności. Lubię popatrzeć na zmagania lepszych graczy, ale nie mam zamiaru im dorównywać. Czasami build ulepszę, strategię poprawię. Nic zobowiązującego. Mam ważniejsze rzeczy do roboty niż korekta systemu manualnego. Może na emeryturze, pomarszczonymi dłońmi, osiągnę z nudów lepsze APM ;] Ale kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 19:37, Bobo napisał:

Mi sie tak WCG spodobalo, ze za kilka dni kupuje Starcrafta i gram, gram i gram :D
Moze jakas promocja na Antologie Blizzarda sie szykuje?



Pytanie mam.
Czy ktos wie jak dodac orginalny serwer bnet do stara. Nie mam tego serwera na liscie serwerow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 14:46, szopi49 napisał:

> Mi sie tak WCG spodobalo, ze za kilka dni kupuje Starcrafta i gram, gram i gram :D
> Moze jakas promocja na Antologie Blizzarda sie szykuje?


Pytanie mam.
Czy ktos wie jak dodac orginalny serwer bnet do stara. Nie mam tego serwera na liscie serwerow


? Nie rozumiem pytania :p Co to znaczy orginalny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 14:58, Hitmanu napisał:

> > Mi sie tak WCG spodobalo, ze za kilka dni kupuje Starcrafta i gram, gram i gram :D

> > Moze jakas promocja na Antologie Blizzarda sie szykuje?
>
>
> Pytanie mam.
> Czy ktos wie jak dodac orginalny serwer bnet do stara. Nie mam tego serwera na liscie
serwerow
>

? Nie rozumiem pytania :p Co to znaczy orginalny ?


Po zainstalowaniu starcrafta masz do wyboru serwery: US EAST, US WEST asia, eropa i bnet
Ja mam wszystkie z wyjatkiem bnet. Kiedy jak nie mialem jeszcze orginala to gralem na netcrafcie z przerobionym wpisame do rejestru. Po odinstalowaniu stara i ponownym zainstalowaniu z orginalnym kluczem mam te same serwery co przedtem. Dlatego sie pytam jak dodac orginalny serwer bnet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować