Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

StarCraft

1087 postów w tym temacie

Dnia 07.09.2006 o 12:43, Matteos napisał:

> witam poszukuje mapy do multi gdzie ma sie baze na poczatek jednego bohatera i którego
siee
> ulepsza

Chodzi o mapy udające action RPG? Tutaj jest tego sporo:
http://starcraft.org/maps/scums/MultiplayerUMS/MultiplayerRPG

Ho,ho :D Mamy na forum prawdziwego fana Starcrafta ;) . Nawet awatar ma Starcraftowy :)
PS. Czy twój awatar to nie przypadkiem król Protossów ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 21:11, Grzyb8 napisał:

Ho,ho :D Mamy na forum prawdziwego fana Starcrafta ;)


Może za dużo powiedziane, po prostu ta gra mi się spodobała. Nie szaleję za nią, nie tapetuję sobie pokoju roznegliżowanymi Zergami, nie zaczynam dnia od uroczystego uruchomienia gry. No i nie jestem Koreańczykiem ;] Jeśli sugerowałeś się linkiem, to nie grałem w te wszystkie RPG :)

Dnia 08.09.2006 o 21:11, Grzyb8 napisał:

Nawet awatar ma Starcraftowy :)


A tu akurat prawda. Blizzard tworzy bardzo wyrazistych bohaterów, idealnych na awatary.

Dnia 08.09.2006 o 21:11, Grzyb8 napisał:

PS. Czy twój awatar to nie przypadkiem król Protossów ??


Nie bardzo :) Pomijając to, że Protosi nie mają monarchii, tylko Radę (zaczynam pisać jak fan ;]). Na awatarze Aldaris, Judicator. Chcesz wiedzieć więcej, czytaj tutaj: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=9886&pid=155


I na koniec ciekawostka wprowadzająca tzw. element antyspamowy, czyli coś na temat. Zobaczcie, kiedy powstała ta firma i jak się nazywa. Jeśli dodamy, że założyli ją młodzi informatycy, to wychodzi baaaardzo ciekawy zbieg okoliczności.
http://www.protoss.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 21:58, Matteos napisał:

> Ho,ho :D Mamy na forum prawdziwego fana Starcrafta ;)

Może za dużo powiedziane, po prostu ta gra mi się spodobała. Nie szaleję za nią, nie tapetuję
sobie pokoju roznegliżowanymi Zergami, nie zaczynam dnia od uroczystego uruchomienia gry. No
i nie jestem Koreańczykiem ;] Jeśli sugerowałeś się linkiem, to nie grałem w te wszystkie RPG
:)

> Nawet awatar ma Starcraftowy :)

A tu akurat prawda. Blizzard tworzy bardzo wyrazistych bohaterów, idealnych na awatary.

> PS. Czy twój awatar to nie przypadkiem król Protossów ??

Nie bardzo :) Pomijając to, że Protosi nie mają monarchii, tylko Radę (zaczynam pisać jak fan
;]). Na awatarze Aldaris, Judicator. Chcesz wiedzieć więcej, czytaj tutaj: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=9886&pid=155

Przecierz jesteś fanem tej gry ;D

Dnia 08.09.2006 o 21:58, Matteos napisał:



I na koniec ciekawostka wprowadzająca tzw. element antyspamowy, czyli coś na temat. Zobaczcie,
kiedy powstała ta firma i jak się nazywa. Jeśli dodamy, że założyli ją młodzi informatycy,
to wychodzi baaaardzo ciekawy zbieg okoliczności.
http://www.protoss.pl

Ja też bardzo lubie tę gre :) Jest to prawdziwy klasyk. Pozdro Matteos !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeciez to morda Nexusa, nie żaden wojownik xD j/k ;p
Apropos Starcrafta- Dziś jest polski finał WCG (w tym Starcraft).
Relacji z WCG mozna posłuchać tutaj: http://www.exradio.pl/ (prawy górny róg/play/3server) w winampie.
Z polski na WCG pojedzie tylko jedna osoba (Polska wykupiła tylko jeden slot mimo iż jesteśmy najlepszym narodem grającym w SC poza Koreańcami co jest poprostu żałosne). Zawodnicy to:
Artur ''Blackman'' Michalak Zerg (mój faworyt, drugie miejsce światowe WCG 2002)
Dominik ''Slider'' Rogacki Protoss
Kamil ''Fosken'' Sierocki Zerg
Krzysztof ''Draco'' Nalepka Protoss (Zdobył licencje ProGamera, poleciał do Korei, zarabia grając w SC, faworyt)
Krzysztof ''Hullah'' Sazon Zerg
Maciej ''Raven'' Polak Terran (jedyny Terran, dlatego mu kibicuje x))
Piotr ''Mistrz'' Jaworski Protoss
Rafał ''ParanOid'' Kontowicz Zerg

Jak widzicie przewaga Zergów i Protossów, walka będzie zacięta. Zwycięzca leci do Włoch na światowe finały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę,pomóżcie mi.
Mam problem ze StarCraftem.Polega on na tym,że nie podczas gry na BN nie ściąga mi map albo czasami wywala się do systemu.Może ma to związek z najnowszym patchem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym wywalaniem się do systemu niekoniecznie musi być jakiś bug - może ktoś z grających z Tobą używa hacka powodującego wywalanie się gry do Windowsa (jak Ci się zawsze wywala po określonym czasie gry, np. 5 minutach albo nagle bez wyraźnego powodu zaczyna Ci lagować i dopiero się wywala, to na 99% to jest hack). Po prostu jeśli po określonym czasie, nie pamiętam dokładnie jakim, wyjdziesz z gry, to zaliczy Ci to jako przegraną. Więc pewni "przedsiębiorczy" osobnicy wymyślili sposób na darmowe zwycięstwa - wystarczy spowodować wysypanie się gry u innych graczy po określonym czasie i gra potraktuje to jako specjalne rozłączenie się (Tobie zaliczy porażkę a przeciwnikowi - zwycięstwo). Blizzard z tym walczy banując CD-Keye i konta, wydając kolejne patche, ale w sumie to i tak chyba niewiele pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

En taro adun :- )
Ściągłem sobie ostatnio moda do stara BloodyWar (krew nie wsiąka w ziemię) i nie mogę go zainstalować :- ( Próbowałem tak jak pisali na stronce, z której go mam ale nie działa. Wie ktoś może co z tym fantem zrobić?
Z góry dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet nie połączę się z grą.Czasami jak wybieram jakąś grę,to wtedy mi się gra wywala do systemu.I tu jest problem.Usuwałem jakiś plik z folderu gry,ale to chyba nic nie pomogło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 22:00, Feno napisał:

En taro adun :- )


Z małej litery?! Dann, podaj mi Młot Inkwizycji!

Dnia 09.09.2006 o 22:00, Feno napisał:

Ściągłem sobie ostatnio moda do stara BloodyWar (krew nie wsiąka w ziemię)


Ośmielasz się modyfikować oryginalnego SC? ;)

Dnia 09.09.2006 o 22:00, Feno napisał:

:- ( Próbowałem tak jak pisali na stronce, z której go mam ale nie działa. Wie ktoś może co
z tym fantem zrobić?


No to teraz na serio. Jak nazywa się ten mod i co to za strona? Nie bawię się w modyfikacje, ale może coś wypatrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 11:21, Matteos napisał:

Z małej litery?! Dann, podaj mi Młot Inkwizycji!


Tak! Gardzę waszym ludem, bowiem służę Królowej Ostrzy!

Dnia 10.09.2006 o 11:21, Matteos napisał:

Ośmielasz się modyfikować oryginalnego SC? ;)


Tylko troszkę i dla zabawy ;- )

Dnia 10.09.2006 o 11:21, Matteos napisał:

No to teraz na serio. Jak nazywa się ten mod i co to za strona? Nie bawię się w modyfikacje,
ale może coś wypatrzę.


http://www.starcraft.strategie.pl/index.php?pokaz=mody

Dzięki za chęci :- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 11:32, Feno napisał:

Tak! Gardzę waszym ludem, bowiem służę Królowej Ostrzy!


Kerrigan''s consort! Is this part of her twisted schemes?

Dnia 10.09.2006 o 11:32, Feno napisał:


Hmmm zastanawiający jest "Mody powinny współpracować ze wszystkimi wersjami gry". Ja bym zrobił tak: odinstalował SC, potem jeszcze raz zainstalować i nie nakładać patchy. Jeśli wtedy mod ruszy, to jest niekompatybilny z najnowszą wersją. Jeśli nie zadziała, to... Na razie nie będziemy martwić się na zapas. Jak komuś nie szkoda skalania Starcrafta modem, to może poeksperymentuje z tobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 14:56, Matteos napisał:

Kerrigan''s consort! Is this part of her twisted schemes?


Foolish Templar! Prepare your defences! I will come for you soon...

Dnia 10.09.2006 o 14:56, Matteos napisał:

Hmmm zastanawiający jest "Mody powinny współpracować ze wszystkimi wersjami gry". Ja
bym zrobił tak (...)


A, to lipa. Nie chce mi się bawić w to. Trudno. Zergi i tak pozostawiają za sobą hektolitry krwii ;- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 11:21, Hitmanu napisał:

Przeciez to morda Nexusa, nie żaden wojownik xD j/k ;p


Hehe, nie ma to jak trzeźwe spojrzenie ;)

Dnia 09.09.2006 o 11:21, Hitmanu napisał:

Relacji z WCG mozna posłuchać tutaj: http://www.exradio.pl/ (prawy górny róg/play/3server)
w winampie.


Nie słuchałem, ale podobno jakość była tragiczna.

Dnia 09.09.2006 o 11:21, Hitmanu napisał:

Jak widzicie przewaga Zergów i Protossów, walka będzie zacięta. Zwycięzca leci do Włoch na
światowe finały.


A teraz takie noobowe pytanie: jakie są zasady SC na WCG? XD Pytam, bo oglądam replaye i nie wiem, co się dzieje. Mój psioniczny zmysł podpowiada mi, że albo coś źle robię, albo to nie jest Melee ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matteos nie do konca rozumiem ocb :p Nie działają Ci repy ? Znaczy się po 5minutach nic się nie dzieje?
Rozwiń myśl dotyczącą zasad bo się pogubiłem. A co do relacji to fakt, jakośc nie za dobra ale gry finałowe komentował Blackman czyli best player ever ;p Taka mała rekompensata za jego słabą gre chyba ;d
Co do tego moda to też mi sie raczej bawić z tym nie chce ;x tak samo jak ze spolszczeniem do Sc. For the swarm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 14:03, Hitmanu napisał:

Matteos nie do konca rozumiem ocb :p


Gdyby ktoś mi zadał takie pytanie, też bym pewnie nie załapał ;)

Dnia 11.09.2006 o 14:03, Hitmanu napisał:

Nie działają Ci repy ? Znaczy się po 5minutach nic się nie dzieje?


Przewertowałem strony WCG i zobaczyłem, że rozgrywki są prowadzone w wersji 1.13f, a ja to próbuje odtworzyć z 1.14. Dlatego takie cuda się dzieją. Sam przyznasz, że ciekawie to wygląda, gdy Draco przez całą grę robi zbiórkę probów koło minerałów, a przeciwnik nic nie buduje, tylko magazynuje surowce aż do końca replaya ;) Można jakoś to obejść, ja wiem, przekonwertować to?

Dnia 11.09.2006 o 14:03, Hitmanu napisał:

For the swarm!


For Tassadar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matteos- Gry były grane na mapach przerobionych StarForgem i zawierają w sobie ''coś'' z czym sobie SC nie radzi sam, musisz sciągnąć PenguinPluga (Taki program).Zaraz podam Ci linka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, jestem.
http://www.bwprogrammers.com/modules.php?name=Downloads&d_op=viewdownloaddetails&lid=14
>Download Now<
Plik .rar, rozpakuj do folderu ze Starcraftem. I teraz Sc odpalaj tylko poprzez PP. Na pulpicie będziesz mieć ikonke wyglądającą jak globus. Zaznacz Brood War 1.14 i ustaw ściezke do sc (jeśli wymagane).
Ten plugin to zajebista sprawa, Zawiera NoCd, zapisywanie repów z textem, pokazuje APM live (akcje na sekunde), pokazuje kto ma a kto nie ma mapy i masa innych bajerów.
A co do repów to sciagnij je do folderu z mapami, odpal Sc przez Pplug i normalnie wczytaj repa. Będzie działać ;)
___
A co do tego że te mapy nie dziają to ja mam swoją teorie na ten temat czyli że Blizzard prowadzi swego rodzaju dywersje przeciw PGT (Bo są dwa konkurencyjne laddery PGT i WGT) a że Blizzard spiknął się z WGT to na PGT im zbytnio nie zależy ;o Dobra, to by było na tyle, jakby coś nie działało to pisz na GG 8687558 ale myśle że nie powinno być problemów ;x
A teraz zagadka; We''re in the pipe, five by five- Wie ktoś czyj to dialog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować