Zaloguj się, aby obserwować  
MonkOfWar

Pierwsze Urodziny gram.pl!

213 postów w tym temacie

Dnia 27.09.2006 o 06:41, MonkOfWar napisał:

Wiecie co... coś mi nie idzie z tym wierszem czy może raczej: rymowanką :) . Oj tak, weny mi
brakuje w dniach tych ostatnich.


Powiem Sol żeby Cie skarciła lub coś, to odrazu zaczniesz inaczej gadac :) Poza tym jak nie Ty to kto miałby ukladac "rymowanki" ? :P Zresztą mało osób ujawniło swoją kreatywnosc w tej sprawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 07:19, Modest-Vermin napisał:

Powiem Sol żeby Cie skarciła lub coś, to odrazu zaczniesz inaczej gadac :) Poza tym jak nie
Ty to kto miałby ukladac "rymowanki" ? :P Zresztą mało osób ujawniło swoją kreatywnosc w tej
sprawie ;)


Taa, aż się zaczerwieniłem ;P ! Heh, może założę Fundusz Emerytalny, skoro takie zaufanie się we mnie pokłada :) . Myśleć, myśleć, myśleć... AŁA! To bolało ;( !

Już biorę się do wymyślania, aaach! Straszna Sol, oj, oj... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 07:57, MonkOfWar napisał:

Już biorę się do wymyślania, aaach! Straszna Sol, oj, oj... :)

Czas najwyższy, bo od 3 tygodni temat ten jest napędzany w 99% pospolitym spamem. ;) Najlepiej, jakby najbardziej zainteresowani tematem spotkali się na konferencji GG albo via e-mail przedyskutowali propozycje jakichś fantów dla CDP. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 08:01, lurynowicz napisał:

Czas najwyższy, bo od 3 tygodni temat ten jest napędzany w 99% pospolitym spamem. ;) Najlepiej,
jakby najbardziej zainteresowani tematem spotkali się na konferencji GG albo via e-mail przedyskutowali
propozycje jakichś fantów dla CDP. ;)


Oj, czyżbym wyczuwał tu aluzję do siebie samego? Do mnie? Och, nie, to straszne! Przeca ja miałem wymyśleć coś ładnego, radosnego i przyjemnego! A jak mi się dostało, to będzie to, no nie wiem, elegia tudzieź tren?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 08:04, MonkOfWar napisał:

Oj, czyżbym wyczuwał tu aluzję do siebie samego? Do mnie?

Umm... Ymmm... Ehh... ;)

Dnia 27.09.2006 o 08:04, MonkOfWar napisał:

Och, nie, to straszne! Przeca ja miałem wymyśleć coś ładnego, radosnego i przyjemnego!

No to pozwól podpiąć do swojej aktywności umysłowej inne szare galaretki, których właścicielami są inni gramowicze (zainteresowani tematem - podkreślam;)).
>A jak mi się dostało, to będzie to, no

Dnia 27.09.2006 o 08:04, MonkOfWar napisał:

nie wiem, elegia tudzieź tren?!

Elegia? Daj spokój... Tren? Ja tam nie mam zamiaru nikogo uśmiercać, trenów nie będzie (chyba że TRON, ale to inna para kaloszy;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 08:04, MonkOfWar napisał:

Oj, czyżbym wyczuwał tu aluzję do siebie samego? Do mnie?

Umm... Yhhh... Emmm.... ;)
>Och, nie, to straszne! Przeca ja

Dnia 27.09.2006 o 08:04, MonkOfWar napisał:

miałem wymyśleć coś ładnego, radosnego i przyjemnego!

Więc pozwól podpiąć do swojej aktywności umysłowe inne szare galaretki, których właścicielami są gramowicze - podkreślam;) - zainteresowani tematem! Co dwie głowy to nie półgłówek! (czy jakoś tak...)
>A jak mi się dostało, to będzie to, no

Dnia 27.09.2006 o 08:04, MonkOfWar napisał:

nie wiem, elegia tudzieź tren?!

Trenów żadnych podobno ma nie być. Ja nie mam zamiaru nikogo uśmiercać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 21:30, MonkOfWar napisał:

6.10.2005 popełniono ten portal


Wortal.

Dnia 06.09.2006 o 21:30, MonkOfWar napisał:

odwiedzający go "nabijają" miesięcznie około 800.000 wejść...


A o ile tańsze by mogły być gry, gdyby żadnych wejść nie było ;-)

Dnia 06.09.2006 o 21:30, MonkOfWar napisał:

Co zaskoczyło (pozytywnie bądź negatywnie)


Poziom graczy, ich nieopisana głupota, "dyzlekcja" i przekonanie o nieopisanej własnej wszechwiedzy.

Dnia 06.09.2006 o 21:30, MonkOfWar napisał:

jakież straszliwe zdarzenie sprawiło, iż czas ten zmalał do jedynych trzech, ach?


Zmalał znacznie bardziej (prawdę mówiąc, nigdy zbytnio nie wzrósł). Są w sieci znacznie lepsze miejsca, z dłuższą tradycją. Np. pl.rec.gry.komputerowe[.klasyka].

Dnia 06.09.2006 o 21:30, MonkOfWar napisał:

Czy gram.pl zmieniło Wasz stosunek do świata, polityki, szympansów na drzewach i maluchów w
Nairobi?


Może w takim razie zamknąć Wyborczą, Rzepę czy der Dziennik, skoro gram.pl jest takie opiniotwórcze?

Dnia 06.09.2006 o 21:30, MonkOfWar napisał:

Czy dzięki obecności tego portalu poczuliście radość swojego życia


Swojego życia to może nie, ale chwilową zapewne tak. Wszakże kupiłem aż jedną grę w lokalnym sklepie. I tak spodziewałem się czegoś innego.

Dnia 06.09.2006 o 21:30, MonkOfWar napisał:

do reszty straciliście szacunek do ludzi?


O tak. Przynajmniej do typowych graczy.

Dnia 06.09.2006 o 21:30, MonkOfWar napisał:

Co Ekipa Gram.pl zrobiła
jak najlepiej albo w czym podpadła?


Newsami typu "będzie super śvista!", "wiśta wio już wczoraj!", "wizda rulez!". O extra klasyce/grze czy extremalnych tytuałach już nie mówiąc.

Dnia 06.09.2006 o 21:30, MonkOfWar napisał:

Z innej beczki: czy macie jakieś podejrzenia co do tego, czym uraczy nas CDP by świętować Urodziny
swego bachora ;)?


Wystarczy, że będzie adekwatna do sytuacji promocja w tutejszym sklepie. Po co marnować pieniądze na coś, co kosztuje więcej, a trafi do mniejszej liczby klientów (np. zloty itp.)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 08:10, lurynowicz napisał:

Przepraszam, rozwalił mi się Firefox i dwa posty wywaliło. Sorry. :(


A idź Ty, Pierwszy Spamerze Czwartej Rzeczypospolitej, my wszystko wiemy! ;P
A nawet żeś się nie przyznał, kogo Ty żeś chciał oskarżyć, ach! Toż ja zaraz do szkoły celem edukacji się wybieram, a z winy Twej będę teraz, uważasz, płakusiał dzień cały! ;)

Szczerze mówiąc, to planowałem zatrudnić tych niezainteresowanych tematem. No, ale skoro radzisz inaczej... :D

Hyhy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 22:16, SD4HJ napisał:

HAHAH mi sie wydaje czy urodziny gram.pl sa 6 pazdiernika? ja mam wtedy urodziny!


A ja mam imieniny :)). Nonono- Gratuluję- sklep się rozrasta, gry tanieją, a obsługa coraz lepsza :))
Oby wasz serwis trwał wieki. SLAVA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast jestem na gram.pl już od samego początku i naprawde bardzo jestem zadowolony z tego portalu , zarówno ze sklepu jaki i forum na którym też spędziłem troche czasu i spędzam nadal. :) Byle tak dalej...

P.S Zmieńcie dostawe kurierską , bo ten Masterlink to nie porozumienie jakieś , jak mi przywiozą GWN z opóźnieniem tygodniowym tak jak DII to udusze.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 11:02, smigolx napisał:

Mam nadzieje że w sklepiku internetwym trochę spadnie w dół a kiedy te urodziny ?


Ja z taką nadzieją wstrzymuję się na razie z jakimikolwiek zakupami w sklepie gram.pl a listę życzeń mam dłuuugą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 11:04, Klimos napisał:

> Mam nadzieje że w sklepiku internetwym trochę spadnie w dół a kiedy te urodziny ?

Ja z taką nadzieją wstrzymuję się na razie z jakimikolwiek zakupami w sklepie gram.pl a listę
życzeń mam dłuuugą ;)


ja bym chciał żeby była taka promocja każdy kto ma coś w liscie życzeń to cena troche spadnie ja bym chciał tak że bo trzymam już od dłurzszego czasu delta force extreme i żeby z 50 spadła na hmm 30 może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma być w listopadowej Extra Grze za 20 zł... Chyba, że chcesz opakowanie z edycji premierowej, będziesz musiał poczekać do listopada, pewnie wtedy stanieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 11:11, Arclight napisał:

Ma być w listopadowej Extra Grze za 20 zł... Chyba, że chcesz opakowanie z edycji premierowej,
będziesz musiał poczekać do listopada, pewnie wtedy stanieje.


z kąd to wiesz forum może coś innego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować