Zaloguj się, aby obserwować  
rogoz94

Minister Edukacji Narodowej - co sądzicie o jego pomysłach? [M]

3043 postów w tym temacie

Dnia 13.08.2007 o 01:25, shinian napisał:

Znalazłem piękną puente. Z listu otwartego R. Giertycha do mediów: "Odchodząc, pozostawiam
oświatę w trakcie pozytywnych zmian
" xD Dalszy komentarz nie jest potrzebny:)

hę! jakich pozytywnych zmian on sie trzymał czyżby wprowadzenie mundurków i akcji zero tolerancji. Gdzie te zmiany?! ja sie ciesze że teraz ide do liceum przynajmniej mnie ominie umundurowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 12:32, Budo napisał:

> U nas ludzie w klasie chcieli się zebrać na worki pokutne:) Był jeszcze pomysł przyjścia
w
> piżamach. Czekam na dalsze inicjatywy przewodniczącej:)

To macie kreatywnych przewodniczących, dobrze że jeszcze sie ludzie w szkołach potrafią z tego
śmiać :D

Śmiać :) dobrze że nie płakać. Jestem ciekaw jak wyglada syn giertcha jakoś go nigdy nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Syn Giertycha, cóż ja coś takiego znalazłem na stronie Macieja Giertycha przed wyborami na prezydenta:
Rodzina: Żona Coś Tam, Syn Roman i czworo innych...
Nie jestem pewien dwóch rzeczy ilości dzieci i imienia żony ale tak naprawdę było...

Mundurki: Też jestem licealistom i mogłem mieć mundurki ale w ankiecie wyszło że nie. Mundurki że na przykład marynarka i jakieś drugie spodnie albo długa spódniczka to jestem za. Wiem że czasami popatrzenia na wystający tyłeczek jakiejś dziewczynki z przykrótkich spodenek czy mini jest miłe ale po jakimś czasie chce się rzygać...

Pan były Minister i Premier Roman nie zrobił w edukacji NIC DOBREGO. Zero Tolerancji to jakiś żart może promuje zero agresji wobec innych uczniów ale też brak ogólnie rzecz ujmując zero tolerancji dla gejów, innych ras, żydów itd...

Roman zrobił, przepraszam za zwrot, BURDEL... I teraz następny Edukator musi od syfić to co on narobił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.08.2007 o 09:22, St Death napisał:

Roman zrobił, przepraszam za zwrot, BURDEL... I teraz następny Edukator musi od syfić to co
on narobił...


miejmy nadzieje ze ten minister nie bedzie dalej wprowadzal tych pomylonych pomyslow romana g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe tak Romana nie ma można odedchnąć z ulga - ale nie wszystko jeszcze jest pewne to prawda jest nowy minister ale znając KAczyńskiego może niedługo być kolejny minister .

A mundurki to ja wam powiem że dziewczyny będą płakać - już widziałem je...... okropeiństwo założe się o swój komp że każda będzie coś dodawała do swego uniformu ( jakieś ozdóbki ) byle się wyróznić bo to nie w guście dziewczyn by wszystkie tak samo wyglądały .

Chyba temat niedługo wogle opustoszeje - bo stracił swoją ideologie nie ma Romana na stołku nie ma po co gadać na jego temat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeglądam nową listę lektur i - niespodzianka.
Dzieci w klasach IV-VI podstawówki będą czytały "Władcę Pierścieni";)

Dzięki, Giertych.


PS. Trylogię WP przeczytałem już mniej więcej w tym wieku z wielkim zapałem, ale obawiam się, że niektóre dzieci mogą mieć z tymi trzema tomiskami problemy... Ale dobra, jak już mają czytać Pottera, to już lepszy jest Władca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 17:53, Ranthar napisał:

Właśnie przeglądam nową listę lektur i - niespodzianka.
Dzieci w klasach IV-VI podstawówki będą czytały "Władcę Pierścieni";)

Dzięki, Giertych.


PS. Trylogię WP przeczytałem już mniej więcej w tym wieku z wielkim zapałem, ale obawiam się,
że niektóre dzieci mogą mieć z tymi trzema tomiskami problemy... Ale dobra, jak już mają czytać
Pottera, to już lepszy jest Władca;)

Nie ja wolal bym to w 3 gim. zamiast niektorych lektur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 17:53, Ranthar napisał:

Właśnie przeglądam nową listę lektur i - niespodzianka.
Dzieci w klasach IV-VI podstawówki będą czytały "Władcę Pierścieni";)

Dzięki, Giertych.


PS. Trylogię WP przeczytałem już mniej więcej w tym wieku z wielkim zapałem, ale obawiam się,
że niektóre dzieci mogą mieć z tymi trzema tomiskami problemy... Ale dobra, jak już mają czytać
Pottera, to już lepszy jest Władca;)

3 tomy dla podstawówki a gimnazjalistom nadal zostaje H.Sienkiewicz. :P
jak już powiedział Mateusz9214 juz lepej władce dać dla 3 gimn. bo przeczytałem wszystkie tomy :D

Ale jak już w innym temacie mówiłem to że Pan Giertych wprowadził swoje(mundurki itp.) i większość nie była zadowolona, ale niedługo mundurki padną, bo coś sie pewnie stanie jak to w sejmie bywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 19:05, Mizioltoja napisał:

> Właśnie przeglądam nową listę lektur i - niespodzianka.
> Dzieci w klasach IV-VI podstawówki będą czytały "Władcę Pierścieni";)
>
> Dzięki, Giertych.
>
>
> PS. Trylogię WP przeczytałem już mniej więcej w tym wieku z wielkim zapałem, ale obawiam
się,
> że niektóre dzieci mogą mieć z tymi trzema tomiskami problemy... Ale dobra, jak już mają
czytać
> Pottera, to już lepszy jest Władca;)
3 tomy dla podstawówki a gimnazjalistom nadal zostaje H.Sienkiewicz. :P
jak już powiedział Mateusz9214 juz lepej władce dać dla 3 gimn. bo przeczytałem wszystkie tomy
:D

Ale jak już w innym temacie mówiłem to że Pan Giertych wprowadził swoje(mundurki itp.) i większość
nie była zadowolona, ale niedługo mundurki padną, bo coś sie pewnie stanie jak to w sejmie
bywa :)

chlip chlip a ja juz swoj mundurk mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.09.2007 o 19:10, Mateusz9214 napisał:

> czytać
> > Pottera, to już lepszy jest Władca;)
> 3 tomy dla podstawówki a gimnazjalistom nadal zostaje H.Sienkiewicz. :P
> jak już powiedział Mateusz9214 juz lepej władce dać dla 3 gimn. bo przeczytałem wszystkie
tomy
> :D
>
> Ale jak już w innym temacie mówiłem to że Pan Giertych wprowadził swoje(mundurki itp.)
i większość
> nie była zadowolona, ale niedługo mundurki padną, bo coś sie pewnie stanie jak to w sejmie

> bywa :)
chlip chlip a ja juz swoj mundurk mam

ja jeszcze nie i jak narazie sie ciesze :)
ale pewnie dostane go już nie długo(oby jak najdłużej na niego czekać :P)
a jaki masz kolor mundurka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciesze sie , ze od pazdziernika zaczynam studia:) tu juz minister nie moze tyle na mieszac.
co do Wladcy Pierscieni to naprawde ma to byc lektura, czy ktos tu sobie zarty robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 19:14, Mizioltoja napisał:


> > czytać
> > > Pottera, to już lepszy jest Władca;)
> > 3 tomy dla podstawówki a gimnazjalistom nadal zostaje H.Sienkiewicz. :P
> > jak już powiedział Mateusz9214 juz lepej władce dać dla 3 gimn. bo przeczytałem wszystkie

> tomy
> > :D
> >
> > Ale jak już w innym temacie mówiłem to że Pan Giertych wprowadził swoje(mundurki
itp.)
> i większość
> > nie była zadowolona, ale niedługo mundurki padną, bo coś sie pewnie stanie jak to
w sejmie
>
> > bywa :)
> chlip chlip a ja juz swoj mundurk mam
>
ja jeszcze nie i jak narazie sie ciesze :)
ale pewnie dostane go już nie długo(oby jak najdłużej na niego czekać :P)
a jaki masz kolor mundurka??

granatowy, podono mamy miec na rozpoczecie niebieskie spodnie ale ja to wale bo kupywac nowych nie zamierzam pojde w spodniach od czarnego garnituru(gdybym mial marynarke to bym zakryl mundurek :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.09.2007 o 19:25, Mateusz9214 napisał:

> a jaki masz kolor mundurka??
granatowy, podono mamy miec na rozpoczecie niebieskie spodnie ale ja to wale bo kupywac nowych
nie zamierzam pojde w spodniach od czarnego garnituru(gdybym mial marynarke to bym zakryl mundurek
:D)

woow
ja będe miał kolor zgniłej zieleni i to będzie jakaś bluza z kapturem :P
a ma ktos moze linka ze spisem Girtychowskich lektur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 19:27, Mizioltoja napisał:


> > a jaki masz kolor mundurka??
> granatowy, podono mamy miec na rozpoczecie niebieskie spodnie ale ja to wale bo kupywac
nowych
> nie zamierzam pojde w spodniach od czarnego garnituru(gdybym mial marynarke to bym zakryl
mundurek
> :D)
woow
ja będe miał kolor zgniłej zieleni i to będzie jakaś bluza z kapturem :P
a ma ktos moze linka ze spisem Girtychowskich lektur

uwazaj bo jeszcze jak bedziesz mial ten kaptur na glowie ludzie cie wezma za terroryste:D lub żołnieża ktory zwial z wojska xD a w najgorszym przpadku rzucal sie za toba w poscig moherowe berety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.09.2007 o 19:32, Mateusz9214 napisał:

> woow
> ja będe miał kolor zgniłej zieleni i to będzie jakaś bluza z kapturem :P
> a ma ktos moze linka ze spisem Girtychowskich lektur
uwazaj bo jeszcze jak bedziesz mial ten kaptur na glowie ludzie cie wezma za terroryste:D lub
żołnieża ktory zwial z wojska xD a w najgorszym przpadku rzucal sie za toba w poscig moherowe
berety

ojj jak mocher to lepiej nie zaczynać ale w Kołobrzegu nie ma za dużo mocherów :P
ale przynajmniej ubiore białe spodnie do zielone bluzy :P normalnie mam wyczucie kolorków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To był człowiek o szczzerym, powalającym uśmiechu... Co prawda lubił się wywyzszać i często wznosił się ponad poziomy Kaczyńskich, Leppera i innych posłów, ale i tak to nie zmiena faktu, że wszystkim ludziom, którzy wymyślali dowcipy na jego temat, będzie go brakowało...

Odszedł WIELKI "człowiek", którego pomysłowośc przewyższała jego wzrost:D

Miejmy nadzieję, że jego następca nie będzie brał z niego przykładu...

Ś.P. Romek...

Wierni uczniowie pogrążeni w smutku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować