Zaloguj się, aby obserwować  
rogoz94

Minister Edukacji Narodowej - co sądzicie o jego pomysłach? [M]

3043 postów w tym temacie

Dnia 29.09.2007 o 20:51, Jan Czarny napisał:

Ale czy obrażanie ich daje ci satysfakcje ? Mówisz a nie widać efektów twoich słów .


Szacunek to pojecie obopólne... Oni nie szanują nikogo, a jestem pewien że takie wartości jak godło czy flaga narodowa nie mają dla nich zadnej wartości...
Po prostu widze jakie jest Prawo i Sprawiedliwość w ich wykonaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 14:59, Gynvael napisał:

> Ale czy obrażanie ich daje ci satysfakcje ? Mówisz a nie widać efektów twoich słów .

Szacunek to pojecie obopólne... Oni nie szanują nikogo, a jestem pewien że takie wartości jak
godło czy flaga narodowa nie mają dla nich zadnej wartości...
Po prostu widze jakie jest Prawo i Sprawiedliwość w ich wykonaniu...


To nie oznacza żeby się zniżać do ich poziomu nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 15:19, Jan Czarny napisał:

To nie oznacza żeby się zniżać do ich poziomu nie ?


Racja... Są jacy są i nic na to nie poradzę. Mogę jedynie na nich NIE zagłosować i mieć nadzieję, że ludzie, którzy dojdą do władzy bedą ją godnie i uczciwie sprawować:))

Ale i tak podobała mi się wypowiedź jednego z byłych posłów PiS, ze zapisywal się do partii PiS, a nie do parti ojca rydzyka =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 17:06, Gynvael napisał:

> To nie oznacza żeby się zniżać do ich poziomu nie ?

Racja... Są jacy są i nic na to nie poradzę. Mogę jedynie na nich NIE zagłosować i mieć nadzieję,
że ludzie, którzy dojdą do władzy bedą ją godnie i uczciwie sprawować:))

Ale i tak podobała mi się wypowiedź jednego z byłych posłów PiS, ze zapisywal się do partii
PiS, a nie do parti ojca rydzyka =D



Dobra , ale wyszliśmy po za temat bo Roman Giertych nie jest W PiS ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co on wymyśla to jest głupie. Mundurki szkolne zwane jako także szmaty, ściągną je z innych krajów. A to, że Religia wlicza się do średniej to powinno tego nie być. Nauka o Bogu nie jest obowiązkowa. Ale jak ma się takie pomysły jak nasz mistrz to nic na to nie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 17:35, Jan Czarny napisał:

Dobra , ale wyszliśmy po za temat bo Roman Giertych nie jest W PiS ;]


też zauważyłem lekką zmiane tematu, ale trudno:D
A słyszałeś kawał jakby Kaczyński wyglądał w spodniach Giertycha??=D
Też odbiega od tematu... No nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 06:58, Ecko09 napisał:

Ja sądze, że już więcej jego pomysłów nie uświadczymy...chociaż kto wie co będzie w przyszłości

Romek jest stosunkowo młodym politykiem (36 lat) i o ile jego pomysłów dotyczących szkolnictwa raczej słuchać nie będziemy, to z pewnością nie zniknie on z polityki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 07:01, gaax napisał:

> Ja sądze, że już więcej jego pomysłów nie uświadczymy...chociaż kto wie co będzie w przyszłości

Romek jest stosunkowo młodym politykiem (36 lat) i o ile jego pomysłów dotyczących szkolnictwa
raczej słuchać nie będziemy, to z pewnością nie zniknie on z polityki.


nosz, zapomniałem napisać o szkolnictwie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 20:50, rogoz94 napisał:

Przepraszam? Czy ktoś zauważył, że zmienił się MEN?

MEN? No tak, zdawało mi się, iż Legutko jest mężczyzną, ale nie musisz pisać po angielsku, bo nie wszyscy rozumieją ;P
A tak serio to zauważyliśmy, ale temat jest o Roman...oooo...temat się zmienił! Więc teraz możemy rozmawiać o nowym MENie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 20:53, ko?nik napisał:

> Przepraszam? Czy ktoś zauważył, że zmienił się MEN?
MEN? No tak, zdawało mi się, iż Legutko jest mężczyzną, ale nie musisz pisać po angielsku,
bo nie wszyscy rozumieją ;P

Minister
Edukacji
Narodowej

Dnia 08.10.2007 o 20:53, ko?nik napisał:

A tak serio to zauważyliśmy, ale temat jest o Roman...oooo...temat się zmienił! Więc teraz
możemy rozmawiać o nowym MENie :D

A kto to zprawił? Wielki, potężny i wszechwiedzący Rogoz! Tak! Moc!!!! Złoooo!

PS: napisałem do modów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tego skrótu to można się pomylić, bo MEN to faktyczny skrót od Ministerstwa, a nie samego ministra, więc śmiało pisz, że minister to minister, a MEN to Ministerstwo :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 07:01, gaax napisał:

> Ja sądze, że już więcej jego pomysłów nie uświadczymy...chociaż kto wie co będzie w przyszłości

Romek jest stosunkowo młodym politykiem (36 lat) i o ile jego pomysłów dotyczących szkolnictwa
raczej słuchać nie będziemy, to z pewnością nie zniknie on z polityki.


Taaak... Romek się nie podda, będzie walczył do utraty przytomności :) A tak wogóle to apropo jego całego pomysłu z mundurkami to powiem, że wydałem kase niepotrzebnie, bo u nas mundurków nie ma i pomimo, że dyrektor mówił, że będą od października wydaje mi się, że mundurków w mojej szkole już raczej nie będzie. I cale szczęście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż to? Odkąd Romek przestał być ministrem uczniowie przestali się interesować swoim losem?:) A teraz powinniście w szczególności. Dziś poznaliśmy przyszłego Ministra Edukacji Narodowej - p. Katarzynę Hall. Zgodnie z kluczem PO tworzenia rządu fachowców (wyjątki są oczywiście - patrz Schetyna) pani Hall posiada kompetencje, żeby piastować to stanowisko. Od lat związana jest z edukacją, sama była kiedyś nauczycielką, więc problemy Polskiej szkoły powinna znać na wylot. Niepokoi mnie jedna rzecz: w 1999 roku była członkiem Rady Konsultacyjnej ds. Edukacji, a jak wiemy to właśnie w tym roku powstała tragiczna w skutkach reforma. Nie wiem oczywiście jaki udział miała w jej opracowaniu, może była jej przeciwniczką. Ktoś posiada może jakieś interesujące informacje na temat pani Hall? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 23:13, jaceloth napisał:

trochę brakuje tych cotygodniowych konferencji prasowych, z których nic nie wynikało...

Znowu nie przesadzajmy... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 18:29, rogoz94 napisał:

> trochę brakuje tych cotygodniowych konferencji prasowych, z których nic nie wynikało...
Znowu nie przesadzajmy... :P

nie ma w tym ani krzty przesady. romek był ministrem, który zorganizował najwięcej konferencji prasowych w historii ministerstwa edukacji po 89.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować