Zaloguj się, aby obserwować  
Elnord25pl

Unreal Sphere - MMORPG na forum

89 postów w tym temacie

Dnia 13.09.2006 o 20:49, Delis napisał:

jestem już :) ale nie ma avalona :/ więc nie idzie grać...


Oki Delis już jestem, to co zaczynamy czy co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stoimy w białym pomieszczeniu.
Na środku sali znajduje się obraz 3d.
Widać w niej uciekającą Elfkę w lśniącej na niebiesko zbroi przed orkiem z wielkim toporem.
Ork dopada Elfkę i rozcina ją na pół a błękitna posoka Elfa bryzga dookoła.
Po chwili obraz znika i otwierają się wielkie wrota a w nich widać w nich masywnego trolla, który mówi "Teraz Wy".
Wychodzimy z pokoju i stajemy w ogromnej sali z trybunami i ogromną KULĄ pośrodku.
Ziemia stopami zaczyna drgać i przesuwamy się w stronę kuli.
Nagle oślepia nas przerażający błysk i... Budzimy się na piaszczystej plaży.
Słychać szum morza, trzeszczenie drzew... Niewiadomo skąd pojawia się przed nami postać i mówi: "Zasady są proste: zniszczycie obozy przeciwników lub zginiecie z ich ręki. Są cztery obozy, każdy zaczyna od zera. Musicie znaleźć sobie schronienie, odzienie, broń a także zdobyć pożywienie. Będę was odwiedzał i powiadamiał was o postępach innych drużyn, a także umożliwiał handel z nimi. Wyspa jest ogromna. Wielu wojowników zginęło już na początku. Lecz jeśli będziecie współpracować przeżyjecie... Niech rozpocznie się TURNIEJ!!!" I postać znika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[źle to sformułowałem :/ powinno być

Do MG: Rozglądam się dookoła. Coś widzę?

a nie tak jak napisałem ;) a pozatym czemu nie piszecie nic?]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Delis: Widzisz bezkresne błekitne morze, niekończącą się plażę i małą polanę znajdującą się niedaleko stąd.

Eldven- Eee. Zapisaliśmy się do turnieju. Nie pamiętasz?

Eldven idzie w stronę polanki. Słyszeliście co mówił ten koleś? Znajdźmy jakieś schronienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do MG: Idę w kierunku polanki. Co na niej widzę?

- Nigdzie sie nie zapisywałem! - krzyczy mroczny elf - Pewnie ktoś mnie wrobił! - słychać soczyste przekleństwo. - No, ale wydaje mi się, że powinniśmy sie udać na tę polankę - ręką wskazuje na małą polanę, będącą w zasięgu wzroku całej drużyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po krótkim spacerze doszliśmy do polanki. Widać na niej 4 uroczo kicające zajączki.

Mmm... Mniam!!! - Powiedział Eld i pobiegł za jednym króliczkiem. Zwierzę przestraszyło sie i uciekło do nory. Eld skoczył za zajączkiem lecz tylko uderzył się w głowe o kamień i stracił 1 punkt życia.

Co robicie dalej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Avalon stanął na nogi chwile później i ruszył do mrocznego elfa.
-Racja, trzeba znaeźć jakieś schronienie.

Do MG: Nie ma tu jakiejś jaskini albo czegoś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do MG: Rozmawiam z Avalonem.

- Człowieku, mógłbyś się nieco odsunąć? - pyta elf patrząc na spore drzewo - Mam pewien pomysł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gramy najprawdopodobniej dalej w sobotę.

Delis wie co ma robić gdy mnie nie będzie.
Ruthnaug cały czas był z nami.

Podpowiedź: Używajcie umiejętności w odpowiedni sposób. Nie używajcie many bez potrzeby. Magia nie jest tylko do zabijania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować