Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

Pes 6 - temat ogólny

634 postów w tym temacie

Dnia 19.02.2007 o 10:23, Przybysz1988 napisał:

Qlorowy czy możesz mi powiedzieć czy jest jakaś strona oficjalna lub nie oficjalna PES6 i gdzie
można ściągnąć jakieś patche na necie????



oficjalnych raczej nie ma - nieoficjalne - link masz wyzej dodatkowo moge polecic http://issonline.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 01:30, Manieklbl napisał:

Problem z komentarzem jest nie tyle od pirata co od europejskiej wersji.Poprostu w europejskiej
wersji pesa (nie tej wydanej w polsce w opóźnionym terminie) jest zesputy komentarz.Jeżeli
przywieziesz sobie orginal z innego kraju również będzie zesputy.Ja obecnie posiadam orginał
powiem jednak że gdy zaczynałem na piracie komentarz był średni a po wgraniu patcha popsuł
się całkiem.Wiec z tymi patchami cos jest



u mnie po wgraniu oryginalnego patcha komentarz jest/byl ok - teraz wgralem sobie ofy i bundesliga patch wiec koment sie sypnal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 20:06, Przybysz1988 napisał:

W jaki sposób i gdzie wgrać te patche do pro evo bo nie mam pojęcia!!??



Zalezy co masz - jesli masz samego OFa to wystarczy podmienic- ale wiekszosc przez DKZ Studio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie, czy w najbliższym czasie będzie jakiś turniej w PES-a 6? Bo chętnie bym się wybrał. A jak ktoś mieszka w Częstochowie to zapraszam na małą partyjkę na PlayStation2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moj kumpel ma taki problem:
gdy chce zagrac z bratem w meczu towarzyskim (on na padzie a jego brat na klawiaturze) to nie moze wybrac drugiego kontrolera, pada ma jako pierwszy kontroler ale nie moze wybrac, aby klawiatura kontrolowala druga druzyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 19:19, Zauri napisał:

moj kumpel ma taki problem:
gdy chce zagrac z bratem w meczu towarzyskim (on na padzie a jego brat na klawiaturze) to nie
moze wybrac drugiego kontrolera, pada ma jako pierwszy kontroler ale nie moze wybrac, aby klawiatura
kontrolowala druga druzyne


a ustawial w settings ?? - to podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 19:41, Qlorowy napisał:

a ustawial w settings ?? - to podstawa


no tak, wszystko sobie ustawil, i jeszcze jedno, on w terningu jak i w meczu P1 moze kontrolowac za pomoca klawiatury jak i pada, dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 19:51, Zauri napisał:

> a ustawial w settings ?? - to podstawa

no tak, wszystko sobie ustawil, i jeszcze jedno, on w terningu jak i w meczu P1 moze kontrolowac
za pomoca klawiatury jak i pada, dziwne


Normalne nie dziwne - jesli wszystko ma dobrze skonfigurowane, to jesli wybiera druzyne powinien byc rysunek klawiatury i pada - wystarczy dac prawo jednym z kontrolerow i juz masz gre na 2 osoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 21:14, Qlorowy napisał:

Normalne nie dziwne - jesli wszystko ma dobrze skonfigurowane, to jesli wybiera druzyne powinien
byc rysunek klawiatury i pada - wystarczy dac prawo jednym z kontrolerow i juz masz gre na
2 osoby :)


juz wiem w czym byl problem :) klawiatuura jest domyslnie ustawiona jako Player 1, a w ustwieniach on ustawial pada tez na Player 1 a nie na na Player 2, hehe
w nagrode porzyczyl mi te gierke i mam pes 6 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 14:17, piotrek 844 napisał:

zapomnialem hasla do gry sieciowej w pes 6 co mam zrobic. pomocy. ratujcie !!!!!


Nie mam zielonego pojecia :/
Moze skrobnij maila do wydawcy polskiej ver gry czyli CD Projekt ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować