Zaloguj się, aby obserwować  
General_Sturnn

Space Marines i świat WarHammera 40.000 [M]

4401 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2008 o 21:14, Długi18 napisał:

> Ale ja i tak wolę Eldarów!!!

RAcja, eldarzy mają to coś...i super historie . Ostatnio jestem po malowaniu Falcona..napociłem
się troszke ale było warto;p


Dla mnie to oni tacy gejowaci są xD Ja jednak wole Marines, to jest to hyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę Necronów (egipskie naleciałości mają coś w sobie), do Eldarów nic nie mam ale, jako odpowiednik Elfów, nie pałam do nich zbytnio miłością. Chyba że ołowiową miłością (wiem że Necroni używają nekrontyru ale nie byłoby chandleryzmu:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.11.2008 o 22:00, General Sturnn napisał:

Dla mnie to oni tacy gejowaci są xD Ja jednak wole Marines, to jest to hyhy


Gejowaci? A niby czemu? Eldarzy mają jedną z najbardziej rozwiniętych technologii. Kiedy oni rządzili galaktyką to o Twoich "puszkach" jeszcze sam Imperator nie wiedział;p Jeśli w ogóle nawet on już był;) ( sorki ale historie pozostałych nacji są mi obce, poza Necronami;p ).Ciekawą historie..super figurki i różnorodnośćw wyborze jednostek do walki;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.10.2008 o 17:45, rexil napisał:

Dark Eldarów to pewnie szaleni, źli naukowcy? Dziwna logika. :)


oraz artyści jak Hannibal Lecter czy ja ];->>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 23:14, Długi18 napisał:


> Dla mnie to oni tacy gejowaci są xD Ja jednak wole Marines, to jest to hyhy

Gejowaci? A niby czemu? Eldarzy mają jedną z najbardziej rozwiniętych technologii. Kiedy
oni rządzili galaktyką to o Twoich "puszkach" jeszcze sam Imperator nie wiedział;p Jeśli
w ogóle nawet on już był;) ( sorki ale historie pozostałych nacji są mi obce, poza Necronami;p
).Ciekawą historie..super figurki i różnorodnośćw wyborze jednostek do walki;D


I ? xD A potem przyszli pany w puszkach i zabrali im całą galaktykę i nikt nie mógł im dorownać. Technologia to nie wszystko. Tau w 6 tys lat dogonili Gejów i tez mają sie dobrze.
Sam Space Marine to cud techniki do jakiego Tau czy Eldarzy raczej nie dojdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2008 o 11:23, General Sturnn napisał:

I ? xD A potem przyszli pany w puszkach i zabrali im całą galaktykę i nikt nie mógł im
dorownać. Technologia to nie wszystko. Tau w 6 tys lat dogonili Gejów i tez mają sie
dobrze.
Sam Space Marine to cud techniki do jakiego Tau czy Eldarzy raczej nie dojdą.


Pany w puszkach nigdy nie osiągną ttego co Eldarzy, pozatym to nie pany w puszkach odebrali im galaktyke, tylko byli już tak potężni, że zagrozili bogom, i z braku sensownych przeciwników którzy mogliby im zagrozić zaczęli walczyć ze sobą , co spowodowało narodziny Slaanesha, który ich prawie zabił, a niedobitki musiały uciekać i zostały skazane na wygnanie. Wtedy powstało Oko Terroru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 13:29, Nagaroth napisał:

E? A skąd ty takie bzdury bierzesz? Poczytaj historię świata i dopiero potem pisz a nie
wymyślaj jakieś nie wiadomo co...


heh, może troche zaokrągliłem i przesłodziłem, ale k kodeksie tak jest. Przez Eldarów narodził się Slaanesh i powstało później oko Terroru... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 13:38, Długi18 napisał:

heh, może troche zaokrągliłem i przesłodziłem, ale k kodeksie tak jest. Przez Eldarów
narodził się Slaanesh i powstało później oko Terroru... ;p


Wiesz... historia, nawet ta fikcyjna, ma to do siebie że nie lubi zaokrągleń. Inaczej to byś się w szkole uczył, że przed rokiem 1000 ochrzciło się jedno państwo, potem kilka razy upadało i powstawało i teraz jest III RP, fin.

Z tym że jak zapewne babcia Ci powtarzała stare ludowe przysłowie, diabeł tkwi w szczegółach. A kiedy Ty wypisujesz tu jakieś twierdzenia o zagrażaniu bogom, o wojnach domowych, o powstawaniu Eye of Terror PÓŹNIEJ od narodzin Sz.P. Hermafrodyty... to ała, boli piecze pali po oczach. Już by się Tobą Eklezja zajęła za szerzenie herezji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idąc takim tropem to gdyby orkowie sie zjednoczyli to by podbili też całe to imperium a chaos by spieprzał do oka terroru ..................Ale tak nie jest imperium to jest chyba coś podobnego jak cesarstwo rzymskie przed upadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 23:00, Teokrata napisał:

> > a moze jest ??? to zapraszamy cala armie imperium do oka terroru ! ulatwicie
nam tylko
> sprawe...
> > ];-> imperium twardo stawia opor Czarnym Krucjatom Abaddona, ale o zwyciezaniu
Chasou
> w
> > Oku Teroru imperium moze pomarzyc !
> >
>
> Tak samo chałos swoimi planami podboju imperium może się podetrzeć. Bo co zrobicie?
Dacie Slaaneshowi
> grochówki żeby wypierdział drugie oko terrorku ktore obejmie terrę, i wtedy jakimś
cudem uda
> wam się rozwalić chociaż 1 regiment IG??

fakty sa takie, ze DZIEKI chaosowi imperator nie opuszcza zlotego tronu a w koncu i tak
umrze... zas imperium moze co najwyzej zdrapac lakier ze zbroi wiekszych demonow, zas
Bogwie Chasou rozesmieja sie w Wam po prostu w twarz... nie zapomninajmy ze to Imperator
jest zamkniety ze zlamanym kregoslupem w zlotym respiratorze, a nie ktorykolwiek z Bogow
Chaosu... heh! potezny Imperator ledwo pokonal Horusa, szkoda, ze jest mumia i nie moze
wyprubowac swoich sil z Khornem hahahahaha...!!! z reszta kazdy wie, ze Imperium powstrzymuje
Chaos tylko daltego, ze Chaos ma powazne problemy ze zjednoczeniem sie pod jednym sztandarem,
nawet jesli jest to sztandar Abaddona i tylko to Was chroni, a nie ten wasz falszywy
Imperator !

Chodziło mi o jego wypowiedz jak co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co da armi ja jestem za dark eldarami.Lubie ich charakter walk:piraci,ataki z zaskoczenia,brak głupiej polityki....(poza intrygami wewnętrznymi).A co do innych armi uważam że nakroni to bezmuzgi,imperialna gwardia to cioty,a chaos to szaleńcy i głupi mutańci.Reszta jest wmiare wporządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 15:50, Adrios1 napisał:

imperialna gwardia to cioty

Mhm... zainstaluj sobie Firefoxa 3, jest w nim słownik i sprawdzanie pisowni :-)
Hmm co do Gwardii to bym się nie zgodził. Trzeba jednak mieć cojones by się nawalać z czymś co cię może zadeptać, zgnieść, zastrzelić, rozerwać na strzępy Lub wysadzić w powietrze i nawet by tego nie zauważyło. Ewentualnie, jak to ktoś kiedy powiedział trzeba mieć dobrego Komisarza aka Chodzące Jaja Gwardii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2008 o 16:02, Hubi Koshi napisał:

Mhm... zainstaluj sobie Firefoxa 3, jest w nim słownik i sprawdzanie pisowni :-)

Akurat to robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 16:02, Hubi Koshi napisał:

dobrego Komisarza aka Chodzące Jaja Gwardii.


Motywacja jest - ktoś się boi, to pierwszy idzie na odstrzał. Ja jednak czczę Eldarów, ich sposób myślenia i technologię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 16:25, KooK napisał:

Motywacja jest - ktoś się boi, to pierwszy idzie na odstrzał. Ja jednak czczę Eldarów,
ich sposób myślenia i technologię.

Gwardia ma naprawdę wesoło, zupełnie jak Armia Czerwona podczas II Wojny Światowej. Z jednej strony mięli Niemców, a z drugiej oddziały NWKD czy jak się ta ich organizacja Bezpieczeństwa nazywała i decyzja polegała na wybraniu czy umrzeć od wrażej czy własnej amunicji XD
Ja osobiście uwielbiam Space Marines, bardzo polubiłem w nich ten epicki klimat, to oddanie i fanatyczną wiarę w Imperatora i te ich Teksty, o pięknych Power Armourach i reszcie sprzętu nie wspominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 16:30, Hubi Koshi napisał:

Gwardia ma naprawdę wesoło, zupełnie jak Armia Czerwona podczas II Wojny Światowej. Z
jednej strony mięli Niemców, a z drugiej oddziały NWKD czy jak się ta ich organizacja
Bezpieczeństwa nazywała i decyzja polegała na wybraniu czy umrzeć od wrażej czy własnej
amunicji XD
Ja osobiście uwielbiam Space Marines, bardzo polubiłem w nich ten epicki klimat, to oddanie
i fanatyczną wiarę w Imperatora i te ich Teksty, o pięknych Power Armourach i reszcie
sprzętu nie wspominam.


Fajne w Imperialnych jest to, że są jakby połączeniem Czerwonych, i God Bless American''ów :P. Zawsze gdy gram Eldarami, denerwuje mnie ta nieprzebrana ilość Gwardii, Ci głupi księża i granaty.

PS. NKWD, nie NWKD :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 16:38, Adrios1 napisał:

Gwardia to pojazdy,nie ma pojazdów nie ma gwardii.Piechota to mięso armatnie.


Niby tak, ale gdy mój Avatar, Warp Spidery, Banshee, Fire Prismy, WrathLordy i Grav Tanki wkraczają do akcji, te ich śmieszne pojazdy szybciej znikają niż zdąże powiedzieć "Eldarzy niszczą Gwardię"... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować