Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PSP w nowym zestawie

15 postów w tym temacie

Spayki

Nie było obniżki ceny PlayStation Portable w okresie wakacyjnym i nie należy spodziewać się jej również w pozostałych miesiącach bieżącego roku. Zamiast tego, na rynku zadebiutuje nowy zestaw składający się z konsoli, akcesoriów znanych z Value Packa, karty Memory Stick Duo o pojemności 1 GB, gry oraz filmu na dysku UMD.

Przeczytaj cały tekst "PSP w nowym zestawie" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba zacznę już zbierać na peespeka, bo na tą kieszonsolkę wychodzi ostatnimi czasy coraz więcej bardzo dobrych tytułów. Ciekawe ile ten nowy zestaw będzie kosztować w Polsce, o ile w ogóle będzie dostępny w naszym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o konsole stacjonarna najnowszej generacji, to najbardziej sklaniam sie ku Wii, ale jesli chodzi o handhelda to raczej PSP. Poczekam jeszcze tylko jak trocche stanieje i jak wiecej gier bedzie w Platynowej Serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze... szkoda, ze dobre gry na psp przechodza kolo nosa, gdy portfel chudy...
ale widac ze sony coraz bardziej kombinuje, zeby wiecej osob kupilo ich handhelda ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie też PSP coraz bardziej ciągnie.... Rzadko wychodzę z domu na dłuższe wypady ( parudniowe ), więc taki PSP to byłby tylko gadżet... a może jednak... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 22:46, merib napisał:

stary dobre rzeczy mają swoją cenę
czyli skłaniasz się do n64 bądź pegazusa bo kosztują mało xD


uwierz mi ze pegazus jest lepszy niz nie jedna konsola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że gra są takie drogie... Niemniej jednak już niedługo wyjdą dwie bardzo dobre gry: Metal Gear Solid: Portable Ops, Killzone: Liberation i GTA: Vice City Stories, dla których, jak dla mnie, warto jest mieć PSP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować