Zaloguj się, aby obserwować  
mikim

Wielka Encyklopedia Gier 2007 - Temat ogólny

50 postów w tym temacie

Mam Encyklopedie Gier 2005, więc raczej kupię Encyklopedie Gier 2007, lubie czasami poczytać o różnych grach, a czasem można znaleźć coś przydatnego, jak np poradnik do gry którą właśnie przechodzę itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na bank kupię tegoroczną. W koncu na DVD9 nie umieścili 3 recenzji i jednego poradnika. ;). No i miesięczny abonament sie przyda. Mam zamiar pobierać też aktualizacje. Nie moge się doczekac premery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściagłem sobie WEG 07 Demo tak smao wygląda jak 06 tylko na niebiesko. Myślałem ze to bedzie jak POCKET, a tu nawet zadnej gry nie mozna podejrzeć. Ale i tak kupie WEG 07. Bo będzie fajna. W stosunku z 06 wyglada z interfejsu tak samo, kategorie takie same. Prawie wszystko wyglada tak samo jak 06.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 18:10, Carl92 napisał:

Kupilem pelną wersje i jestem pod wrażeniem. Poradniki super, teksty super wszystko obszerne
i super. Teraz mam WEG 05,06,07:)

No, pięknie. Ja też kupiłem, zainstalowałem, ale nie zarejestrowałem. I z miesięcznego dostępu do serwisu i z aktualizacji nici. Dlaczego? Bo rejestracja wymaga 16 cyfrowego numeru a ja na pudełku mam tylko 15 cyfr. Dokładnie tyle, ile wydrukowano, nic się nie zatarło, nic nie zdarło, folia była cała... I kicha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 18:49, KrzysztofMarek napisał:

No, pięknie. Ja też kupiłem, zainstalowałem, ale nie zarejestrowałem. I z miesięcznego dostępu
do serwisu i z aktualizacji nici. Dlaczego? Bo rejestracja wymaga 16 cyfrowego numeru a ja
na pudełku mam tylko 15 cyfr. Dokładnie tyle, ile wydrukowano, nic się nie zatarło, nic nie
zdarło, folia była cała... I kicha...

Problem już został rozwiązany i rejestracja 15 cyfrowych kodów powinna działać bez problemu. W przeciwnym wypadku pisz na pomoc@gry-online.pl na pewno dostaniesz odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 18:55, Vermi napisał:

>/.../ > Problem już został rozwiązany i rejestracja 15 cyfrowych kodów powinna działać bez problemu.
W przeciwnym wypadku pisz na pomoc@gry-online.pl na pewno dostaniesz odpowiedź.

Podanie adresu e-mail niby nie jest obowiązkowe, ale jest, jeśli rejestruję się przez internet. Nie rozdaję wszędzie adresu... a jak wpiszę adres z sufitu, to okazuje się, że 15 cyfrowe numery nie działają. Sprawdzałem przed chwilą. Mam gdzieć taką "dobrowolność" i takie podejście do klienta. Jeszcze tyle dobrego, że nie muszę mieć płyty w czytniku, żeby skorzystać z encyklopedii. Aktualna (od miesiąca) gra w tej chwili, to Gothic 3, nie ma w materiałach nic, czego bym nie wiedział, za to ja wiem o wiele więcej, niż w tej Encyklopedii jest. Średnio udane to wydanie... ale nie będę się czepiał, zrezygnowałem z uaktualnienia, bo ilość spamu, jaki bym z tej okazji dostał, odebrałaby mi całą przyjemność z uaktualnienia. Każdy ma własne podejście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 17:59, Woko11 napisał:

Po co WEG skoro jest internet?! :D

Jak kupuję dlatego gdyż za 20 zł otrzymuje poradnik do gier, są one najcenniejsze w całej tej encyklopedii. Mam wszystkie naraz na płytce, nie muszę ich ściągać. Jak jednak ktoś nie ma internetu to EG jest dla niego nieocenionym źródłem wiedzy i informacji o grach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 19:55, Woko11 napisał:

To są poradniki w WEG??!! Z GOLa??

Tak dokładnie te same. To co znajdziesz na GOL-u poradniki, recenzje,zapowiedz, kody jest w Encyklopedii Gier tylko że na płycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować