Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Tuning samochodowy!

49 postów w tym temacie

Zalożtłem ten temat bo sprawdziłem i niemożliwe ale nie ma takiego tematu. Jeżeli nie umiem używać wyszukiwarki zgloście to tutaj a przechodząc do rzecz. Piszcie tutaj wszystko o tuningu samochodowym. O najlepszym samochodzie do tego, najbardziej wymarzonym samochodzie poddanym tuningowi. Dzielcie się z innymi forumowiczami także jaki tuning najbardziej się wam podoba. Lekki czy mocny, optyczny czy fizyczny albo to i to... Co jest najważniejsze.

A teraz kilka slów o moim zdaniu.

Do tuningu świetnie nadaja się japońskie i amerykańskie samchody lecz to pierwsze z przewagą. Lubie lekki tuning aby zachować piękno originalnego samochodu chyba że jest brzydki i wygląda jak puszka na kołach to podrasowanie staje się drastycznie mocniejsze. Nie lubię gdy na samochodzie widnieje sto wlotow powietrza i samochód jest okrągły jak pilka i kanciasty jak pudelko od zapałek. Nie mam ulubionego samochodu do tunigu więc na tym skończe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 13:36, speedraid napisał:

Nie lubię gdy na samochodzie
widnieje sto wlotow powietrza i samochód jest okrągły jak pilka i kanciasty jak pudelko od
zapałek.


Pokaż mi takie coś ...

O.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samochód powinien być podrasowany fizycznie, i optycznie.
Bez sensu jest tuningować samochody od strony technicznej, jak nie zamierzamy go stuningować optycznie.
Następnie, najlepszym samochodem do tuningu jest toyota supra, ale jest to moje zdanie
pzdr:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 13:43, Furion III napisał:

Samochód powinien być podrasowany fizycznie, i optycznie.
Bez sensu jest tuningować samochody od strony technicznej, jak nie zamierzamy go stuningować
optycznie.


A TO CZEMU fajnie mieć takie autko - stajesz na światłach koło jakiegoś dresiarza w BMW i robisz go na starcie - heheh (mam clio II z 2l silnikiem heh )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 04:38, Vormulac napisał:

A co powiesz o takim tuningu?
:)

2,3 i samochód stworzone zostały najprawdopodobniej w szczytnym celu - do odgarniania śniegu , ale w tym roku zima jaka jest każdy widzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim miescie jezdzą niezłe furki. ostatnio koles stuningował golf''a V .. Super wyszełdł.. dookoła Vinyl''e na których jest wąż który przedziera się przez maske.. naprawde Fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 13:43, Furion III napisał:

Bez sensu jest tuningować samochody od strony technicznej, jak nie zamierzamy go stuningować
optycznie.


No nie wie. Ja bym podrasował jakiś samochodzik wyłącznie pod względem osiągów i podjechał pod jakąś furę na światłach następnie zostawiając go ze szczęką opuszczoną po samą podłogę po tym jak mój niepozorny samochód wyrwał do przodu, a on ciągle stoi na światłach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż ja stuningowałem już dwa autka które sprzedałem z niezłą przebitką także interes jest niezły .Trzeci za który chciałem się wziąść i mam go obecnie jest dość wdzięcznym autkiem na takie modyfikacje lecz niestety ostatnio brak czasu ;(
Chciałem zamieścić fotki poprzednich swoich autek lecz właśnie zauważyłem że po wirusowym formacie twardziela przepadły .Szkoda bo była to moja jedyna dokumentacja ale nauczka na przyszłość aby nie trzymać fotek tylko na twardzielu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 04:38, Vormulac napisał:

A co powiesz o takim tuningu?
:)

Super :P Normalnei niektórzy to mają ... :P Ja wolę lekki lub fabryczny tuning. Poniższe samochody mi się nei podobają, lecz chcę zaprezentować o co mnie więcej mi chodzi :) Oczywiscie nie mówie tu o ostatnim, którym jest ''''mniam'''' :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście bardzo podoba się podświetlenie pod samochodem (szkoda, że jest to zabronione) i obrotowe alufelgi- miodzio! Niedawno byłem w Wilnie i widziałem stuningowanego Hummera, to był dopiero widok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

\...\

No niestety, kto by tam zrozumiał polskie prawo. Ale nie przeszkadza to w zamontowaniu sobie takich neonów, z osobnym wyłącznikiem. Zawsze na jakiś zlotach itp., można się pochwalić. Sam ostatnio widziałem samochód który normalnie na mieście miał neon (co prawda tylko jeden, z przodu) włączony.

A Supra to moje najulubieńsze autko i zarzucę kilka fotek ...

20070224000131

20070224000204

20070224000357

20070224000434

20070224000452

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A widział ktoś Opla Kadeta po tuningu? Ten to się dopiero nadaje... A z nowszych fur to myśle że Audi TT też dało by się wizualnie uatrakcyjnic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorry że dwa pod rząd, ale co do fur, to i tak najlepsze są stare Fordy Mustangi :) http://janico.no.sapo.pt/Tuning/Ford%20Mustang%20Shelby%20GT-500%20(60Seconds).jpg tego typu :)

Już mam życiowy cel, jeżeli kiedykolwiek bedzie mnie stać na tego typu fure, to choćby żona, dzieci i cała reszta (nawet kot) sie wyprowadzili i tak sobie takiego forda z lat 60'' kupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować