Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dodatek do Gothica 3 już w produkcji?

143 postów w tym temacie

Dnia 17.09.2006 o 16:28, lgoldyn napisał:

szkoda, że nic a nic o tym dodatku nie wiadomo. Co jak i gdzie, za ile, po co, dlaczego....

Wiesz, zrobili tak by utrzymać tajemniczy nastrój :) A poza tym najpierw musi wyjść gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 16:37, Bartlord napisał:

Czyli wydadzą okrojoną grę, aby potem móc dodać kilka dodatkowych questów i lokacji i nazwać
to dodatkiem. Fajnie...


Zgadzam sie ida na kase:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pfff, i jak dodatek wyjdzie, to okaze sie niedopracowany i pelen bledow xP.

Dzisiaj ogladalem Gameplay''a z Gothica 3 jakiegos, i tam jest lekki bug...Mianowicie chodzi o to, ze bohatera wogole potwory nie atakuja xP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z czego się tak cieszycie? Poprostu stwierdzili, że jak okroją podstawke i zrobią z tego dodatek to i tak gracze nie będą się pluć... a wy dacie im tylko więcej kasy kupując to co mieliście już dostać w Gothicu 3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Im więcej Gothic`a tym lepiej :) Nie widze nic złego w wydawaniu dodatków i co ważniejsze jesli są one tak grywalne jak Noc Kruka. A to, że przy okazji można troche zarobić to inna sprawa, ja sie ciesze i nie uważam tego za wyciąganie pieniedzy jako fan tej gry (moja ulubiona :)), kupie kazdy mozliwy dodatek bo im wiecej przygód Bezimiennego tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach ta ich prędkość. Niedługo, jak będziemy kupować gry, to będziemy musieli się streszczać, aby zdąrzyć ukończyć i dodatki, które wyjdą za parę dni z sequelami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolal teraz pograc w G3 niz czekac z rok lub dwa zeby wyszedl z tymi rzeczami co beda w dodatku. Jesli zrobia ten dodatek jak Noc Kruka, czyli nowe ziemie do zwiedzania, to wole miec okrojona teraz i pozniej zagrac z dodatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co się przejmujecie dodatkiem. Zdążycie przejść gre ze 2 razy różnymi klasami, zaczniecie myśleć o innej grze a tu hop: dodatek do ukochanej gry. Polecisz kupisz i znowu kilkadziesiat godzin przed monitorem. A co do stwierdzenia ze leca na kase. ludzie musza za coś żyć, a pozatym ciekawi mnie czy gothicowi 3 uda sie mnie oderwac calkowicie od WoWa (oblivion i gw nic nie dalo >< ) Milego oczekiwania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, myśle że twórcy Gothica nie są idiotami i zanim wydadza dodatek będą chcieli wycisnąć jak najwięcej kasy z podstawowej wersji (jak wprowadza za szybko dodatek to równie szybko wyjdzie zestaw który będzie tańszy) także wydaje mi się że min pół roku po premierze G3 wyjdzie dodatek a stawiam tak na ok 9 miesiecy =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować